Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

kamizelka na ślub

11 kwi 2012 - 18:48:22

mój narzeczony kupił sobie białą kamizelkę na ślub z musznikiem ale mi się strasznie nie podoba, uważam że teraz już nie każdy chodzi w kamizelce a narzeczony że głupio w samej koszuli co myślicie?

zweryfikowana
Posty: 605
Ostrzeżenia: 1/5

kamizelka na ślub

11 kwi 2012 - 18:54:06

bYLAM.NA.SLUBIE.kolezanki.i.jej.maz.mial.kamizelke.i.fajnie.to.wygladalo.bo.sie.wyroznial(tak.ma.byc.jak.jets.sie.Panem.mlodym):)

kamizelka na ślub

11 kwi 2012 - 18:56:54

Jakoś przyjęło się tak, że nie pasuje żeby Pan Młody chodził na weselu w samej koszuli, więc jak nie ma kamizelki musiałby chodzić cały czas w marynarce.

kamizelka na ślub

11 kwi 2012 - 18:57:06

mi się nie podobają u facetów kamizelki.

kamizelka na ślub

11 kwi 2012 - 19:09:16

Cytat
richie112
mi się nie podobają u facetów kamizelki.

no mi właśnie tez nie ale nie wiem jak go przekonać

kamizelka na ślub

11 kwi 2012 - 19:15:42

Cytat
daryna1989
bYLAM.NA.SLUBIE.kolezanki.i.jej.maz.mial.kamizelke.i.fajnie.to.wygladalo.bo.sie.wyroznial(tak.ma.byc.jak.jets.sie.Panem.mlodym):)
Spacja się zepsuła?

Ciężko powiedziec nie widząc kamizelki

kamizelka na ślub

11 kwi 2012 - 19:18:41

Cytat
richie112
mi się nie podobają u facetów kamizelki.

mi też nie.
Ale wg mnie nie pasuje, aby Pan Młody "wystapił" bez kamizelki:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-11 19:19 przez iks_igrek_zet.

kamizelka na ślub

11 kwi 2012 - 19:19:57

Cytat
olapulawy
Cytat
daryna1989
bYLAM.NA.SLUBIE.kolezanki.i.jej.maz.mial.kamizelke.i.fajnie.to.wygladalo.bo.sie.wyroznial(tak.ma.byc.jak.jets.sie.Panem.mlodym):)
Spacja się zepsuła?

Ciężko powiedziec nie widząc kamizelki
Zawsze możesz użyć entera.. hyhy. Byłam na ślubie i mój kolega - pan młody - miał kamizelkę na sobie i wyglądał bardzo dobrze. Dodam, iż to dobrze zbudowany facet.

kamizelka na ślub

11 kwi 2012 - 19:52:07

mi się bardziej podobają koszule z takim ala żabotem i mucha

niezweryfikowana
Posty: 1.898
Ostrzeżenia: 1/5

kamizelka na ślub

11 kwi 2012 - 19:54:15

dla mnie to przeżytek. Musznik i kamizelka nie są w najlepszym guście. O wiele bardziej podoba mi się koszula w połączeniu z krawatem - duży wybór ślubnych jest np w wulczance

Cytat
oliga
Jakoś przyjęło się tak, że nie pasuje żeby Pan Młody chodził na weselu w samej koszuli, więc jak nie ma kamizelki musiałby chodzić cały czas w marynarce.
mój chodził i nic mu się nie stało, moi znajomi też. Pytanie - gdzie się tak przyjęło?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-11 19:56 przez slodzonamysza.

kamizelka na ślub

11 kwi 2012 - 22:43:09

Cytat
slodzonamysza
dla mnie to przeżytek. Musznik i kamizelka nie są w najlepszym guście. O wiele bardziej podoba mi się koszula w połączeniu z krawatem - duży wybór ślubnych jest np w wulczance
Cytat
oliga
Jakoś przyjęło się tak, że nie pasuje żeby Pan Młody chodził na weselu w samej koszuli, więc jak nie ma kamizelki musiałby chodzić cały czas w marynarce.
mój chodził i nic mu się nie stało, moi znajomi też. Pytanie - gdzie się tak przyjęło?

w moim regionie się tak na przykład przyjęło.. przyjęło się także, że Panna Młoda idzie w innej sukni niż jej goście :P
czy ja napisałam, że coś się komuś stanie jak będzie chodził bez kamizelki?
Przyjęło się u nas, że Pan Młody ma koszulę z długim rękawem, że ściąga marynarkę jeżeli ma na sobie elegancką kamizelkę ślubną.
ale nikt nikogo krzesłem nie zabije jak Pan Młody pójdzie bez kamizelki..
chodzi o to, żeby odróżniał się od reszty gości jak ściągnie marynarkę, tak jak Panna Młoda odróżnia się suknią
ale też jej nikt nic nie zrobi jak pójdzie w zwykłej letniej sukience :P

kamizelka na ślub

12 kwi 2012 - 08:45:02

Cytat
iks_igrek_zet
Cytat
richie112
mi się nie podobają u facetów kamizelki.

mi też nie.
Ale wg mnie nie pasuje, aby Pan Młody "wystapił" bez kamizelki:)

mi też się nie podoba uważam że to relikt lat 90 szczególnie w kolorze BIAŁYM - tragedia :P

kamizelka na ślub

12 kwi 2012 - 08:49:02

no i co, jak mu się podoba, to chyba to jest najważniejsze

kamizelka na ślub

12 kwi 2012 - 09:02:45

Ja się facetowi podoba...Ja jestem zwolenniczką kamizelek, potrafią wyglądać naprawdę elegancko. Nie wiem, czy Twojego faceta jest ładna, bo to zdanie subiektywne. Ale w drugą stronę- jakby tak Twój facet nosem kręcił na wymarzoną suknię, albo pantofelki ślubne?

kamizelka na ślub

12 kwi 2012 - 09:03:09

mój mąż całe wesele wytrzymał w marynarce (6 sierpień), było baaaaaaaardzo gorąco. po weselu wszyscy mówili mu, że elegancko to wyglądało. warto:)
mi też nie podobała się kamizelka, ale spod marynarki mało co było ją widać:)
namów narzeczonego, żeby wytrzymał w marynarce i wszyscy będą zadowoleni;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-12 09:06 przez loving_angel.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Inspiracje ślubne- która??