Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Egzamin na prawko jak sie ubrac?

15 gru 2011 - 10:37:36

Treść posta została usunięta automatycznie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-15 10:39 przez kasiaqx.

Egzamin na prawko jak sie ubrac?

15 gru 2011 - 10:39:11

ubierz się WYGODNIE, wygodne buty, jeansy, bluzka/sweter, rękę podaje osoba starsza więc powinien jako pierwszy zrobić to instruktor, ale wątpię żeby podał Ci rękę więc ty tylko się przywitaj, nie wyciągaj ręki pierwsza.

Egzamin na prawko jak sie ubrac?

15 gru 2011 - 10:41:35

Treść posta została usunięta automatycznie

Egzamin na prawko jak sie ubrac?

15 gru 2011 - 10:41:54

ja słyszałam że nie wolno się stoić, nie można być przesadnie wystylizowanym bo tego egzaminatorzy nie lubią... oczywiscie zalezy to również od egzaminatora na jakiego trafisz... ja tez niedługo bede zadawac egzamin... z wielką ciekawością bede śledzić ten wątek... uważam też że nie powinno zakładac się białej koszuli itd.. to obciach bo dobra egzamin egzaminem ale to nie matura czy wesele... nie wiem. również czekam na wsze opinie...

Egzamin na prawko jak sie ubrac?

15 gru 2011 - 10:43:46

Treść posta została usunięta automatycznie

Egzamin na prawko jak sie ubrac?

15 gru 2011 - 10:44:15

Nie rozumiem, dlaczego nie można mieć czerwonych paznokci, pierścionków?

Przede mną dopiero szósta godzina jazdy, także proszę o uświadomienie mnie :)

Egzamin na prawko jak sie ubrac?

15 gru 2011 - 10:44:55

ja zdawałam egzamin 9 lat temu :O i byłam normalnie ubrana w spodnie i bluzkę. Stresowałam się strasznie bo to był 1 poważny egzamin w moim życiu.
Prawko zdawałam rok przed przed maturą ;)

Egzamin na prawko jak sie ubrac?

15 gru 2011 - 10:45:29

Treść posta została usunięta automatycznie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-15 10:46 przez kasiaqx.

zweryfikowana
Posty: 317
Ostrzeżenia: 1/5

Egzamin na prawko jak sie ubrac?

15 gru 2011 - 10:46:14

A co to za problem zdac 2 egzaminy tego samego dnia? Ja jakoś zdałam..
I z Twoim podejście do egzaminu nie wróżę Ci nic dobrego... "jak podejde na placyk podac reke?" aż komentować się nie chce... Weź ty się lepiej naucz przepisów i dobrze prowadzić samochód...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-15 10:56 przez papayaa.

Egzamin na prawko jak sie ubrac?

15 gru 2011 - 10:48:12

Cytat
kasiaqx
cerwony kolor jest razacy , pobudzajacy w szkole mnie uczyli ze na rozne sytuacje stresowe unikac koloru CZERWONEGO!mozesz go draznic tym kolorem TO PSYCHIKA tak nasza działa.
wiesz w przeciagu tych 9 lat zmienilo sie prawie wszystko hehe

myślę że drescode w takich wypadkach nigdy się nie zmienia ;) i stres też

Egzamin na prawko jak sie ubrac?

15 gru 2011 - 10:48:17

Nie ukrywajmy że teraz jest tak dużo chętnych na prawo jazdy , bo testy sie zmieniają od lutego no to wszyscy szaleja na tym punkcie, że fakt czy zdasz czy nie zalezy od humoru egzaminatora i od zachowania innych uczestników ruchu oraz pieszych zwłaszcza tych starej daty, zawsze się wtranżalają na czerwonym albo biegną przez drogę bez pasów dla pieszych... takie jest życie... ;/

Egzamin na prawko jak sie ubrac?

15 gru 2011 - 10:49:10

dziwne. ja mam przeważnie czerwony kolor na paznokciach i niedawno właśnie zdawałam egzamin i zdałam.

a ubierz się normalnie, przede wszystkim wygodnie, bo to jest najważniejsze. No i nie stresować się, wiem łatwo powiedziec, ale naprawdę przez stres robi się głupie błędy. Jedź tak jak umiesz jeździć i dasz radę.

Egzamin na prawko jak sie ubrac?

15 gru 2011 - 10:50:01

Ja na egzamin ubrałam moją ulubioną szarą bluzę, czarne rurki lub jakieś jeansy ( nie pamiętam już), adidasy w których w większości jeździłam na kursie, a do tego wszystkiego jeszcze arafatka bo mnie choroba brała. Na egzamin (drugi) podeszłam z takim obojętnym podejściem i zdałam :), a później grypa mnie całkiem rozłożyła.

Powodzenia wszystkim Dziewczynom, które zdają :)

Egzamin na prawko jak sie ubrac?

15 gru 2011 - 10:50:12

Ja miałam czerwony sweter, jeansy i jakieś adidasy, bo mi się w nich najwygodniej jeździło. Zdałam więc ten czerwony to chyba nie na wszystkich działa :P
Ubierz się schludnie, ale nie na galowo.
Myślę, że jakiś sweterek i jeansy wystarczy.
Buty, wiadomo, na płaskim.

Egzamin na prawko jak sie ubrac?

15 gru 2011 - 10:50:43

jeansy i tshirt, i nie stersuj się :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

bluzka, jak sie nazywa?