Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Małymi krokami ...

04 lis 2014 - 18:58:09

No to poszło na całość z tymi kozakami, szpile niezłe, nie wiem jak dasz radę w takich chodzić. Ja się czujesz w takich ?

Na górę to dałabym ciemny oversize tak za tyłek.

Ps. Moja siorka zazdrości butów :D

Małymi krokami ...

06 lis 2014 - 07:56:04

Cytat
malmie
No to poszło na całość z tymi kozakami, szpile niezłe, nie wiem jak dasz radę w takich chodzić. Ja się czujesz w takich ?

Na górę to dałabym ciemny oversize tak za tyłek.

Ps. Moja siorka zazdrości butów :D

Jak się czuje w takich ? Nie ma tragedii, te w dodatku są bardzo stabilne więc bez problemu, można smigac ;). Czyli jeśli założę ten czarny oversize za pupę będzie ok? Nie wygląda to wulgarnie ?

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Małymi krokami ...

06 lis 2014 - 09:43:45

Cytat
kamillo83
Jak się czuje w takich ? Nie ma tragedii, te w dodatku są bardzo stabilne więc bez problemu, można smigac ;). Czyli jeśli założę ten czarny oversize za pupę będzie ok? Nie wygląda to wulgarnie ?

Haha śmigać ... Ciemny, na moje nie musi być czarny, o np. taki granat. Ja takie buty "kupuję" w zestawieniu z luźną górą, bo na moje właśnie taki oversize łagodzi całość.
Tutaj stylizacje z neta jako przykłady :

Jakoś nie widzę w nich nic wulgarnego ;) Pod sweter można założyć np. koszulę z kołnierzykiem i będzie grzecznie :D

Taki oversize można spokojnie połączyć również z woskowanymi spodniami albo też z szortami co by nie podwiewało za bardzo i fantazyjne rajty np. te co pokazujesz u siebie na profilu ;)

Małymi krokami ...

06 lis 2014 - 10:10:49

Dla mnie te kozaki z łańcuchami są super, na pewno lepsze od tych wszystkich szpil, dobry pomysł z tym oversize, kominy też jak najbardziej ok, no i spodnie przylegajace, ale nie bardzo obcisłe. Generalnie wszelki umiar wskazany, bo każda przesada będzie się za bardzo rzucała w oczy, a to nie jest dobry pomysł. Pozdrawiam :)

Małymi krokami ...

06 lis 2014 - 11:12:17

Jeszcze mam pytanie dotyczące plaszczyka, jaki wybrać, co będzie najlepszym rozwiązaniem, może kurtka ? Super byłoby gdybyście doradzily mi coś w połączeniu z nskryciem głowy, bardzo dziękuję ...

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Małymi krokami ...

06 lis 2014 - 11:39:32

Ja polecam prosty dwurzędowy płaszcz z klapami, może być w stylu militarnym.
Obecnie w sklepach mnóstwo luźnych płaszczy, ale trzeba koniecznie mierzyć i krytycznie się sobie przyjrzeć, bo można wtopę zaliczyć.
Co do nakrycia głowy to czapka jak najbardziej, a dla odważnych i z charakterem kapelusz.

Małymi krokami ...

06 lis 2014 - 12:58:11

Nie wiem, czy potrafię dobrze doradzić, ciężko tak przez neta, ale myślę, że jeśli chodzi o płaszcz to dobra będzie klasyka, może lekko rozkloszowany, a może luźniejszy - w każdym razie bez udziwnień i w spokojnym kolorze, czy też po prostu czarny lub szary (super są takie pieprz z solą), a co do kurtki to może parka? Obszerna, dłuższa, z kapturem. Czyli np. płaszcz lub kurtka w ciemnym kolorze i dla dodania koloru (konieczny akcent, aby nie było za smutno) komin (np. niebieski, bordowy, coś żywego). Generalnie tylko dużo mierząc masz szansę znaleźć dla siebie coś odpowiedniego, czego życzę :)

Małymi krokami ...

06 lis 2014 - 14:30:50

Super, naprawdę bardzo dziękuję za pomoc. Może będziecie w stanie pomóc mi także z doborem fryzury włosów, chcę kupić coś bardziej naturalnego, zwykłe peruki strasznie błyszczą ... Znalazłem coś takiego ... Jakieś uwagi, sugestie ?



zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Małymi krokami ...

06 lis 2014 - 14:35:51

Oj, doboru fryzury to ja się nie podejmuję, to trzeba do twarzy zobaczyć, a nie tak. Ja tutaj widziałam takie kreatory fryzur co się fotę daje i dobiera fryzury może tak spróbuj metodą prób i błędów.

Małymi krokami ...

06 lis 2014 - 15:10:13

Cytat
malmie
Ja polecam prosty dwurzędowy płaszcz z klapami, może być w stylu militarnym.
Obecnie w sklepach mnóstwo luźnych płaszczy, ale trzeba koniecznie mierzyć i krytycznie się sobie przyjrzeć, bo można wtopę zaliczyć.
Co do nakrycia głowy to czapka jak najbardziej, a dla odważnych i z charakterem kapelusz.

Lepiej jednorzędowy płaszczyk kup - dwurzędowe optycznie spłaszczają biust i jeśli masz mały bądź brak to wygląda to fatalnie.

Małymi krokami ...

06 lis 2014 - 15:34:15

malmie kocham twoje kozaczki z painta :D majstersztyk
A przy okazji fajne stylizacje ze swetrami, moze faktycznie da sie uratowac kozaczki.
Peruki fajne, dobre kolory. Dobrze, ze nie chcesz jakiejś platynki albo wsciekłego rudego. Ale wydaje mi się, że powinieneś je kupić stacjonarnie, przymierzyć, dotknąć, przez internet jednak jest ryzyko, że nie będą pasować.
A w ogóle postuluje o zdjęcia w jakichś nowych stylizacjach, nie mów że jeszcze nic nowego nie kupiłeś! ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-06 15:35 przez kouala.

Małymi krokami ...

06 lis 2014 - 20:01:15

Cytat
kouala
malmie kocham twoje kozaczki z painta :D majstersztyk
A przy okazji fajne stylizacje ze swetrami, moze faktycznie da sie uratowac kozaczki.
Peruki fajne, dobre kolory. Dobrze, ze nie chcesz jakiejś platynki albo wsciekłego rudego. Ale wydaje mi się, że powinieneś je kupić stacjonarnie, przymierzyć, dotknąć, przez internet jednak jest ryzyko, że nie będą pasować.
A w ogóle postuluje o zdjęcia w jakichś nowych stylizacjach, nie mów że jeszcze nic nowego nie kupiłeś! ;)

Coś tam mam, jutro mogę zrobić jakieś zdjęcia, kupiłem skupiłemkę czarną do kolan, jednak później dowiedziałem się że e roKloszowanej będzie mi lepiej ... Zobaczę wrzucę coś ...
Odnośnie stylu ... Bardzo dobrze czuję się w tego rodzaju ubraniach. Wydaje mi się że zacznę szukać w tym kierunku. Nie będzie to chyba przerysowanie ...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-06 20:27 przez kamillo83.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Małymi krokami ...

07 lis 2014 - 10:31:00

Skoro dobrze się czujesz w takich to nie pozostaje nic innego jak czekać na Twoje foty realne.
Co do płaszcza o którym wyżej, to moim zdaniem z tego co widzę na ulicach duży biust dla dwurzędowego płaszcza w stylu militarnym odpada zdecydowanie, a jak taki płaszcz zapięty na takim biuście to jeszcze gorzej. Te damskie militarne formy często są takie trochę rozkloszowane od pasa w dół i moim zdaniem dobrze to wygląda na takiej bardziej chłopięcej sylwetce, bo jakby buduje coś na kształt klepsydry.

kouala to chyba jeden z moich talentów się ujawnił ;)

Małymi krokami ...

07 lis 2014 - 11:03:53

Na chwilę obecną mam to, co z tego się nie nadaje, pewnie wszystko ;)



Małymi krokami ...

07 lis 2014 - 11:09:38

Wywal w końcu te okropne szpile na platformie, bo wyglądasz komicznie.

Ciągle piszesz o tym, że chcesz kupić normalne buty, a jak na razie każde zdjęcie w tym ohydnym obuwiu. Tak daleko masz do sklepu obuwniczego?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wasza zimowa kórtka