Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dużo narzędzi i technik pokazywanych przez nauczycieli, do tego nadzór nad wykonywaną techniką dzięki czemu wszystko jest wykonywane poprawnie od początku. Między innymi dlatego właśnie wybrałam cosinusa.

Technik masażysta jest teraz poszukiwanym zawodem, gdyż w dzisiejszym świecie otacza nas stres i ciągła gonitwa za karierą, szczęściem oraz dobrem. Ze swojej strony polecam praktyki, gdzie można zacząć, gdyż może to być SPA https://spankowellness.pl/ , ośrodki fizjoterapeutyczne oraz wiele innych. Polecam zdobywanie wiedzy i szukanie szczęścia w zawodzie.

Kierunek po którym na pewno znajdzie się prace, wybrałam cosinusa bo postawiłam na jakość nauczania. I to że egzamin tu jest państwowy.

Technik masażysta - szkoła policealna

14 paź 2021 - 14:02:58

Jak dla mnie najlepsza szkoła jaka istnieje to cosinus. Nigdzie nie ma tak rzetelnego przygotowania do zawodu.

Po wnikliwym szukaniu, cosinus ma zaawansowany program nauczania. I do tego darmowe nauczanie sprawia, że jest to bardziej efektywniejsza szkoła dla ucznia.

W szkole cosinus fajnie, że jest też język migowy. Do dodatkowy atut. I spora liczba godzin praktycznych do wyrobienia.

Oprócz kursów to priorytetem jest szkoła policealna, cosinus moim zdaniem to najlepszy wybór jaki może być. Zero opłat, zero zobowiązań w postaci umowy, super nowoczesne sale i świetni profesjonaliści.

Ja ukończyłam kierunek Masażysta w Соsіnus. Jestem bardzo zadowolona, bo znalazłam pracę już na II semestrze. Mają duży nacisk na praktykę i super nauczycieli

Dopiero pierwszy semestr za mną w cosinusie, ale wszystko idzie mi bardzo dobrze. Mam nadzieję że tak też będzie do końca szkoły bo wiedza jaką przekazują tu nauczyciele to skarb.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

OKC Rebuffed in just Consider towards Land No. 1 Decide on