Obecnie rozmawiamy o:

zakładanie ogrodu

gorący temat

Meble na wymiar Warszawa

55 minut temu

Meble na wymiar Warszawa

godzinę temu

wykonawca budowlany

godzinę temu

szaty liturgiczne online

dzisiaj o 9:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->

Dziewczyny, które na pewno wpadną proszę o wiadomość na priva:)

Super :) czyli troche nas bedzie ;)

Ja będe na 99 %:)

To gdzie i kiedy spotkanie ?;) możemy wpaść z koleżanką?

Aaa i jeszcze dziewczyny wiecie jaka ma być w sobotę pogoda, bo tak naprawdę od niej wszystko zależy:)


Zatem dziewczyny, na Goethego (belce) bądźcie o 10:50 max. 11:05 tam gdzie staje autobus nr 32 (koło lumpka), w razie czego mogę podać nr telefonu gdybyście wysiadły na Belce i nie wiedziały w którą stronę zmierzać:)
Natomiast te dziewczyny co będą na Roosevelta przy przystanku koło kościoła św. Józefa, bądźcie tam o 11:20 :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-21 14:58 przez gensi89.

ja wyjeżdzam prawdopodobnie ale ciesze się, że pomysł z parkiem pomógł wam w jakiejś mierze ;) bawcie się szampańsko! ; *

Ciuszki się szykują :-)

Mam nadzieję, że nie będzie padać :)

To ile nas będzie?:):P:P to ja w takim razie tak na 11.30 zawitam u ciebie w progu Ola:D:) Dokulam się sama:P

Ruda Śląska/ Zabrze :)

DZIEWUSZKI JUTRO ODBĘDZIE SIĘ SPOTKANIE W ZABRZU!!! PRZYSTANEK GOETHEGO (TAM GDZIE STAJE AUTOBUS LINI 32) O 10:50 NAJPÓŹNIEJ 11:05, PONIEWAŻ 5 MINUT PÓŹNIEJ MAMY AUTOBUS DO MNIE:)

JEŚLI JEDNAK BĘDZIE PADAĆ SPOTKANIE BĘDZIE PRZEŁOŻONE NA INNY DZIEŃ.

w sumie pogoda nie najgorsza:) O 5 rano myślałam, że nic z tego;p Bo padało i brzydko było;p:)
;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-25 09:24 przez sylwia8908.

Ale słoneczko świeci co jakiś czas więc jest gites;p Widzimy się przed 11;)

Ja wymiankę zaliczam jak najbardziej do udanych:):):)
Kiedy następna:P?

Ja też jestem zadowolona:)
A co do spotkania to kiedy pod koniec lipca Wam pasuje?:) 23? 30? Tylko nie jestem pewna co do soboty bo będę prawdopodobnie zaczynać pracę i nie wiem jak to jest z sobotami, ale obecnie proponujcie daty sobotnie lub niedzielne:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

swap KATOWICE