Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

A może tak w najbliższą niedzielę tj. 24.07.2011 zorganizujemy na Pacu na Stawach spotkanie wymiankowe. Tam w niedzielę nie ma handlu, są wolne stoły, można swobodnie stanąć i rozłożyć rzeczy. Proponuję od godz 10.00 do 12.30. Jak są chętne dziewczyny piszcie na priv to coś ustalimy, albo tutaj zgłaszajcie się.

oj strasznie wcześnie... bo akurat w niedziele pracuje do 15;30;(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-19 18:30 przez cihuutka.

Mnie pasuje, ale może też być później, gdyby więcej dziewczynom nie pasowało...

Mnie również pasuje, tylko może trochę później to będzie więcej chętnych...

to jak są jakies chętne jeszcze?

Ja bym była chętna,ale muszę dojechać 70 km więc nie dam rady tak wcześnie,no i też nie wiem gdzie to jest i jak tam dojechać z dworca :)

Trochę wcześnie..

bedziemy jak stare handlary :]


p.s jestes pewna ze to wypali? przydrepta straż miejska i bezie kiszka...

To o której godzinie byście chciały się spotkać? Plac jest stosunkowo niedaleko od dworca-musiałabyś jednak podjechać tramwajem...
Będziemy się wymieniać, a nie handlować z innymi, więc co nam straż miejska może zrobić :)? ot parę "potencjalnych" stylistek się spotkało:)

Ja osobiście wolałabym popołudniu, 15 czy 16 np..

no dobry pomysł, tlyko wlaśnie trochę wcześnie...

dla mnie tez wczesnie zanim sie dotoczę busikiem 32km to tez bedzie to trwać:P

Dziewczyny zaproponowałam ten plac bo go dobrze znam, tam w niedzielę jest puściuteńko, nie ma nikogo, stoły sa wolne. Co do godziny to oczywiście musimy się dogadać, jeśli większości pasuje póżniejsza pora to spotkajmy się popołudniu.

Mam nadzieję,że do niedzieli nie pozalewa nam miast, w Krakowie podobno Wisła nie za ciekawa a u mnie w Tarnowie Biała już ma stan alarmowy :| Byleby nie było tak jak rok temu :(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Chętni na swap w Lesznie?