Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ile czasu poświęcacie na siebie?

14 lut 2011 - 08:48:47

ja wstaję o 7.20 a o 7.50 wychodzę do pracy (na 8). wole się wyspać. niec nie jem i nie pije rano, dopiero jak przyjdę do pracy. i tak już ponad rok :)

Ile czasu poświęcacie na siebie?

14 lut 2011 - 08:52:05

Cytat
Madame_eL
Jest czasochłonny, specjalnie wstaję dwie i pół, czasem trzy godziny wcześniej :)
Właśnie dlatego zastanawiam się, czy wszystkie tak mamy, czy tylko ja...?

ps: uczę się i trochę pracuję :)

Gdybym miała wstać 5, żeby poćwiczyć wolałabym być gruba.. !

Takie 'przyjemności' zostawiam sobie jak już na wieczór;p

Ile czasu poświęcacie na siebie?

14 lut 2011 - 08:59:25

szkoda ,że potem palisz popierosa ;)
chyba nie kazda dziewczyna tak ma :D juz na pewno nie ja ;d
do szkoly wstaje o 5.30 wiec 3 godziny wczesniej jak bym miala wstac to bym w ogole się nie kładła <lol2>
zazdroszcze ci ;D

Ile czasu poświęcacie na siebie?

14 lut 2011 - 09:10:22

jak ja bym miała tak robić to musiałabym wstawać o 4 nad ranem :)
zazdroszę ze masz jeszcze tyle czasu aby poświecić go na tego typu sprawy,ale mysle ze jak bedziesz musiała wstawac rano do pracy i siedziec tam 8-9 godzin po czym dojechac autobusem/tramwajem /samochodem w godzinach szczytu to juz nie bedziesz miala tyle siły aby 3 godziny wczesniej wstawac ...

Ile czasu poświęcacie na siebie?

14 lut 2011 - 20:20:59

jeju ja wstaje o 5.30 do pracy, a chodze spac po polnocy zawsze, wiec w zyciu nie wstalabym po 2 godzinach snu aby sie "upiekszac". Wstaje, myje sie, czesze, ubieram i wychodze. Byleby jak najdluzej pospac:D

Ile czasu poświęcacie na siebie?

14 lut 2011 - 20:27:19

ja nic nie robie. szkoda zycia na babranie sie tona kremow - i tak sie wszystkie zestarzejemy, obwisniemy itp. zauwazylam ze wszystkie te sex bomby ktore byly takie olsniewajace w latach 60-70tych dzis sa bardziej pomarszczone od swoich "zwyklych" kolezanek.
ja kiedy wstaje rano - robie butelke synkowi, ide siku, myje sie, robie sniadanie corce, kawe dla siebie i faceta (jak nie jest w pracy) i ide leniuchowac do lozka przed tv (przewaznie wszyscy w 4 lezymy w jednym lozku i spedzamy razem poranek)

Ile czasu poświęcacie na siebie?

14 lut 2011 - 20:27:45

najlepszym kosmetykiem jest sen, więc na nic zabiegi jeśli się za krótko śpi:) ja rano prysznic, lekki makijaż i do pracy, dwa razy w tygodniu pracuję od 7:30 do 21. Ale za to w sobotę....:) maska na włosy, na twarz, jakieś specyfiki na celulit:) na to folia i do łóżka, jak zrezygnuję z maski, to odsypiam jeszcze tydzień:)

Ile czasu poświęcacie na siebie?

14 lut 2011 - 20:38:34

Cytat
Madame_eL
Jest czasochłonny, specjalnie wstaję dwie i pół, czasem trzy godziny wcześniej :)
Właśnie dlatego zastanawiam się, czy wszystkie tak mamy, czy tylko ja...?

ps: uczę się i trochę pracuję :)

Musiałabym wstać o godz. 2:20. Nic z tego,cztery godziny snu, nie wiem czy to takie zdrowe.Po miesiącu nie widziałabym chyba swojego cienia.

Ile czasu poświęcacie na siebie?

14 lut 2011 - 20:42:31

O BOOOOŻE.. PODZIWIAM :D
kiedy masz na to czas :) ? ja wstaję o 6 o 7 mam autobus i ledwo zdążąm umyć sie, zjeść sniadanie i sie ubrac :D gdzie tam jakies ćwiczenia czy hula hop :D jak kiedys bede bezrobotna to moooże :D

Ile czasu poświęcacie na siebie?

14 lut 2011 - 20:43:53

Jak się dobrze nie wyśpisz , to na próżno te zabiegi .

zweryfikowana
Posty: 4.469
Ostrzeżenia: 1/5

Ile czasu poświęcacie na siebie?

14 lut 2011 - 20:44:39

oj widać że nie masz jeszcze dzieci także korzystaj ile możesz też kiedyś bardzo dużo poświęcałam na maseczki balsamy itd teraz ledwo mam czas się umyć przy 2 dzieci młodsze wkłada wszystko do buzi i muszę brać ją nawet do łazienki

Ile czasu poświęcacie na siebie?

14 lut 2011 - 20:44:52

A ja wstaje wtedy kiedy mnie dziecko obudzi. Gimnastyka jest dla mnie przewiniecie i ubranie go lub jesli obudzi sie wczesnie to zabawianie go zaby jak najdluzej polezec. O niczym innym juz nie mysle, bo nie mam ani czasu ani sily:D

Ile czasu poświęcacie na siebie?

14 lut 2011 - 20:45:15

no ten papieros niestety psuje cały efekt :( i nie wyobrażam sobie wstać 3 godziny wcześniej ...

Ile czasu poświęcacie na siebie?

14 lut 2011 - 20:45:54

wstaje, pije kawe inke, robie 50 brzuszkow, ide z psem na 15-2ominutowy spacer;p

Ile czasu poświęcacie na siebie?

14 lut 2011 - 20:45:57

Ja po wstaniu rano nastawiam kawę w ekspresie, robię sobie śniadanie, kładę na stół... W tym czasie idę się myć, narzucam szlafrok... Później konsumuję i równocześnie buszuję po internecie:) Następnie papieros, makijaż...

Raz w tyg. lub co 2 tyg. robię maseczkę na włosy. Maseczki na twarz- sporadycznie.
Poza tym staram się zdrowo odżywiać, ale niestety ze słodyczami przegrywam, to chyba mój najgorszy nałóg:/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PIEPRZYKI....;)