Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 367
Ostrzeżenia: 1/5

Wasze pierścionki zaręczynowe

25 lip 2014 - 20:12:55

hmm czy to wazne jaki i za ile czy z cyrkonia czy z diamentem ? chyba wazne ze od serca.. i na zawsze..



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-26 09:25 przez KRWAAAAA.

Wasze pierścionki zaręczynowe

25 lip 2014 - 20:27:50

moj zolte zloto i brylanty ,rowniez niespodziewany:) Ale idealny:) na foto wyglada dziwnie,jak mi sie uda to moze wrzuce foto na zywo:)



Wasze pierścionki zaręczynowe

25 lip 2014 - 20:33:23

Ja dostałam taki 20 Maja 2013 roku ślub 5 czerwca 2015r.
Cieszyłam się nim do środy. Ukradli mi go z szafki w pracy :///////////// :((
Płakałam przez cały dzień.
Pierścionek z białego złota



Na szczęście mój M powiedział, że oświadczy mi się jeszcze raz... :|

Nigdy nikt mnie nie okradł a jak już się to stało to straciłam najcenniejszą rzecz :(





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-25 20:35 przez kaskaa92.

Wasze pierścionki zaręczynowe

25 lip 2014 - 20:47:25

Cytat
kaskaa92
Ja dostałam taki 20 Maja 2013 roku ślub 5 czerwca 2015r.
Cieszyłam się nim do środy. Ukradli mi go z szafki w pracy :///////////// :((
Płakałam przez cały dzień.
Pierścionek z białego złota



Na szczęście mój M powiedział, że oświadczy mi się jeszcze raz... :|

Nigdy nikt mnie nie okradł a jak już się to stało to straciłam najcenniejszą rzecz :(

Kurcze współczuje, serio

Wasze pierścionki zaręczynowe

25 lip 2014 - 21:13:03

Niestety, nie posiadam...

Wasze pierścionki zaręczynowe

25 lip 2014 - 21:44:58

Cytat
kaskaa92
Ja dostałam taki 20 Maja 2013 roku ślub 5 czerwca 2015r.
Cieszyłam się nim do środy. Ukradli mi go z szafki w pracy :///////////// :((
Płakałam przez cały dzień.
Pierścionek z białego złota



Na szczęście mój M powiedział, że oświadczy mi się jeszcze raz... :|

Nigdy nikt mnie nie okradł a jak już się to stało to straciłam najcenniejszą rzecz :(


o maskara, współczuję... Drugie oświadczyny i drugi pierścionek,nawet ten sam to już nie to samo

Wasze pierścionki zaręczynowe

25 lip 2014 - 21:47:49

19.07.2014 :) Na zdjęciu ciężko jest uchwycić zimny niebieski kolor tanzanitu. 18 diamencików- 16 dookoła kamienia i dwa po bokach na szynie (po jednym z każdej strony). Robiony na zamówienie, trafił idealnie :)

Centralna część wygląda jak ta ze zdjęcia katalogowego (mój telefon robi zdjęcia gorsze niż domofon)





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-23 12:15 przez Namalowana18.

zweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 1/5

Wasze pierścionki zaręczynowe

25 lip 2014 - 22:05:53

...a to mój tylko, że ten co mam na palcu jest z żółtego złota, mąż sam wybrał i jestem z niego zadowolona nie zamieniłabym go na nic w świecie :)Rubin i diamenty :)Mmmm



Wasze pierścionki zaręczynowe

26 lip 2014 - 14:44:34

Pewnie ze nie to samo ale jak moj zobaczyl jaka jestem zalamana to powiedzial ze dostane taki sam drugi raz...

Wasze pierścionki zaręczynowe

26 lip 2014 - 22:43:19

Cytat
kaskaa92
Pewnie ze nie to samo ale jak moj zobaczyl jaka jestem zalamana to powiedzial ze dostane taki sam drugi raz...


ale to zawsze jakaś namiastka będzie;)

niezweryfikowana
Posty: 552
Ostrzeżenia: 3/5

Wasze pierścionki zaręczynowe

30 lip 2014 - 00:11:18

Cytat
kaskaa92
Pewnie ze nie to samo ale jak moj zobaczyl jaka jestem zalamana to powiedzial ze dostane taki sam drugi raz...

wiem co czujesz...kiedyś gdy zmywałam farbę z włosów, ściągnęłam mój pierścionek żeby się nie zabrudził. a że już miałam zmoczone włosy to gdy ściągałam pierścionek to nie trafiłam na róg wanny. pierścionek poleciał. biegałam, płakałam,szukałam. nie ma. myślałam że wpadł pod wannę do odpływu.
mój Ukochany zamiast na mnie nakrzyczeć że nie uważam to przytulił i powiedział że kupi mi drugi, identyczny. i to jest największym Skarbem- osoba która kocha Cię nad życie, i nie zważa na koszty tylko jest gotowa wydać te niemałe w końcu pieniądze drugi raz, bylebyś się uśmiechnęła i była szczęśliwa:) a takich mężczyzn nie ma dużo, więc gratuluję. a mój pierścionek znalazł się 2 dni później, pod kaloryferem w łazience;p

Wasze pierścionki zaręczynowe

30 lip 2014 - 14:30:16

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-16 14:43 przez Borsuck.

Wasze pierścionki zaręczynowe

05 sie 2014 - 22:28:45

Tydzień temu, nad Morskim okiem serce
Najpiękniejszy :) (niestety się zmniejsza :( )



niezweryfikowana
Posty: 552
Ostrzeżenia: 3/5

Wasze pierścionki zaręczynowe

20 sie 2014 - 00:18:12

DZIEWCZYNY. każda z nas ma jakiś wymarzony idealny pierścionek. ale coż.....naszych mężczyzn zwykle na te wymagania nie stać. ja wypatrzyłam piękNy.niby w miare dostępnej cenie, ale cóż.... po 5 latach bycia razem chciałam zaręczyn.wiedziałam że on mi kupi ten wymarzony pierśćionek za 2,-3 lata. wzięłam inny. wybrałam sama. teraz trochę mi żal. naciskałam, nie było zaskoczenia.... boli. BO nie było elementu zaskoczenia,czuję się czasem jakbym go do tego przymusiła. do zaręczyn, pierścionek wybrałam sama, on się wygadał po co i gdzie jedziemy. i co? nie było zaskocznia,łez szczęścia..... nic. wiem że mnie kocha ale mimo wszystko....
MYŚLICIE ŻE TO GORSZE?:(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

POMOCY!