Ostrzeżenia dla użytkowniczki Free_man:

Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (20-05-2014 10:54) Spam.
na pewno idealny prezent to taki, który mamie pokaże, jak jest dla nas ważna, ja stawiam w tym dniu na symboliczne rzeczy. W tym roku myślę, żeby po prostu mamę gdzieś zabrać i wspólnie spędzić czas. Może mi się uda zgarnąć tutaj [color=#FF0000][moderacja][/color] vaucher na kolację. ale też może jakieś wspólne zakupy, kino i spacer.
moderator (03-08-2019 07:55) Inny powód: . Reklama.

ja od lat jestem wierna Galerii Uśmiechu, to jest moim zdaniem najlepszy gabinet, podoba mi się to, że mają taki szeroki zakres oferowanych usług, wszystko można nich zrobić i ja też trochę na sobie sprawdziłam. Niezależnie od tego, jaki to jest zabieg, czy jakieś "małe łatanie dziury" czy coś bardziej poważnego, jest wykonane na najwyższym poziomie, no i atmosfera super, a to też jest ważne.
moderator (03-08-2019 07:55) Inny powód: . Reklama.

coś w tym jest, żeby się nie zastanawiać tylko pójść. Im więcej myślisz tym więcej wątpliwości. Ja wybielałam zęby 2 razy, raz za pomocą lampy beyond a drugi za pomocą pravdent, za każdym razem w Galerii Uśmiechu Ta druga metoda bardziej mi przypadała do gustu, nie chodzi o efekty, bo w obu przypadkach byłam zadowolona ale o długość białej diety i to że w przypadku beyonda jest takie trochę nieprzyjemne uczucie. Nie, że boli ale takie dziwne.

Zamknij to okno