Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

remont:)

07 cze 2011 - 16:07:43

czesc dziewczyny, planujemy z mezem kapitalny remont kuchni lacznie z zakupem nowych mebli i sprzetu.
Moze ma ktoras z Was kuchenke z plyta indukcyjna, czy uwazacie ze to dobry zakup? jakie sa wg was plusy i minusy?
i drugie pytanie:) zakup zmywarki, jesli tak to jaka? jakie sa plusy i minusy?

pomozecie?????

remont:)

07 cze 2011 - 16:11:05

ja mam to i to, minusem jest tylko duże zużycie prądu, a zywarkę lepiej kupić większą ,bo więcej tam załadujesz a i tak wsadzasz jedną tabletkę

remont:)

07 cze 2011 - 16:25:01

Ja mam taka kuchenke i jestem bardzo zadowolona, latwiej sie ja czysci i ogolnie latwiejsza w uzywaniu i fajnie wyglada ;) A zmywarke mam Siemensa, jestem zadowolona. Plusy - przede wszystkim, ze nie trzeba nic myc recznie ;) , najwiekszy plus to to, ze mozna szybko posprzatac gary po jakiejs domowce czy duzym obiedzie, nie trzeba stac przy zlewie, wystarczy wszystko wrzucic do zmywarki. A minusy takie, ze dosc dlugo myje i czasem nie doczysci naczyn. Poza tym polecam :)

remont:)

07 cze 2011 - 17:51:04

Szczerze, to ja bym wolała zwykłą płytę, mimo że indukcyjna wygodniejsza do czyszczenia.. Ale będziemy mieszkać w nowym budownictwie, więc nie mamy wyboru, trzeba będzie się przestawić.

remont:)

07 cze 2011 - 17:56:42

ja tez pytalam znajmych jaka lepsza kuchenka i wszyscy powiedzieli ze indukcyjna i ze juz by jej nie zamienili na inna... to chyba ona własnie mniej pradu pobiera... minusem jest chyba to ze nie mozna stawiac cezkich garnkow plusem bezpieczeństwo minusem ze musisz uzywac garnkow do plyt idukcykjnych plusem ze jest latwa do sprzatania :)

remont:)

07 cze 2011 - 17:57:08

Płyty indukcyjnej nie mam, coś mi się tam o uszy obiło, że jednak lepiej zwykłą palnikową, no ale konkretów nie pamiętam.
Ale zmywarkę mam i chyba oczywistym jest, że to super opcja:) Ale polecam małą, chyba, że masz dużą rodzinę. U nas na 3 osoby jest idealnie, wstawiamy zmywanie codziennie albo co 2 dni, gdybyśmy mieli większą i czekali aż się zapełni żeby włączyć to by tam czekały kilkudniowe brudy :/ Moi rodzice też mają małą na2-3 osoby i też w zupełności wystarcza. I ja i oni mamy bosha i jesteśmy zadowoleni:)

remont:)

07 cze 2011 - 18:00:06

jezeli mieszkacie sami to moim zdaniem zmywaarka wam nie potrzebna. nie mam w domu zmywarki i nigdy tego nie kupie.mam zmywarke w pracy i jej nienawidze. i tak tzreba myc naczynia przed wsadzeniem i tak.zadne udogodneinie

remont:)

07 cze 2011 - 18:06:33

Minusem jakiejkolwiek płyty na prąd jest to, że jak zabraknie prądu to jesteś w czarnej d*pie. Ja mieszkam w bloku pozbawionym instalacji gazowej. Wszystko działa dzięki elektryczności ...

Kiedyś hudraulik odkręcał zawory, zawór pękł, zalał skrzynkę z przewodami i prądu nie miałam 3 dni - ani herbaty, ani obiadu, ani lodówki, ani światła. Mimo to uważam, że to lepsze rozwiązanie niż gazowa, bo łatwiej chociażby dbać o czystość (nie musisz ściągać kratek, jak się coś wyleje - przecierasz gładką powierzchnię).

Zawsze są jakieś plusy i minusy.

remont:)

07 cze 2011 - 18:21:32

Cytat
ptasiek84
ja tez pytalam znajmych jaka lepsza kuchenka i wszyscy powiedzieli ze indukcyjna i ze juz by jej nie zamienili na inna... to chyba ona własnie mniej pradu pobiera... minusem jest chyba to ze nie mozna stawiac cezkich garnkow plusem bezpieczeństwo minusem ze musisz uzywac garnkow do plyt idukcykjnych plusem ze jest latwa do sprzatania :)

Mniej od czego? Kuchenki gazowej? :D:D


Cytat
nurhia
jezeli mieszkacie sami to moim zdaniem zmywaarka wam nie potrzebna. nie mam w domu zmywarki i nigdy tego nie kupie.mam zmywarke w pracy i jej nienawidze. i tak tzreba myc naczynia przed wsadzeniem i tak.zadne udogodneinie

To macie słabą zmywarkę.. Albo kupujecie beznadziejne tabletki..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ogłoszenia wynajmu- jakie strony?