Obecnie rozmawiamy o:

Szkola policealna;)

gorący temat

Protetyk w Krakowie

14 minut temu

portale dla kobiet

dzisiaj o 11:33

Jaki wideodomofon?

dzisiaj o 11:22

Chód dziecka

dzisiaj o 9:43

Hybryda czy klasyka?

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

22 października na antenie Canal+ odbędzie się premiera drugiego sezonu serialu Belfer. W niedzielę, 22.10.2017, widzowie serialu Belfer 2 będą mogli obejrzeć 1 odcinek drugiego sezonu na antenie Canal+. Gdzie obejrzeć serial Belfer 2 odcinek 1 online w internecie?


Belfer 2 Canal +. Kiedy premiera?


O tym, że druga część serialu Belfer (Belfer 2) pojawi się na antenie Canal+ 22 października 2017 roku mówiło się już od kilku miesięcy. Na ten serial fani czekają z niecierpliwością już od prawie roku.

Belfer 2 odcinek 1. Gdzie oglądać?

Widzowie serialu "Belfer" już nie mogą się doczekać się pierwszego odcinka Belfer 2. W niedzielę, 22.10.2017 r., będą mogli zobaczyć 1 odcinek "Belfra 2" na antenie Canal+. Gdzie obejrzeć 1 odcinek serialu "Belfer 2 online w internecie"?


Belfer 2 odcinek 1 online

Oczywiście serial Belfer 2 będzie także dostępny online w internecie. Drugi sezon serialu Belfer będzie można oglądać online na platformie nc+ GO.

Serial Belfer 2

W serialu Belfer 2 w rolę głównego bohatera ponownie wcielił się Maciej Stuhr. Serial opowiada historię Pawła Zawadzkiego, nauczyciela, który z niewiadomych przyczyn opuścił renomowane warszawskie liceum i przyjął posadę na prowincji. Drugi sezon serialu Belfer składa się z 8 odcinków.

Belfer 2. O czym będzie?

Maciej Stuhr zdradził, że już wkrótce rozpoczynają się zdjęcia do kolejnego sezonu serialu Akcja serialu Belfer 2 będzie toczyła się we Wrocławiu i będzie kontynuacją ostatniej sceny z finałowego odcinka pierwszego sezonu. Główny bohater - Paweł Zawadzki (Maciej Stuhr) rozpocznie pracę w prestiżowym liceum we Wrocławiu, w którym dojdzie do tragedii. Co wydarzy się dalej?

Maciej Stuhr o drugim sezonie serialu Belfer

Maciej Stuhr opowiedział o drugim sezonie serialu Belfer. Tym razem akcja przenosi się do Wrocławia, gdzie główny bohater będzie musiał zmierzyć się z nowymi wyzwaniami. Przyznał się do swoich obaw związanych z produkcją. - Musimy włożyć maksimum wysiłku, żeby sprostać oczekiwaniom widzów - powiedział.

(zobacz zmiany)Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-11 15:03 przez filmowiec.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Belfer sezon 2 odcinek 2. S02E02 online [BELFER 2 ODCINEK 2]