Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej Kochane? Jesrem ciekawa jakie jest wasze zdanie dotyczace roznych upiekszajacych nas sztuczności i nie chodzi mi tutaj o makijaż. Ja osobiście mam sztuczne paznokcie, rzęsy, przedłużone wlosy i sparuje sie samoopalaczem. Znajomi sie smieja ze jestem "plastik fantastik" ale ja sie nie czuje plastikiem. A jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Macie jakies inne sztuczne upiększacze?
:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-03 10:35 przez malutka102.

nie lepiej samemu zadbac o paznokcie, samemu zapuścic włosy i mieć z tego satysfakcje, że to Twoje? ;)

u nmiektórych takie ''sztuczne upiększanie'' wygląda komicznie ;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-03 10:41 przez Xandraa.

skoro Ci z tym dobrze to żyj jak chcesz
mi osobiście nie podobają się kiczowate paznokcie (jak np. Jolki Rutowicz) solara pomarańczowa czy włosy przeduzone tak,że widać to chamsko

ale jak wszystko jest zrobione ładnie, z klasa i estetycznie to czemu nie?
wszystko jest dla ludzi.. z umiarem :)

zweryfikowana
Posty: 2.412
Ostrzeżenia: 1/5

wszystko dla ludzi:) podobaja mi sie te sztuczności ale oczywiście w granicach rozsądku:) ja kiedyś miałam żelowe paznokcie a obecnie tylko farbuje włosy na ciemny kolor:) nie mam kasy i czasu żeby sie upiększać niestety;/

Włosy miałam bardzo zniszczone po rozjaśnianiu i baaardzo wolno rosną. Teraz mam czarne swoje + doczepy. I je 'regeneruja'. Co do panokci nie jem zadnych warzyw i owocow (albo bardzo rzadko jeżeli juz) przez co paznokcie sa bardzo łamliwe a zadne tabletki nie pomagają.
ozywiście, że wszystko z umiarem. Wlosy mam przedluzone z naturalnych, profesjonalnie i ten kto mnie nie zna, albo nie widzial ze mam przedluzone to mysli ze to moje naturalne. A paznocie mam delikatne, zwykly french z kwiatkiem małym



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-03 10:42 przez malutka102.

Dla mnie to okropność, sama bym sobie tego nie zrobiła. Jednak wygląd nie zawsze świadczy o człowieku, znam kilka bardzo sympatycznych 'plastikowych' dziewczyn

nie mam nic sztucznego, nie lubie takich rzeczy

Cytat
malutka102
Co do panokci nie jem zadnych warzyw i owocow (albo bardzo rzadko jeżeli juz) przez co paznokcie sa bardzo łamliwe a zadne tabletki nie pomagają.

to zacznij jesc :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-03 10:42 przez hammie.

zweryfikowana
Posty: 443
Ostrzeżenia: 1/5

jak sobie pomyślę że chłopak bawi mi się włosami a tu wychodzą dopinki albo odchodzące tipsy czy plamy po samoopalaczu to mnie wzdryga. Zapuszczam stopniowo włosy, o paznokcie dbam a opalam się nad morzem. Więc nie rozumiem sztuczności:)

Cytat
malutka102
Włosy miałam bardzo zniszczone po rozjaśnianiu i baaardzo wolno rosną. Teraz mam czarne swoje + doczepy. I je 'regeneruja'. Co do panokci nie jem zadnych warzyw i owocow (albo bardzo rzadko jeżeli juz) przez co paznokcie sa bardzo łamliwe a zadne tabletki nie pomagają.
ozywiście, że wszystko z umiarem. Wlosy mam przedluzone z naturalnych, profesjonalnie i ten kto mnie nie zna, albo nie widzial ze mam przedluzone to mysli ze to moje naturalne. A paznocie mam delikatne, zwykly french z kwiatkiem małym

;o to może warto zmienić przyzwyczajenia.

ja chyba nic sztucznego nie mam w sobie :D
*paznokcie sama swoje zapuszczam i aktualnie mam długie.
*włosy zapuszczam, myślałam o przedłużeniu, ale doszłam do wniosku, że będe miała satysfakcje z tego, że je sama zapuszczę i tak robię i efekty są dobre :)
*opalam się, ale ani samooplaczem , ani w solarium, tylko na słoneczku na działce i efekty też są dobre moim zdaniem :) ładna opalenizna, nie pomarańczowa.
*rzęsy mam swoje dość długie i nawet za bardzo się nie maluje, bo czasami podkład , ale bez tuszu się na przykład nie obejdę.

zweryfikowana
Posty: 284
Ostrzeżenia: 1/5

Paznokci jjuz wiecej sobie nie zrobie bo mi tak moje zniszczyly... ;///
ale wlosy czemu i nie :) rzesy tez :D i sama uzywam naprawde swietnego samoopalacza do twarzy Diora :) Polecam!

Cytat
Natalencja_88
mi osobiście nie podobają się kiczowate paznokcie (jak np. Jolki Rutowicz) solara pomarańczowa czy włosy przeduzone tak,że widać to chamsko

ale jak wszystko jest zrobione ładnie, z klasa i estetycznie to czemu nie?
wszystko jest dla ludzi.. z umiarem :)
dokładnie.
ja nigdy nie miałam tipsów ( bo mam swoje mocne i długie, na szczęście :) ), na przedłużane włosy szkoda mi kasy, na sztuczne rzęsy szkoda mi rzęs, a samoopalacz użyłam parę razy, choć w tym roku zimą mam zamiar używać go ciągle, ale tak raz na parę dni... :)

Mój chlopak wie tylko o sztucznych rzesach i paznokciach :) Samoopalacz mam bardzo dobry za 250zl wic plam nie zostawia. A chlopak mysli ze te wlosy sa moje naturalne :)

Kiedyś jak byłam u mamy w szpitalu,widziałam sanitariuszkę,która miała na paznokciach masę(francuza)i przedłużone rzęsy,ale to było tak subtelnie zrobione,że tylko przy bliższym przyjrzeniu się można było to zauważyc,bardzo mi się to podobało

ja się nie upiększam w ten sposób, ale nie oceniam nikogo kto to robi.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

strój kąpielowy, a figura