Obecnie rozmawiamy o:

zakładanie ogrodu

gorący temat

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak dbacie o uszy/wągry

22 cze 2012 - 14:31:48

jak się ktoś nie myje w uszach to ma wągry . proste.
ja nie mam bo wstyd.

jak dbacie o uszy/wągry

22 cze 2012 - 14:32:26

Nie słyszałam o wągrach na uszach. Ja nie mam w ogóle wągrów, ani na uszach ani gdzie indziej.

jak dbacie o uszy/wągry

22 cze 2012 - 14:33:47

Cytat
rosehime
Nie mam wągrów na uszach.

Można w ogóle coś takiego mieć ? :o Pierwsze słysze.

jak dbacie o uszy/wągry

22 cze 2012 - 14:34:26

nie wiedzialam że w uszach są wągry:(

jak dbacie o uszy/wągry

22 cze 2012 - 14:34:33

Cytat
GaBrYsiAa1996
dziwicie się jakby w uszach skóry nie było. z księżyca pospadałyście czy co?

Ja o higienę dbam więc takich rzeczy nie mam, a wybacz ale nie zaglądam w uszy każdej napotkanej osobie żebym musiała wiedziec, że takie cos jak wągry na uszach istnieje.

jak dbacie o uszy/wągry

22 cze 2012 - 14:36:00

Cytat
rosehime
Cytat
GaBrYsiAa1996
dziwicie się jakby w uszach skóry nie było. z księżyca pospadałyście czy co?

Ja o higienę dbam więc takich rzeczy nie mam, a wybacz ale nie zaglądam w uszy każdej napotkanej osobie żebym musiała wiedziec, że takie cos jak wągry na uszach istnieje.

może i chodzi o higienę , może nie, nie wiem ale na pewno jest to widoczne i łatwo to zauważyć . nie bulwersuj się tak

jak dbacie o uszy/wągry

22 cze 2012 - 14:36:44

łyżeczka unny- u kosmetyczki

I to nie chodzi o to, że ktoś uszu nie myje. Po prostu ktoś ma i tyle. Usuwa się to na zasadzie wyciskania specjalną "łyżeczką".



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-22 14:37 przez monisia_key.

jak dbacie o uszy/wągry

22 cze 2012 - 14:37:42

Współczuję twojej koleżance, sama nigdy nie miałam i nie znam osób z wągrami w tym miejscu...
... ja dbam o uszy tak, że podczas kąpieli myję je pianą z szamponu a potem patyczkiem czyszczę, i to wszystko.
Może twoja koleżanka powinna wybrać się do dermatologa, bo to nietypowa przypadłość. Może jakieś kosmetyki z stylizacji włosów jej się dostają do uszu(odżywki z silikonami, lakiery, jedwab) i zapychają tam skórę i powodują te wągry...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-22 14:41 przez askasu.

jak dbacie o uszy/wągry

22 cze 2012 - 14:38:08

Może po prostu przemywać tonikiem zapobiegającym ich powstawaniu? Trzeba często czyścić uszka, ponieważ ich budowa sprzyja osadzaniu się kurzu i łoju wydzielanego przez skórę.
Rozśmieszyły mnie wypowiedzi typu: "wągry w uszach? a istnieje w ogóle coś takiego?" :D:D:D Otóż tak, moje drogie, istnieje, tak samo jak w okolicach nosa i pozostałej części twarzy ;)

jak dbacie o uszy/wągry

22 cze 2012 - 14:40:25

Przecież to nie chodzi o higienę, dziewczyny zastanówcie się zanim napiszecie bzdury... Jeśli ktoś ma trądzik, to nie jest to kwestia higieny, a wręcz przeciwnie bo zazwyczaj takie osoby znacznie bardziej dbają o cerę niż te, które problemów z nią nie mają. Jeśli ktoś cierpi na łojotok, to tak samo jak na plecach tak i w uszach może mieć wągry.

jak dbacie o uszy/wągry

22 cze 2012 - 14:42:34

Cytat
dzwooneczek
Przecież to nie chodzi o higienę, dziewczyny zastanówcie się zanim napiszecie bzdury... Jeśli ktoś ma trądzik, to nie jest to kwestia higieny, a wręcz przeciwnie bo zazwyczaj takie osoby znacznie bardziej dbają o cerę niż te, które problemów z nią nie mają. Jeśli ktoś cierpi na łojotok, to tak samo jak na plecach tak i w uszach może mieć wągry.


No wreszcie ktoś pisze logicznie :)

jak dbacie o uszy/wągry

22 cze 2012 - 14:44:03

Cytat
kiciek1985
jak się ktoś nie myje w uszach to ma wągry . proste.
ja nie mam bo wstyd.
no nie takie proste, bo to się nie robi od nie mycia ;/

jak dbacie o uszy/wągry

22 cze 2012 - 14:44:49

Cytat
Amelinek
Cytat
dzwooneczek
Przecież to nie chodzi o higienę, dziewczyny zastanówcie się zanim napiszecie bzdury... Jeśli ktoś ma trądzik, to nie jest to kwestia higieny, a wręcz przeciwnie bo zazwyczaj takie osoby znacznie bardziej dbają o cerę niż te, które problemów z nią nie mają. Jeśli ktoś cierpi na łojotok, to tak samo jak na plecach tak i w uszach może mieć wągry.


No wreszcie ktoś pisze logicznie :)

To samo miałam napisac.

jak dbacie o uszy/wągry

22 cze 2012 - 14:45:58

ale gdyby ktoś dbał o uszy i czyscił je dwa razy dziennie to na pewno nie mialby wągrów. przeczytajcie co to są wągry a co to jest pryszcz na twarzy ok?

jak dbacie o uszy/wągry

22 cze 2012 - 14:46:05

na uszach? :O

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

szerokie ramiona,figura...:(FOTO