Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Właśnie, oby tylko nie padało w ten dzień, bo nie będzie ciekawie... Szkoda, że nie dam rady przyjść. Dzień mi średnio odpowiada, ale może wam się uda.

Mnie 16 godz odpowiada.

Dziewczyny potwierdzajcie przybycie..niedziela godz 16 pl. na stawach....Może wypiszemy listę poszukiwanych rzeczy, być może któraś z nas ma upragniony ciuch/biżuterie/kosmetyk, a niekoniecznie by go przytargała z braku miejsca w "plecaku":)) ?

Dziewczyny! a nie lepiej ulokować się w jakiejs knajpie? wiem, ze swapy odbywały się w ciszy-spokoju, betelu może dym? wystarczyłoby sie tam przejsc lub zadzwonic, bo narazie pogoda kiepska, na placu wiatr, ani sie gdzies przebrac, ani napić w towarzystwie:) nie wiem jak to było wczesniej czy to knajpy organizowaly czy jak, ale w niedzielne popoludnie knajpy swieca pustkami raczej ...

W Betelu już raz swap był to powinni się zgodzić :) Tyle,że to chyba było w tygodniu,nie w weekend

W Betel Swap był w niedziele o 13 o ile dobrze pamiętam i organizowała to knajpka właśnie...

Aha tak..i napewno nie wezmie za to ani grosza.... W co wy wierzycie:)

Chętnie się wybiorę, jeżeli zgłosi się jeszcze kilka osób ;)

Ja również chętnie, podajcie tylko czy propozycja aktualna i czas??

Ja podtrzymuje propozycje Syrelis..Jutro pl na stawach godz. 16. Kto przyjdzie?? Innym razem , jak się jutro zbierzemy i będziemy chciały więcej, to można pomyśleć o załatwianiu knajpy..zazwyczaj wystarczy dogadać się , że kupi każda z nas coś w barze..kawe , drinka...

Dziewczyny, spotykamy się czy nie?
Jestem teraz online, piszcie do mnie na priva...zgłaszajcie się zoaczymy czy jest sens spotykać się.
Wieczorem napiszę tutaj, i każdej z osobna na priva ile nas jest i czy spotkanie jest aktualne
Jutro , niedziela godz.16.00 Pac na Stawach.

Więc jak ? Odbędzie się ten swap w końcu czy nie ? Bo już sama nie wiem, takie tutaj zamieszanie powstało ;P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Swap Łódź sobota 23.07.11 łodzianki zgłaszajcie się