Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

Pokażcie swoje sypialnie

29 sie 2012 - 11:14:04

agata74
podoba mi się ta sypialnia w drewnie... rewelacja. Mogłabym taką mieć.
Czyli totalne przeciwieństwo tych przesłodzonych z pierwszych zdjęć :)Nie wyobrażam sobie np mojego mężczyzny śpiącego w tych różach, koronkach i falbankach :D

Pokażcie swoje sypialnie

29 sie 2012 - 13:24:58

Cytat
Sacrum
agata74
podoba mi się ta sypialnia w drewnie... rewelacja. Mogłabym taką mieć.
Czyli totalne przeciwieństwo tych przesłodzonych z pierwszych zdjęć :)Nie wyobrażam sobie np mojego mężczyzny śpiącego w tych różach, koronkach i falbankach :D
Haha dokładnie o tym samym myślałam oglądając te wszystkie zdjęcia "ciekawe jakiemu facetowi podoba się sypialnia biało - różowa, z kwiatkami, różami, koronkami, poduszkami z falbankami". Takie to słodkie, że aż mi się mdło robi. Wolałabym surową, minimalistyczną. Może być biała, ale nic poza tym :)

Ja niestety swojej nie mam, aktualnie moja sypialnia służy także jako salon, pokój dzienny, garderoba i pracownia :>

zweryfikowana
Posty: 4.122
Ostrzeżenia: 1/5

Pokażcie swoje sypialnie

29 sie 2012 - 13:28:23

ja dodam zdjecie jak tylko moj ukochany mąż zawiesi karnisz i lustro w garderobie :-) wtedy już będzie skończona w 100% ^^

ale łóżko mam identyczne jak na zdjeciu u
1eve9 sypialnia_600x283_crop_rozmiar-niestandardowy.jpg

Pokażcie swoje sypialnie

29 sie 2012 - 13:36:06

Dziewczyny mam problem, otóż przymierzam się do małych zmian w pokoju.
Obecnie na ścianach mam kolory: zielony i lekki pomarańczowy, niestety te odcienie mnie już tak dobijają że muszę coś z nimi zrobić.
Chcę powiększyć pokój myślę żeby pomalować na śnieżno biały kolorek plus lekki zielony coś w stylu koloru zielona herbata.
Zielony wybrałam z tego względu że niestety zostają łóżko i fotele w kolorze zielonym.

Niestety brak mi inspiracji co do konkretnego ułożenia koloru na ścianach.
Jeśli macie jakieś ciekawe inspiracje w kolorach biało-zielonym, proszę o pomoc.

Pokażcie swoje sypialnie

29 sie 2012 - 13:52:56

Cytat
skasna
Cytat
Sacrum
agata74
podoba mi się ta sypialnia w drewnie... rewelacja. Mogłabym taką mieć.
Czyli totalne przeciwieństwo tych przesłodzonych z pierwszych zdjęć :)Nie wyobrażam sobie np mojego mężczyzny śpiącego w tych różach, koronkach i falbankach :D
Haha dokładnie o tym samym myślałam oglądając te wszystkie zdjęcia "ciekawe jakiemu facetowi podoba się sypialnia biało - różowa, z kwiatkami, różami, koronkami, poduszkami z falbankami". Takie to słodkie, że aż mi się mdło robi. Wolałabym surową, minimalistyczną. Może być biała, ale nic poza tym :)


Nie wiem czemu, ale takie sypialnie kojarzą mi się z sypialniami starszych małżeństw z angielskich seriali, pierwsze skojarzenie 'Co ludzie powiedzą', albo starych panien, które cały dzień dziergają na drutach :]

Pokażcie swoje sypialnie

29 sie 2012 - 16:16:56

Cytat
Sacrum
Cytat
skasna
Cytat
Sacrum
agata74
podoba mi się ta sypialnia w drewnie... rewelacja. Mogłabym taką mieć.
Czyli totalne przeciwieństwo tych przesłodzonych z pierwszych zdjęć :)Nie wyobrażam sobie np mojego mężczyzny śpiącego w tych różach, koronkach i falbankach :D
Haha dokładnie o tym samym myślałam oglądając te wszystkie zdjęcia "ciekawe jakiemu facetowi podoba się sypialnia biało - różowa, z kwiatkami, różami, koronkami, poduszkami z falbankami". Takie to słodkie, że aż mi się mdło robi. Wolałabym surową, minimalistyczną. Może być biała, ale nic poza tym :)


Nie wiem czemu, ale takie sypialnie kojarzą mi się z sypialniami starszych małżeństw z angielskich seriali, pierwsze skojarzenie 'Co ludzie powiedzą', albo starych panien, które cały dzień dziergają na drutach :]

haha bez kitu pamiętam ten serial ;) i mam takie samo skojarzenie :)

Pokażcie swoje sypialnie

29 sie 2012 - 16:22:01

"co ludzie powiedzą" - haha genialny serial :D też mi przyszedł na myśl :D
ja teraz będę mogła przyszaleć i lekko urządzić sypialnię bo wreszcie będę ją mieć :D co prawda w wynajmowanym mieszkaniu ale mam i sypialnie i salon :D pełen wypas ;)
będą raczej biele, szarości, beże :) w chłodnych kolorach dobrze mi się śpi :)
aa mój obecny pokój który tez wlasnie robi za salon, sypialnię, jadalnie itd jest w ciemnym fiolecie i genialny jest ten kolor :) 'tajemniczy ogród' z duluxa :) fajny bo w lato pokój jest chłodny a w zimie przytulny :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-29 16:25 przez nicolenkaa.

zweryfikowana
Posty: 4.122
Ostrzeżenia: 1/5

Pokażcie swoje sypialnie

01 wrz 2012 - 10:50:29

no to nasza :D ps. kocham fiolet^^


i zamiast szafy mamy dużą garderobę, za którą znajduje się część biurowa pokoju :-)

Pokażcie swoje sypialnie

01 wrz 2012 - 12:25:14

a to moja :D pełno w niej zdjęć i pierdół :P



Pokażcie swoje sypialnie

11 wrz 2012 - 16:29:19

*wiadomość usunięta*



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-31 12:30 przez maga20.

Pokażcie swoje sypialnie

20 wrz 2012 - 15:44:01

j ulka- a może skoro masz białe meble to może styl marynarski, coś w ten deseń-czrwień/granat..

[embed_image 28d212f7894ee33b3843ebe91760d383]





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-20 15:47 przez mondeko.

Pokażcie swoje sypialnie

20 wrz 2012 - 16:03:28

ja za starych dobrych czasów,gdy jeszcze miałam sypialnie:D miałam w nij tylko duże łóżko,pastelowe kolorki i zabytkową komodę;) teraz moja sypialnia to pokój dzienny więc buba:/

niezweryfikowana
Posty: 175
Ostrzeżenia: 1/5

Pokażcie swoje sypialnie

21 wrz 2012 - 13:15:17

Ja sobie sprawiłam niedawno taką sypialnię: http://www.twojemeble.pl/stylius_black_red_white,pokoj5,meble67.html Łóżko + 2 szafki nocne + duża szafa.
Teraz aż chce mi się kłaść spać.

Pokażcie swoje sypialnie

21 wrz 2012 - 14:29:03

mondeko

no właśnie myślałam o granatowej kapie na łóżko, nie chciałabym aż tak dużego kontrastu z czerwonym - jakoś czerwony kolor mnie odstrasza ostatnio ;)

Pokażcie swoje sypialnie

21 wrz 2012 - 14:45:35

j ulka
Aha, no to czerwony odpada, ten kolor naprawdę trzeba lubić. Zresztą do sypialni wybieramy kolory raczej stonowane, mają sprzyjać relaksowi.
A co bys powiedziała na połączenie tych białych mebli z odcieniami brązu i beżu? Bardzo ładnie się komponują, są to cieple barwy. Coś jak kawa z mlekiem.. masz bardzo ładny blat pod oknem/biurko. do tego te rolety brązowe, które wcześniej pokazałaś. Na ścianę naprzeciwko łóżka powiesiła bym ramki ze zdjęciami/obrazkami -ramki z białymi oprawkami, w jakimś ciekawym układzie. Narzuta-mółby być granat, ale mogła by być też beżowa, czy jasny brąż. Nad łóżkiem w miarę możliwości zmontowała bym wąską półeczkę na szerokosci łóżka i postawiła na niej kilka fajnych ozdób :)



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Remont mieszkania przed i po - FOTO