Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kurzajki ,brodawki a pheee

07 sie 2011 - 23:53:20

Verrumal - nakłada się pędzelkiem 1-2 razy dziennie. znikaja wszystkie po kilku dniach.ale to na receptę ;)

Kurzajki ,brodawki a pheee

07 sie 2011 - 23:53:47

ja miałam z 14 na rękach..Duofilm pomógł..żaden wartner czy brodacid

Kurzajki ,brodawki a pheee

07 sie 2011 - 23:53:53

ja miałam w dzieciństwie i stosowałam lapis (ołówek) i zniknęły mi po jakimś czasie uzywania.

Kurzajki ,brodawki a pheee

07 sie 2011 - 23:55:29

to sa dopiero kurzajki a wy sie przejmujecie jedna:(

biedny czlowiek...



Kurzajki ,brodawki a pheee

07 sie 2011 - 23:56:24

Verrumal nie we wszystkich aptekach jest na receptę.

ja i mój partner, a także mój brat nigdy nie kupowaliśmy na recepte.

Clotrimazolum też w wielu aptekach jest na receptę,a są takie gdzie kupisz bez.

niezweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 1/5

Kurzajki ,brodawki a pheee

06 wrz 2011 - 15:31:38

Na kurzajki i brodawki pomaga krioterapia, z tego co mi wiadomo.

zweryfikowana
Posty: 6.040
Ostrzeżenia: 1/5

Kurzajki ,brodawki a pheee

06 wrz 2011 - 15:33:27

mam na stopie stosuję Brodacid i znikają powoli...

Kurzajki ,brodawki a pheee

06 wrz 2011 - 15:35:01

Cytat
martuuuuska
Cytat
ziuniulka
Idż na skraj lasu obojętnie jakiego,na brzeg jakiegoś zarosnietego rowu,zapuszczona działkę-tam rosna takie roslinki zielone mają listki podobne krztałtem to koniczynek,ale jasniejsze i są doś duże to krzewinki,kwitna nz żółto)ładnie).Wielkością są jak ogródkowe orliki-wys.do ok.40-50cm..Nazywa się "jaskółcze ziele".Ułam sporo tego i łam na male kawałki łodyżki,Sokiem o żółtawo-mlecznym kolorze smaruj non stop Twoje niechciace skarby.Pewnie to tzw.basenówki,albo komuś policzyłas jego skarby.POLECAM i powodzenia.

Dokładnie, ja pamiętam jak byłam mała i miałam kurzajki i właśnie jaskółcze ziele je wyleczyło ":)

popieram

Kurzajki ,brodawki a pheee

06 wrz 2011 - 15:37:32

ja kiedys tez mialam kurzajki smarowalam jakas mascia i nic w koncu poszlam na plaze pokapalam sie w morzu i zeszly :) juz 1 dnia bylo widac ze schodza . i chyba po 3,4 dniach op kurzajkach ani sladu :)

Kurzajki ,brodawki a pheee

06 wrz 2011 - 15:43:27

Cytat
Anianxn
ja zawsze stosuję sprawdzoną dobrą miksturę.Wymaga ona cierpliwości i sumienności. Skórkę z cytryny namocz w occie, niech postoi tak z 24 godziny. Później codziennie rano i wieczorem wycinaj taki mały kawałeczek wielkości kurzajki- ważne jest aby nie przykładać nią zdrowej skóry. Na plasterek i gazik i na kurzajkę. Z czasem ona zbieleje, stanie się czarna i tak przykładać dopóki nie wyjdą wszystkie czarne korzenie.

dokladnie pomaga bardzo ,no i tani sposob:)

Kurzajki ,brodawki a pheee

06 wrz 2011 - 21:18:55

rowniez polecam jest super

Kurzajki ,brodawki a pheee

06 wrz 2011 - 21:20:17

Już zwalczone; )

Kurzajki ,brodawki a pheee

06 wrz 2011 - 21:21:11

ja kupiłam brodacid czy cos takiego i po kurzajkach ani sladu od paru miesiecy-

Kurzajki ,brodawki a pheee

06 wrz 2011 - 21:22:20

Jaskółcze ziele albo Wartner na kurzajki dostępny w aptece.Trochę drogi ale mi pomógł.Działa na zasadzie wymrażania.

Kurzajki ,brodawki a pheee

06 wrz 2011 - 21:25:56

ojej też tak miałam kurzajkę, jedną, alee dłuugo na dłoni i nie chciała w ogóle mnie opuścić ;e Przyjaciółka się śmiała, że mam zmutowaną dłoń, bo jednak była widoczna. Udałam sie w końcu do dermatologa, przepisała mi Duofilm i w końcu się dziadostwa pozbyłam, kosztował chyba niewiele w każdym razie mniej niż te preparaty do zamrażania itd :>

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Olej do.. opalania? :O