Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

praca w monitoringu

31 sty 2011 - 14:44:57

witajcie dostalam propozycje pracy w jednym z hipermarketow w ochronie a mianowicie na monitoringu dodam ze nigdy wczesniej przy czyms atkim nie robilam bylam dzis na malym szkoleniu i jestem przerazona myslalam ze to jest prostsze .pracowala ktoras z was dziewczyn na monitoringu dodam ze kierownictwo chce mnie od razu do pracy mam zostac sama i dawac wyniki . juz mi sie odechcialo tej pracy:(

praca w monitoringu

31 sty 2011 - 14:48:32

to monotonna, mało sympatyczna i moim zdaniem mega nudna robota, ale póki nie znajdziesz lepszej bierz, zawsze jakiś grosz wpadnie

praca w monitoringu

31 sty 2011 - 14:51:32

No wlasnie jak sobie pomysle ze mam siedziec 10 godzin przy tych kamerach to mi sie cos robi do tego szpiegowac ludzi.zalatwila mi ta prace znajoma i glupio odmowic...zwlaszcza ze jestem po wychowawczym

praca w monitoringu

31 sty 2011 - 14:54:05

Cytat
matylda_jasmin
to monotonna, mało sympatyczna i moim zdaniem mega nudna robota, ale póki nie znajdziesz lepszej bierz, zawsze jakiś grosz wpadnie


dokladnie!

praca w monitoringu

31 sty 2011 - 14:54:06

Cytat
sardegnawomen
No wlasnie jak sobie pomysle ze mam siedziec 10 godzin przy tych kamerach to mi sie cos robi do tego szpiegowac ludzi.zalatwila mi ta prace znajoma i glupio odmowic...zwlaszcza ze jestem po wychowawczym

oj, załatwiła
jakby załatwiła pracę w ubojni , to co zgodziłąbyś się, bo ktoś załatwił ;-)
poszłaś na rozmowę i zawsze mogą ci warunki pracy lub płacy nie odpowiadać, więc tym,że znajoma polecała bym się akurat nie sugerowała

praca w monitoringu

31 sty 2011 - 15:04:56

no i nie wzielam tej pracy ale nie dalabym rady siedziec w tej kanciapie juz bym calkiem oszalala ja chce do ludzi...i pomyslec ze tyle szukalam pracy a jak wpadla to odrzucilam..moge potem żalowac ale teraz mi ulzylo



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-01 18:38 przez sardegnawomen.

praca w monitoringu

10 paź 2011 - 17:19:56

ja wole taka niz zadna!

praca w monitoringu

02 lut 2023 - 09:30:39

Nad takimi kwestiami ja jeszcze póki co się nie zastanawiałam, ale na pewno niezwykle ważną sprawą jest to aby wiedzieć również jak oznaczyć teren monitorowany. Uważam, że takiego rodzaju porady zostały fajnie opisane w https://www.moto3m.pl/jak-oznaczyc-teren-monitorowany/ więc jak macie chwilkę to polecam wam zapoznanie się z tym wpisem.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Podanie - praca