Obecnie rozmawiamy o:

Pogrzeb

gorący temat

Prostownica tytanowa

48 minut temu

transport i spedycja

godzinę temu

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Małymi krokami ...

30 paź 2014 - 12:50:44

Ciemniejsze spodnie lepsze w ogóle uważam, że doły czarne - ciemne, a góry jaśniejsze by Ci pasowały. Pierwszy zestaw dla mnie tragedia, ta kurta okropność w zestawieniu z tymi gaciami, takie to wszystko rozmyte i bez wyrazu, a na dole szpile nagle i z zaskoczenia po oczach dają.

Tego oversize nie kupuj innego szukaj, bo w tym to tylko kolor fajny jest.

Małymi krokami ...

30 paź 2014 - 12:57:45

znajdź sobie najlepiej jedną czy dwie koleżanki, najlepiej na żywo, a nie na forum i one niech ci doradzają. na forum zawsze się ktoś przyczepi i skrytykuje i jak będziesz chciał słuchać się tych wszystkich rad to się okaże że nie istnieje idealny ciuch. gusta są różne i nigdy wszystkim nie dogodzisz.

Małymi krokami ...

30 paź 2014 - 14:18:25

Cytat
miszja
znajdź sobie najlepiej jedną czy dwie koleżanki, najlepiej na żywo, a nie na forum i one niech ci doradzają. na forum zawsze się ktoś przyczepi i skrytykuje i jak będziesz chciał słuchać się tych wszystkich rad to się okaże że nie istnieje idealny ciuch. gusta są różne i nigdy wszystkim nie dogodzisz.
Nie jest łatwo znaleźć takie koleżanki, te które mam póki co chyba nie domyślają się o tym wszystkim. Oczywiście bardzo chętnie wybrałbym się na zakupy z koleżankami i poprosił je o rady, jednak to jeszcze strefa marzeń... Pozostają zakupy online.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-30 14:19 przez kamillo83.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Małymi krokami ...

30 paź 2014 - 14:22:22

Cytat
miszja
... gusta są różne i nigdy wszystkim nie dogodzisz.

A po co ma dogadzać wszystkim, sobie niech dogadza. Dawaj stylówki :D

Małymi krokami ...

30 paź 2014 - 23:19:25

Nooo na tym pierwszym zdjęciu to aż wyszły kobiece kształty ;D Nie wiem czy ciemne lepsze, ja osobiście wolę ciemne bo wydaje mi się, że jasne trochę pogrubiają ;) Ale ty w obu parach wyglądasz ok. Zastanawiam się, czy nie wyglądałbyś dobrze w płaszczu o takim 'szlafrokowatym" kroju, ostatnio dość popularne są.

Małymi krokami ...

31 paź 2014 - 08:02:59

Cytat
kouala
Nooo na tym pierwszym zdjęciu to aż wyszły kobiece kształty ;D Nie wiem czy ciemne lepsze, ja osobiście wolę ciemne bo wydaje mi się, że jasne trochę pogrubiają ;) Ale ty w obu parach wyglądasz ok. Zastanawiam się, czy nie wyglądałbyś dobrze w płaszczu o takim 'szlafrokowatym" kroju, ostatnio dość popularne są.

A wrzucisz fotkę takiego przykladowego ? Zastanawiam się też czy mogę fajnie wyglądać w sukience lub spodniczce, jeśli tak to jaki krój wybrać ?

Małymi krokami ...

31 paź 2014 - 08:53:45

Cytat
kamillo83
Cytat
kouala
Nooo na tym pierwszym zdjęciu to aż wyszły kobiece kształty ;D Nie wiem czy ciemne lepsze, ja osobiście wolę ciemne bo wydaje mi się, że jasne trochę pogrubiają ;) Ale ty w obu parach wyglądasz ok. Zastanawiam się, czy nie wyglądałbyś dobrze w płaszczu o takim 'szlafrokowatym" kroju, ostatnio dość popularne są.

A wrzucisz fotkę takiego przykladowego ? Zastanawiam się też czy mogę fajnie wyglądać w sukience lub spodniczce, jeśli tak to jaki krój wybrać ?

Jesteś facetem! W damskich ubraniach zawsze będzesz wyglądał dziwnie...

Małymi krokami ...

31 paź 2014 - 09:29:26

Cytat
musiaaa
Cytat
kamillo83
Cytat
kouala
Nooo na tym pierwszym zdjęciu to aż wyszły kobiece kształty ;D Nie wiem czy ciemne lepsze, ja osobiście wolę ciemne bo wydaje mi się, że jasne trochę pogrubiają ;) Ale ty w obu parach wyglądasz ok. Zastanawiam się, czy nie wyglądałbyś dobrze w płaszczu o takim 'szlafrokowatym" kroju, ostatnio dość popularne są.

A wrzucisz fotkę takiego przykladowego ? Zastanawiam się też czy mogę fajnie wyglądać w sukience lub spodniczce, jeśli tak to jaki krój wybrać ?

Jesteś facetem! W damskich ubraniach zawsze będzesz wyglądał dziwnie...

Chyba wolę na początku wyglądać dziwnie w damskich ubraniach, chcę jednak uczyć się funkcjonować w społeczeństwie jako kobieta i raczej będę szedł w tym kierunku ... Wiem że jeszcze sporo czasu musi minąć aby ludzie nie tyle zaakceptowali nas co zrozumieli. Także mam problem ze zrozumieniem tego jak to się stało i z czego wynika moja chęć do bycia kobietą, jednak to we mnie jest, karą dla mnie stało się funkcjonowanie w ciele mężczyzny, z czego to wynikło nie wiem ... Przepraszam w takim razie tych którzy nie są w stanie pojąć takich osób jak ja, także tych którzy muszą na nas patrzeć, jednak czuję się kobietą i daję sobie prawo do bycia nią skoro tak czuję. Wiem natomiast jak wielu transow tworzy karykatury które sprawiają że jesteśmy śmiesznie postrzegani, tak wiem jak to wygląda ... Ja jednak nie chcę wyglądać jak rasowy transwestyta, chcę dążyć do bycia kobietą, śmiesznie to brzmi jednak taka jest prawda ...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-31 09:31 przez kamillo83.

Małymi krokami ...

31 paź 2014 - 09:45:53

kamillo83, całkowicie Cię popieram. Moja najlepsza przyjaciółka (kiedyś przyjaciel) przechodziła to, co Ty. Teraz, od kilku lat, wygląda za.ebiście, rzekłabym, że ubiera się i wygląda lepiej niż ja ;)

Małymi krokami ...

31 paź 2014 - 11:23:58

Super że jesteście razem przyjaciółmi od początku, trudno znaleźć takie osoby jak Ty... Naprawdę zazdroszczę i podziwiam, kto wie, może ja też kiedyś znajdę ...



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-31 11:26 przez kamillo83.

Małymi krokami ...

31 paź 2014 - 12:43:51

Cytat
kamillo83
Cytat
kouala
Nooo na tym pierwszym zdjęciu to aż wyszły kobiece kształty ;D Nie wiem czy ciemne lepsze, ja osobiście wolę ciemne bo wydaje mi się, że jasne trochę pogrubiają ;) Ale ty w obu parach wyglądasz ok. Zastanawiam się, czy nie wyglądałbyś dobrze w płaszczu o takim 'szlafrokowatym" kroju, ostatnio dość popularne są.

A wrzucisz fotkę takiego przykladowego ? Zastanawiam się też czy mogę fajnie wyglądać w sukience lub spodniczce, jeśli tak to jaki krój wybrać ?
Mniej wiecej o taki plaszcz mi chodzi, oversize bez podkreslonej talii. Wydaje mi sie, ze taliowany, podkreslilby tylko brak (jeszcze ;) ) talii u Ciebie.
A spodnice to na pewno do kolana. A kroj wydaje mi sie, ze albo rozkloszowana na kole, albo tulipan, tak, zeby troche powiekszyc Ci biodra. Powinienes przymierzyc takie modele i zobaczyc czy to dziala :)
Ale moge sie mylic, nigdy nie ubieralam faceta w damskie ciuchy :)
Zdjecia zalaczam pierwsze lepsze z internetu.

Małymi krokami ...

31 paź 2014 - 12:57:10

Cytat
kamillo83
Super że jesteście razem przyjaciółmi od początku, trudno znaleźć takie osoby jak Ty... Naprawdę zazdroszczę i podziwiam, kto wie, może ja też kiedyś znajdę ...

Nie martw się, społeczeństwo mimo tego co się mówi, caly czas się edukuje, więc i Tobie uda się w końcu odnaleźć zaufaną duszyczkę :)

Małymi krokami ...

31 paź 2014 - 13:34:30

Podoba mi się Twój wpis wyjaśniający sytuacje. Tak właśnie powinny zachowywać się osoby transseksualne/transwestyci. Nie wiem, które stwierdzenie jest poprawne w odniesieniu do Ciebie, bo nie wiem czy chcesz zmieniać swoje ciało. Fajnie, że robisz to dla siebie, a nie dla szumu i zainteresowania. Gdyby każda osoba trans zachowywała się w ten sposób, ludzie szybciej by to zaakceptowali. Przez takie przerysowane osoby typu Rafalala powstaje tylko niepotrzebny niesmak. Udowodniono istnienie płci umysłowej, więc nie można o tym mówić jak o jakimś zwyrodniałym zboczeniu. Co do Twoich pytań - tak jak pisały dziewczyny wyzej - takie buty odpadają, chyba ze na imprezę ;) Kurtka "zwyklaczek", więc nie budzi kontrowersji ;) Bombki i rozkloszowane sukienki na pewno pomogą "zbudować" Twoją sylwetkę. Powodzenia.

Małymi krokami ...

31 paź 2014 - 13:46:23

jeśli chcesz oddać te wysokie szpile, to ja chętnie przygarnę! :D o ile to rozmiar 40 :) a najlepiej wg mnie wyglądasz w spodniach. powinieneś robić małe kroczki w 'upublicznianiu się', wychodzić z ukrycia powoli i stopniowo. także na początku załóż damskie jeansy, innego dnia dodaj do tego damską kurtkę. daj ludziom czas, by przywykli do takiego zmienionego Ciebie :)

Małymi krokami ...

31 paź 2014 - 14:37:39

Może na siłę Ale z tymi kozakami wymyslam jeszcze coś takiego ... Jak tylko otrzymam nowe buty wkleję zdjęcie, nie mają takiej szpili.

Cytat
czarnoczarna
Podoba mi się Twój wpis wyjaśniający sytuacje. Tak właśnie powinny zachowywać się osoby transseksualne/transwestyci. Nie wiem, które stwierdzenie jest poprawne w odniesieniu do Ciebie, bo nie wiem czy chcesz zmieniać swoje ciało. Fajnie, że robisz to dla siebie, a nie dla szumu i zainteresowania. Gdyby każda osoba trans zachowywała się w ten sposób, ludzie szybciej by to zaakceptowali. Przez takie przerysowane osoby typu Rafalala powstaje tylko niepotrzebny niesmak. Udowodniono istnienie płci umysłowej, więc nie można o tym mówić jak o jakimś zwyrodniałym zboczeniu. Co do Twoich pytań - tak jak pisały dziewczyny wyzej - takie buty odpadają, chyba ze na imprezę ;) Kurtka "zwyklaczek", więc nie budzi kontrowersji ;) Bombki i rozkloszowane sukienki na pewno pomogą "zbudować" Twoją sylwetkę. Powodzenia.

Bardzo rzeczowa wypowiedź, dziekuję że rozumiesz mój temat ...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-01 09:10 przez kamillo83.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

SZARE ZAKOLANOWKI z czym je zestawic ?