Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 375
Ostrzeżenia: 1/5

Witam dziewczyny mam niebawem wesele i wszędzie szukam takich pudełek na magnes do pakowania ciasta dla gości, sąsiadów... jakiego typu mieliście kartoniki/pudełka/pojemniki na pakowanie ciasta? Na allegro patrzyłam ale tam niestety nic takiego nie ma... a koleżanka miała 4 lata temu wesele, to właśnie wręczała ciasto w takim właśnie pudełku na magnes... to pudełko można potem wykorzystać do przechowywania czegoś:)

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

na allegro jest pełno pudełek na ciasto, nie wiem czy akurat znajdziesz takie jak Cię interesują, ale pewnie tak

zweryfikowana
Posty: 375
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
xanthina
na allegro jest pełno pudełek na ciasto, nie wiem czy akurat znajdziesz takie jak Cię interesują, ale pewnie tak

właśnie niestety nie znalazłam... nie są z magnesami i to w dodatku przeważnie z podziękowaniami za przybycie... a ja to daje przed weselem:D

U mnie siostra miala takie skladane z tektury i zamykane, bardzo fajnie to wygladalo i nie bylo zadnych problemow, także mogę je polecić :)

a po co Ci az pudełko z magnesem? nigdzie na weselach nie widzialam zeby takie ktos dawał, przeciez wystarczą takie zwykłe plastikowe z zamykaną górą ;) szkoda kasy...chyba ze masz jej az nadto;)

PRZED WESELEM DAJESZ CIASTO ,?? pudełka na ciasto na magnes nie słyszałam o takich ale fajne bo mozna potem wykorzystać takie pudełko

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sukienka do komunii.