Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziękuję wszystki za posty.
Temat uważam za wyczerpany.
W ramach odpowiedzi na poniższe posty:

Nie spodziewałam się aż tak negatywnych opinii.
Brzydkiemu we wszystkim brzydko - takim przykładem jestem - głównie przez połamany nos i on wszystko psuje.

Nie lubię włosów długich, a do ramion są takie zupełnie do niczego .
Mam 30 lat i zawsze wyglądałam młodziej niż tyle, może więc wyglądam na tyle ile mam.

Mi się podoba ta fryzura.

Dziękuję za rady stylizacyjne.
Pozdrawiam
PS. Nie wszyscy są piękni.





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-17 19:24 przez alexinarts.

Z długimi zdecydowanie lepiej było moim zdaniem.

Przepraszam ale zrobiłaś straszny błąd.

ojjj nie za bardzo korzystnie ;/

Przepraszam, ale muszę to powiedzieć... Dziewczyno, strasznie się oszpeciłaś - takie moje zdanie. Wcześniej wyglądałaś jak kobieta, a teraz jak jakiś uciekinier z obozu albo zakładu karnego...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-17 15:56 przez dzwooneczek.

nie wiem co powiedzieć, żeby cie nie urazić chyba tylko tyle, że przed wyglądałaś pięknie..

ojj szkoda, że obcięłaś włoski- mialas je śliczne- i wyglądałam młodo i uroczo. Nie wiem czemu młode mamy ocinają długie włosy na krótkie- tobie pasowały dłuższe, mogłaś tylko zmienic kolor na jakis brąz.

Dodam że pewnie spodziewałaś się że będziesz wyglądać jak dziewczyna w Twoim awatarze,no ale niestety prawda jest taka że mało kto tak by się prezentował.

postarzyło cie to:(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-17 15:59 przez Somersbyy.

Wygląda jak taka chłopczyca, nie jak kobieta

tez ściełam z długich na krótkie ale mi zawsze krótkie pasowały, a tobie z przyroscią musze powiedziec ze w długich było ładniej, tak jak kolezanka wyzej napisała mogłas tylko dac ładny brązik, ale w sumie to Twoja sprawa, potrzebowałas szokującej zmany i ja masz, inaczej tez jak sie je ładnie ułozy i ładny makijaz zrobi wtedy moze byc całkiem ciekawie...

Cytat
Mee1990
Dodam że pewnie spodziewałaś się że będziesz wyglądać jak dziewczyna w Twoim awatarze,no ale niestety prawda jest taka że mało kto tak by się prezentował.

autorka skorzystała z usług fatalnej fryzjerki, która bez namysłu ścieła klientkę nie uprzedzając jej, że krótka fryzura nie pasuje do jej rysów twarzy..

Odważna decyzja, ja boje się fryzjerów i jak mam tylko podciąć końcówki to się trzęsę ze strachu:P Dlatego podziwiam, ale moim zdaniem korzystniej wyglądałaś w dłuższych włosach.

A miałaś takie ładne włosy ;/ ja swoje zapuszczam. Ubieraj sie tak jak Ci sie podoba

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak osiagnac taki kolor?