Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 354
Ostrzeżenia: 2/5

Kurzajki ,brodawki a pheee

12 maj 2011 - 16:04:20

Ja miałam brodawkę na ręce i mi pomogła TAŚMA KLEJĄCA, otóż wycinacie kawałek taśmy klejącej o wielkości minimalnie większej od "dziadostwa" przyklejacie i dodatkowo żeby taśma się nie odklejała nalepiacie zwykły plasterek, i to nosicie przez jakieś 2-3 dni po czym odklejacie i idziecie na długa kąpiel, lub długi prysznic chodzi o to aby to zmiękło następnie bierzecie pilniczek lub pumeks i jak zmięknie to pocieracie aż warstwa tego zejdzie, potem wycieracie ręcznikiem i na nowo czynność z taśmą się powtarza :)
spróbujcie tego mi pomogło, teraz to mama stosuje i też jej pomaga, brodawka zeszła mi po 2 tygodniach :)

Kurzajki ,brodawki a pheee

12 maj 2011 - 16:07:12

Cytat
Niisiia
Ja miałam brodawkę na ręce i mi pomogła TAŚMA KLEJĄCA, otóż wycinacie kawałek taśmy klejącej o wielkości minimalnie większej od "dziadostwa" przyklejacie i dodatkowo żeby taśma się nie odklejała nalepiacie zwykły plasterek, i to nosicie przez jakieś 2-3 dni po czym odklejacie i idziecie na długa kąpiel, lub długi prysznic chodzi o to aby to zmiękło następnie bierzecie pilniczek lub pumeks i jak zmięknie to pocieracie aż warstwa tego zejdzie, potem wycieracie ręcznikiem i na nowo czynność z taśmą się powtarza :)
spróbujcie tego mi pomogło, teraz to mama stosuje i też jej pomaga, brodawka zeszła mi po 2 tygodniach :)

ale w taki sposob latwo jest sobie tez je rozsiac.. znam przypadki jak sobie dziewczyny UCINAŁY nozyczkami blee;/nie wiem skad te pomysly.. a to aby pogarszalo bo sie rozsiewaly jeszcze bardziej

Kurzajki ,brodawki a pheee

12 maj 2011 - 16:10:45

Cytat
aniulka
Cytat
Niisiia
Ja miałam brodawkę na ręce i mi pomogła TAŚMA KLEJĄCA, otóż wycinacie kawałek taśmy klejącej o wielkości minimalnie większej od "dziadostwa" przyklejacie i dodatkowo żeby taśma się nie odklejała nalepiacie zwykły plasterek, i to nosicie przez jakieś 2-3 dni po czym odklejacie i idziecie na długa kąpiel, lub długi prysznic chodzi o to aby to zmiękło następnie bierzecie pilniczek lub pumeks i jak zmięknie to pocieracie aż warstwa tego zejdzie, potem wycieracie ręcznikiem i na nowo czynność z taśmą się powtarza :)
spróbujcie tego mi pomogło, teraz to mama stosuje i też jej pomaga, brodawka zeszła mi po 2 tygodniach :)

ale w taki sposob latwo jest sobie tez je rozsiac.. znam przypadki jak sobie dziewczyny UCINAŁY nozyczkami blee;/nie wiem skad te pomysly.. a to aby pogarszalo bo sie rozsiewaly jeszcze bardziej

Właśnie a potem 10 nowych rozsianych :D zacznę moze od jaskólczego albo babki myslicie ze juz rosnie ?:D

Kurzajki ,brodawki a pheee

12 maj 2011 - 16:13:00

Ja Ci proponuję tą cytrynę, nie ma opcji zebys nie wywalczyla tego dziadostwa oczywiscie o ile bedziesz konsekwentna w kuracji i dotrwasz do konca;)

zweryfikowana
Posty: 354
Ostrzeżenia: 2/5

Kurzajki ,brodawki a pheee

12 maj 2011 - 16:16:14

Cytat
aniulka
Cytat
Niisiia
Ja miałam brodawkę na ręce i mi pomogła TAŚMA KLEJĄCA, otóż wycinacie kawałek taśmy klejącej o wielkości minimalnie większej od "dziadostwa" przyklejacie i dodatkowo żeby taśma się nie odklejała nalepiacie zwykły plasterek, i to nosicie przez jakieś 2-3 dni po czym odklejacie i idziecie na długa kąpiel, lub długi prysznic chodzi o to aby to zmiękło następnie bierzecie pilniczek lub pumeks i jak zmięknie to pocieracie aż warstwa tego zejdzie, potem wycieracie ręcznikiem i na nowo czynność z taśmą się powtarza :)
spróbujcie tego mi pomogło, teraz to mama stosuje i też jej pomaga, brodawka zeszła mi po 2 tygodniach :)

ale w taki sposob latwo jest sobie tez je rozsiac.. znam przypadki jak sobie dziewczyny UCINAŁY nozyczkami blee;/nie wiem skad te pomysly.. a to aby pogarszalo bo sie rozsiewaly jeszcze bardziej


Mi to pomogło, mojej mamie także więc to tylko mój sposób na brodawy :)

Kurzajki ,brodawki a pheee

12 maj 2011 - 16:19:22

Cytat
aniulka
Ja Ci proponuję tą cytrynę, nie ma opcji zebys nie wywalczyla tego dziadostwa oczywiscie o ile bedziesz konsekwentna w kuracji i dotrwasz do konca;)

zaraz napiszę do mnie

Kurzajki ,brodawki a pheee

12 maj 2011 - 16:24:40

Ja jak byłam mała to miałam kurzajki i niestety miałam wypalane pamiętam do dnia dzisiejszego jak to boli...

I niestety niedawno zaraziłam Sie od kogoś i rozsiały Sie... Próbowałam rożnych sposobów Np. Wartner itd. i nic nie pomagało.. Ale ostatnio znajoma powiedziała mi o JASKOLCZYM ZIELU.. I kurzajki znikają po smarowaniu jego sokiem.. Polecam to ziele, bo naprawdę działa...

Kurzajki ,brodawki a pheee

12 maj 2011 - 16:42:51

kiedyś (jakieś 3 lata czy 2 lata temu) miałam kurzajke na palcu u dłoni użylam tego płynu i zniknęla. a mianowicie: zrobiły się szpary miedzy kurzajka a zdrowa skora aż korzenie puściły i zeszła a dziura zarosła:) kosztował chyba z 10 zł:) polecam:D



Kurzajki ,brodawki a pheee

12 maj 2011 - 18:33:56

Cytat
kasiulka221
Ja jak byłam mała to miałam kurzajki i niestety miałam wypalane pamiętam do dnia dzisiejszego jak to boli...

I niestety niedawno zaraziłam Sie od kogoś i rozsiały Sie... Próbowałam rożnych sposobów Np. Wartner itd. i nic nie pomagało.. Ale ostatnio znajoma powiedziała mi o JASKOLCZYM ZIELU.. I kurzajki znikają po smarowaniu jego sokiem.. Polecam to ziele, bo naprawdę działa...
ile razt dziennie to smarować ?:D

Kurzajki ,brodawki a pheee

12 maj 2011 - 18:37:20

Cytat
pinaples
Może jaskólcze ziele ?babka pospolita ?ktos stosował ?

taak ja to stosowalam i pomoglo:D ... albo tez taki preparat co sie nakładało na kurzajki i to zamarzało i na drugi dzien tego nie mialam:D i do tej pory nie mam:D

Kurzajki ,brodawki a pheee

12 maj 2011 - 18:46:13

kiedyś miałam po wewnętrznej stronie dłoni, mama kupiła takie specjalne cążki do wycinania zgrubiałej skóry, to przed wymrażaniem płynem zawsze się usuwało to co było bezbolesne, wymrażanko a potem zdobywało się z lasu taką roślinkę z żółtymi kwiatami i smarowało się 'sokiem' z łodygi również koloru żółtego.
zeszła bardzo szybko ale nie pamiętam dokładnie ile to trwało

Kurzajki ,brodawki a pheee

12 maj 2011 - 18:51:47

chirurgicznie lub wymrazajac

Kurzajki ,brodawki a pheee

12 maj 2011 - 18:56:24

A JA OD RAZU ODPOWIADAM-DUOFILM..TO TAKIE DO SMAROWANIA.OD RAZU ZNIKAJĄ..MIAŁAM WSZYTSKO JUŻ ALE TO MI NAPRAWDĘ POMOGŁO I NIE NAWRACA SIĘ.

Kurzajki ,brodawki a pheee

12 maj 2011 - 18:58:36

ja mialam mnostwo na dloniach w czasach podstawowkowych, fujjjj, POLECAM JASKOLCZE ZIELE, o ktorym juz tu pisano, ja mialam to szczescie,ze roslo u mnie w ogrodku:) wyleczylo to swinstwo, po co tracic na leki z apteki:)

Kurzajki ,brodawki a pheee

12 maj 2011 - 18:59:03

Ja widzę ,ze poprostu na każdego działa co innego niektorzy chwalą sobie jaskólcze ziele inni wymrażanie itp :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

rożek- typ sylwetki