Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

z czerni na brąz ! DA SIE ?

20 lut 2010 - 20:12:47

Cześc dziewczyny.
Zdecydowałam ,że chce przemalować włosy znó na brązowo. Tylko mam problem bo mam trwały kolor CZARNY.
Czy z czarnego wyjdzie mi łądny brąz ? Czy bede musiałą stosować jakis specjalny zabieg ? Pomóżcie .

z czerni na brąz ! DA SIE ?

21 lut 2010 - 09:32:16

Kiedyś miałam ten sam problem. Pomalowałam włosy farbą Casting Loreal Creme na brąz. Byłam szatynką,więc włosy podchodziły pod czarny, w świetle mieniły się na brąz. Najlepszym sposobem na wypłukanie koloru jest mycie włosów szamponem przeciwłupieżowym.
Teraz włosy mi się wypłukały do ładnego brązu,ale już też sporo czasu minęło.

z czerni na brąz ! DA SIE ?

21 lut 2010 - 09:38:17

Treść posta została usunięta automatycznie

z czerni na brąz ! DA SIE ?

21 lut 2010 - 09:38:33

Cytat
Emilka0088
Kiedyś miałam ten sam problem. Pomalowałam włosy farbą Casting Loreal Creme na brąz. Byłam szatynką,więc włosy podchodziły pod czarny, w świetle mieniły się na brąz. Najlepszym sposobem na wypłukanie koloru jest mycie włosów szamponem przeciwłupieżowym.
Teraz włosy mi się wypłukały do ładnego brązu,ale już też sporo czasu minęło.
zgadzam się w 100%! też miałam ciemny brąz, który wyglądał jak czarny.. gdy kolor trochę się zmył nałożyłam brązową farbę i ... złapało mi tylko odrosty i to na rudo.. koszmar. możesz odbarwić włosy i nałożyć brąz, ale to strasznie niszczy.. najlepszym sposobem jest albo mycie włosów szamponem przeciwłupieżowym, albo nakładanie go na suche włosy i po ok 5 minutach zmywanie :))

z czerni na brąz ! DA SIE ?

21 lut 2010 - 09:42:59

Musisz poczekać aż bedziesz miala conajmniej 2cm odrost i pozostaje Ci tylko dekoloryzacja. mialam ten sam problem:] Zadna farba nie rozjaśni Ci do brązu a jesli nawet to konce i tak wyjdą czarne. probowalam wszystkich sposobow i dopiero dekoloryzacja mi pomogła:] Jesli chcesz miec ciemny lub sredni brąz a nie jasny to nie musisz sie obawiac dekoloryzacji bo fryzjerka uzyje slabej plukanki zeby nie zniszczyc wlosow ale beda troche przesuszone wiec zaopatrz sie w dobra odzywke:)

z czerni na brąz ! DA SIE ?

21 lut 2010 - 09:49:45

Sama zakladalam podobny watek - poszukaj w wyszukiwarce o dekoloryzacji albo inaczej sciaganiu koloru. Jesli tylko raz zafarbowalas na czarno to moze Ci zejdzie, ja np farbowalam kilka lat i musialam u fryzjerki sciagac kolor, a i tak zrobila mi tylko balejaż :/

z czerni na brąz ! DA SIE ?

21 lut 2010 - 09:56:02

Popros swoja fryzierke o rade, ona zobaczy Twoje włosy i oceni. Nie jestem zwoleniczką niszczenia niepotrzebnie włosów. Dekoloryzacja to ostatecznosc.
Mój naturalny kolor włosów to ciemny braz. Rok temu zafarbowałam u fryziera ciemnym brązem(miał byc o ton ciemniejszy) w rzeczywistosci sprawiał wrażenie czarnego, w słonu wpadający w brąz. Moja twarz wydawała sie bledsza. Nie byłam zadowolona.Byłam zmuszona gdyż moja fryzierka była w ciąży i wyjechała.
Po pierwsze nie skorzystałam z usług tej Pani poraz kolejny:) Po drugie farbowałam od tamtego czasu 3 razy wprawdzie trzeba uważac na kolor odrostów ale efekt jest porządany. Stopniowo można rozjaśniac włosy. Ostatnio farbowałam jasnym brązem i wyszedł ciemny braz-taki jak chciałam.Niedługo wybieram sie do fryziera, mysle,że bedzie juz wporządku.

Chcesz szybki efekt-koloryzacja ale podkreślam to wcale nie jest konieczne.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-21 09:58 przez atakimamkaprys.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 3.485

z czerni na brąz ! DA SIE ?

21 lut 2010 - 10:00:12

Uda Ci się w 20 minut, zapraszam na priv.. Ja przed wczoraj byłam czarna teraz mam jasny brąz z rudym!! Włosy mam nie zniszczone, nie spalone.. Pozdrawiam Wkleiłam fotkę jaki kolor mam teraz, niestety lepszego zdjęcia nie mam. Dodam że miałam czarne włosy!!





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-21 10:06 przez ilhami.

z czerni na brąz ! DA SIE ?

21 lut 2010 - 10:11:33

miesiac temu mialam te sam problem . Ja rozjasnilam super rozjasniaczem bo blondu (o ile to moznabylo tak nazwac) i polozylam ciemny blond i wyszedl mi sredni braz ;] wlosy wcale sie nie zniszczyly .Pamietaj aby po rozjasniaczu nalozyc na 30 min odzywke i juz ;]

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co zmienic zeby wyglądać młodziej