Obecnie rozmawiamy o:

Jakie ogrzewanie domu

19 minut temu

Meble na wymiar Warszawa

godzinę temu

Meble na wymiar Warszawa

dzisiaj o 11:22

wykonawca budowlany

dzisiaj o 11:12

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ile czasu poświęcacie na siebie?

25 lut 2011 - 13:35:13

Ja robie to wszystko wieczorem lubie wstawać o 12 kiedy mam wolne a kiedy chodze do szkoły chce pospac jak najdłuzej sie da ;d
a WIECZOREM kapie sie codziennie smaruje sie balsamem , potem stopy kremem do stop i ciepłe skarpetki zakładam na twarz peeling potem maseczka albo zwykły krem .Rano tylko muje włosy nad wanna susze prostuj emyje zeby krem makijaz i heja ;) I tak w kołko kazdego dnia :D

W 1 lub 2 razy w tyg chodze njeszcze na basen i sune:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-25 13:41 przez sandiii5.

zweryfikowana
Posty: 446
Ostrzeżenia: 1/5

Ile czasu poświęcacie na siebie?

25 lut 2011 - 13:37:46

wbrew pozorom ja ostatnio zaczelam wstawac wczesniej, tylko ze musze wyprowadzic psa na dwor i mam nie wiele czasu, zeby na 8 sie wyszykowac do szkoly. jednak zawsze znajduje 20minut na trening,/brzuszki i rowniez rociaganie, myje buzie zelem myjacym do twarzy nivea smaruje kremem z ziaji, maluje sie, poza tym mam tendencje do tego, ze zawsze bardzo dlugo szoruje zeby ;) jadam regularnie w szkole oczywiscie kanapeczki, gorzej jest jednak wieczorem, wtedy juz w ogole zabardzo sie w 'siebie' wczuwam

Ile czasu poświęcacie na siebie?

25 lut 2011 - 13:41:33

Mmm... Miło tak, ale ja mam mnóstwo nauki i tak śpię często około 3h...
Poza tym myślę, że codzienne zrywanie się z łóżka dla tych ćwiczeń nie jest też najlepszym rozwiązaniem i co jakiś czas powinnaś sobie po prostu pozwolić na dłuższy sen, bo jak to mówią sen to też przecież zdrowie.
Mi wystarczy siłownia 3 razy w tygodniu. ;)

Ile czasu poświęcacie na siebie?

25 lut 2011 - 13:43:05

czyli chyba tylko Ty tak... ;D

Ile czasu poświęcacie na siebie?

25 lut 2011 - 13:43:32

ja rano ledwo wstaje , co powiedziec o cwiczeniach , szczególnie w zimę , jak jest ciemno jak wstaje :|

przychodzę zmęczona , mam mało na siebie czasu szczerze mówiąc ;/

Ile czasu poświęcacie na siebie?

25 lut 2011 - 13:45:23

tylko pozazdrościć ! :) ja mam czas tylko na wyjście na basen 2 razy w tygodniu... no i od marca aerobik też 2 na tydzień.
mam w planach wstawać godzinę wcześniej i biegać, ale biorąc pod uwagę, że autobus odjeżdża o 7:15, perspektywa pobudki o 5:45 jakoś mnie przeraża.. :(

na Twoim miejscu jeszcze rzuciłabym papierosy... :))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-25 13:46 przez DuszeSieSzczesciem.

Ile czasu poświęcacie na siebie?

25 lut 2011 - 13:47:18

Cytat
eexcited
Heheh to ja jako nocny marek siedze jak widac do poznych godzin nocnych a rano leze jak najdluzej sie da i na dodatek na starosc mi sie pogorszylo, bo juz nie wstaje jak budzik zadzwoni tylko nastawiam tak z 40 minut wczesniej i co 10 minut sie dobudzam... Wiec takie rytualy oczywiscie sa zdrowe ale nie dla mnie niestety :P zazdroszcze nawet.

mam tak samo he he
zabiegi pielegnacyjne zostawiam zawsze na wieczor
rano kawa makijaz i do pracy nie chcialoby mi sie wstawac 2-3 godz wczesniej
wole posiedziec dluzej wieczorem a rano dluzej pospac

Ile czasu poświęcacie na siebie?

25 lut 2011 - 13:50:10

idę spać ok północy, wstaję 5:30 aby wyjechać z domu po 6 na 7 do szkoły. Gdybym miała przynajmniej 2 godziny wcześniej wstawać, nie umiałabym normalnie funkcjonować, chociaż i tak to jest trudne od godz 5:30

Ile czasu poświęcacie na siebie?

25 lut 2011 - 13:51:45

tak trzymaj!

ja szukam motywacji.... jeszcze niedawno wstawalam o 6, poćwiczylam, zjadlam zddrowe sniadanie. co wieczór min 2 godz. treningu, 1godzinna kąpiel... balsamy itp:) az chcialo sie zyc.
Teraz jak wracam z pracy ide spac, potrem snuje sie po domu, ide spac, wstaje jak najpozniej... zastanawiam sie skad wziac troche wiecej czasu zeby o siebie zadbac?...

Ile czasu poświęcacie na siebie?

25 lut 2011 - 13:53:04

Wy to się wszystkie maseczkujecie, a mnie się nawet nie chce. ;ppp

Ile czasu poświęcacie na siebie?

25 lut 2011 - 13:56:29

Cytat
Chauvin
Wy to się wszystkie maseczkujecie, a mnie się nawet nie chce. ;ppp

oj tam, oj tam. nie wszystkie :)

Ile czasu poświęcacie na siebie?

25 lut 2011 - 19:09:35

Cytat
Anna_marysia
Ja mimo swojego już nie aż tak młodego wieku, bardzo dbam o siebie. Rano używam kosmetyków Siquens, a ponieważ raz nałożone nawilżają i chronią moją cerę przez cały dzień, mogę spokojnie nałożyć na siebie całodzienny makijaż. Dwa razy w tygodniu biegam i raz chodzę na basen. I się czuję świetnie we własnej skórze :)

Popieram Siquens. Fajne kosmetyki. Ja dorwałam krem łagodząco-kojący. Bardzo delikatny i przyjemny zapach.

Ile czasu poświęcacie na siebie?

25 lut 2011 - 19:22:36

A moim zdaniem wszystko zalezy od genow i jesli mam sie ladnie zestarzec to sie ladnie zestarzeje :) Raczej sobie niczego nie odmawiam - zycie jest na to za krotkie.

Ile czasu poświęcacie na siebie?

27 lut 2011 - 22:29:27

Ostatnio zdecydowanie za mało. Jestem w szoku jak mozna stracić kondycje po miesiącu bez sportu



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-27 22:31 przez klips.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pryszcze na plecach i dekoldzie