Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 2.022
Ostrzeżenia: 2/5

kanapa z regałem

12 maj 2013 - 15:47:00

Cytat
slodzonamysza
Cytat
moni1224
Fajna,ale moim zdaniem nie na 2 miejsca. I według mnie te półeczki służą by postawić tam jakieś elementy dekoracyjne. Książek tam bym nie położyła. Ewentualnie dobre miejsce na pilota jeżeli nie masz małych dzieci:)
nie cierpię elementów dekoracyjnych. Musze mieć książkę pod ręką. Zresztą ustawianie pierdółek na półeczkach kojarzy mi się ze starszymi paniami kolekcjonującymi porcelanowe koty

A kto tu mówi o jakiś porcelanowych pierdółkach? :) No ale nie każdy musi to lubieć:)

kanapa z regałem

12 maj 2013 - 15:48:31

nie wiem, nie wiem. jak ja sobie meble do sypialni projektowałam to miało być praktycznie i estetycznie. przy takiej kanapie to bym nie odpoczęła ;/

kanapa z regałem

12 maj 2013 - 15:50:18

A mi się podoba :D

kanapa z regałem

12 maj 2013 - 15:50:41

Cytat
slodzonamysza
podoba wam się takie rozwiązanie? wymyśliłam sobie taką do salonu - lubię czytać i to ma być sposób na to by mieć książkę pod ręką, a teraz nie mogę znaleźć firmy, która mi taką zrobi - rozkładaną ale mniejszą niż na zdjęciu - na 2 miejsca (większa sie nie zmieści. Jeśli się nie podoba, będę wdzięczna za wklejenie swojego typu


super ;)

kanapa z regałem

12 maj 2013 - 15:57:03

mnie się podoba taka ( tylko jest raczej do dużego salonu i chyba nie rozkładana)



niezweryfikowana
Posty: 1.898
Ostrzeżenia: 1/5

kanapa z regałem

12 maj 2013 - 15:59:54

Cytat
ilek
mnie się podoba taka ( tylko jest raczej do dużego salonu i chyba nie rozkładana)
u mnie się to w zyciu nie zmieści niestety. A rozkładane musi być. Czesto mamy gości, musza gdzieś spać

kanapa z regałem

12 maj 2013 - 16:01:55

uwielbiam tego typu kanapy

kanapa z regałem

12 maj 2013 - 16:03:14

nie możesz kupić kanapy i osobno komody/regały/półki i postawić obok?

zweryfikowana
Posty: 749
Ostrzeżenia: 3/5

kanapa z regałem

12 maj 2013 - 16:05:09

bardzo ładnie :)

niezweryfikowana
Posty: 1.898
Ostrzeżenia: 1/5

kanapa z regałem

12 maj 2013 - 16:05:33

ok, dzięki, już znalazłam, to jest Vieri Divani o ceny sa w miarę ok

kanapa z regałem

12 maj 2013 - 16:14:06

Kanapa z pierwszego zdjęcia rewelacyjna !

kanapa z regałem

13 maj 2013 - 17:05:09

Super, bardzo mi się podoba. Lubię takie wielkie kanapy, a ta z regałem jest nie tylko ładna, ale i praktyczna. Szczerze, nie mam pojęcia jak może się komuś nie podobać.

slodzonamysza, jaki jest koszt tej kanapy, wiesz? Swego czasu podobną widziałam w sklepie Esencja Concept Store, a teraz jak weszłam do nich na stronę to ni ma. :( Chociaż jest taka jedna w kształcie ust (tak jakby), którą też bym nie pogardziła. ;)

niezweryfikowana
Posty: 1.898
Ostrzeżenia: 1/5

kanapa z regałem

16 maj 2013 - 14:16:16

znalazłam nową opcję, którą biorę pod uwagę, wypowiecie się?

Cytat
peyton_onetreehill
Super, bardzo mi się podoba. Lubię takie wielkie kanapy, a ta z regałem jest nie tylko ładna, ale i praktyczna. Szczerze, nie mam pojęcia jak może się komuś nie podobać.

slodzonamysza, jaki jest koszt tej kanapy, wiesz? Swego czasu podobną widziałam w sklepie Esencja Concept Store, a teraz jak weszłam do nich na stronę to ni ma. :( Chociaż jest taka jedna w kształcie ust (tak jakby), którą też bym nie pogardziła. ;)
zalezy od rozmiaru, Taka o szerokości około 2 metrów + duza pufa to koszt około 3 tysięcy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-16 14:17 przez slodzonamysza.

kanapa z regałem

16 maj 2013 - 14:19:35

mi się podoba opcja z osobnym regałem (1 zdj)

kanapa z regałem

16 maj 2013 - 14:20:59

Cytat
slodzonamysza
Cytat
SunFlower23
mi się nie podoba, bo wygląda niepraktycznie - głowa "wisi" w powietrzu, nie można jej oprzeć.

a gdzie by ją można zrobić... poszukaj, nie kupuj gotowych. na pewno za niemałą kasę ktoś Ci zrobi ;)
ale we wszystkich kanapach oparcie jest takie, ze nie oprzesz głowy. Tak wysokiej jeszcze nie widziałam

W Black Red White są takie wyższe z wysuwanymi zagłówkami,mój tata ostatnio taką kupił:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co nakleić na drzwi w pokoju? ;)