Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

pościel-jaką kupujecie?

09 lis 2012 - 13:18:32

najlepsza bawełna, jednak nie kupuj tańszej niz 40 zł, bo będzie prześwitująca, no i oczywiście szukaj takiej, żeby miala jak najmniej poliestru albo wcale bo będziesz się w niej pocić

pościel-jaką kupujecie?

09 lis 2012 - 13:21:56

Hmm...odpowiecie na pytanie co sadzicie o bieliznie satynowej?:) mi osobiscie baaardzo sie podoba:)

niezweryfikowana
Posty: 227
Ostrzeżenia: 5/5

pościel-jaką kupujecie?

17 lip 2013 - 08:41:16

Ja nie zwracam za bardzo uwagi na materiał tzn musi być dobrej jakości a nie jakieś badziewie z bazarku ale ogólnie rodzaj mnie nie interesuje. Bardziej stawiam na wzory i kolory. Pościel kupuję tylko na dekoria.pl już nie mam miejsca w szafie:P

pościel-jaką kupujecie?

17 lip 2013 - 08:44:19

Bawełna satynowa :)

pościel-jaką kupujecie?

17 lip 2013 - 08:49:08

Ja kupuje tylko bawełne (noo ewentualnie kore) :P bierz pod uwagę z jakiego kraju jest ta pościel najlepiej Polska :) najgorzej Chińska :P
i nie oszczędzaj na pościeli jak kupisz dobrą starczy Ci na lata :) myślę że w granicach 80 zł można kupić dobrą pościel :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-17 08:52 przez Marteczka91.

niezweryfikowana
Posty: 260
Ostrzeżenia: 2/5

pościel-jaką kupujecie?

28 lip 2013 - 10:51:59

Osobiście bardzo nie lubię kory, co prawda na jej plus przemawia to, że nie trzeba jej prasować, ale i tak jej nie lubię :) Najlepszy jest jedwab w dotyku, ale jest też najdroższy. Dlatego najczęściej wybieram bawełnę lub satynę z MaxCotton , ponieważ mają tutaj największy wybór z tego co zauważyłam i ceny często są niższe niż gdzie indziej.

pościel-jaką kupujecie?

28 lip 2013 - 10:59:30

Tylko bawełna albo bawełna satyniana. Kora jest dla mnie nie do zniesienia, a satyna jest zbyt śliska.

zweryfikowana
Posty: 1.809
Ostrzeżenia: 1/5

pościel-jaką kupujecie?

28 lip 2013 - 11:03:09

Zazwyczaj kupuję w Jysk albo Ikei te z bawełny ;)

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

pościel-jaką kupujecie?

28 lip 2013 - 11:05:18

kupiłam satynę bawełnianą i szybko mi się zmechaciła w pralce. Później kupiłam w ikei i jestem mega zadowolona

Cytat
ludziorka
Tylko bawełna albo bawełna satyniana. Kora jest dla mnie nie do zniesienia, a satyna jest zbyt śliska.
he he satyna bawełniana a nie bawełna satyniana



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-28 11:10 przez roksolana83.

pościel-jaką kupujecie?

28 lip 2013 - 11:12:03

dla mnie ta z ikei jest kiepskiej jakosci szybko traci kolory;/

pościel-jaką kupujecie?

28 lip 2013 - 11:15:46

Cytat
ZolZik1987
bawełna, albo bawełna satynowa

niezweryfikowana
Posty: 54
Ostrzeżenia: 4/5

pościel-jaką kupujecie?

30 lip 2013 - 07:56:19

Ja kupuję satynową albo satynowo bawełnianą. Kory nie znoszę, miałam w dzieciństwie i uraz pozostał. Przymierzam się do pościeli z makosatyny Ma któraś z Was taką pościel?

pościel-jaką kupujecie?

30 lip 2013 - 08:18:03

Ja przeważnie kupuję pościel z kory. Nie drapie mnie :) Ale mam jeden komplet inny (dostałam w prezencie ) i to chyba jest ta satynowa bawełna bo jest bardzo milutka i z delikatniutkim połyskiem. Muszę sobie jeszcze jakąś taką sprawić.
Spałam kiedyś latem w satynie i nie polecam! Było w tym jeszcze bardziej gorąco, moim zdaniem, i ześlizgiwała się i człowiek zjeżdżał z łóżka (prześcieradło to też była satyna...). Nigdy więcej! Ten typ tylko ładnie wygląda.

pościel-jaką kupujecie?

30 lip 2013 - 08:52:08

Ja kupuję bawełnianą lub z kory. Uwielbiam korę, lecz na mój rozmiar pościeli trudno znaleźć z tego materiału. Satyny nie polecam, bo ześlizguję się z pościeli, trzeba ją codziennie poprawiać, jak miałam satynową, często budziłam się pod samą poszewką, bo kołdra była zrolowana w drugim jej końcu. A kupuję w sklepach stacjonarnych

pościel-jaką kupujecie?

30 lip 2013 - 09:03:45

Cytat
minkami
Ja kupuję satynową albo satynowo bawełnianą. Kory nie znoszę, miałam w dzieciństwie i uraz pozostał. Przymierzam się do pościeli z makosatyny Ma któraś z Was taką pościel?


Pracuję w saloniku pościelowym i osobiście bardzo polecam makosatynę. Jest jeszcze przyjemniejsza od bawełny satynowej. Fajną kolekcję mają Eurofiranyz makopsatyny, ale w ich firmowych sklepach na standardowe 1.6 mają cenę 209 - 219zł. U mnie w saloniku oczywiście jest taniej ;) Satyna bawełniana też jest fajnym materiałem, ale z doświadczenia polecam firmówki typu Bielawa, Andropol, Greno i inne nasze polskie, bo te z importu co prawda są tańsza, ale spierają się po kilku praniach :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

mieszkania w Poznaniu