Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Oddam się za słoik kremu Snickers!

17 lut 2013 - 21:51:21

Cytat
Kociaczek89
A pamietacie hopisy :D jak sie w nie gralo ? http://lh3.ggpht.com/-nwJjqTPwk2k/TKn_8b1cFgI/AAAAAAAAA7s/HQPfu-oG5XU/100_8580.JPG albo [http://image.ceneo.pl/data/products/13958391/i-gra-catch-ball-spokey.jpg[/img]

ta grę ma mój 4 letni synek :P kupiłam mu jakieś 3 miesiące temu ;P sama miałam taka jako dziecko

Oddam się za słoik kremu Snickers!

17 lut 2013 - 21:58:28

Cytat
Anke7
ja tylko snicersa kojarze ;d
ale jak ja go kocham! kto ma linak gdzie mozna kupic?priv! plis!


I JA POPROSZĘ! :)

zweryfikowana
Posty: 821
Ostrzeżenia: 1/5

Oddam się za słoik kremu Snickers!

17 lut 2013 - 21:58:58

chrupli flipsy są normalnie dostępne

Oddam się za słoik kremu Snickers!

17 lut 2013 - 22:01:42

Oj aż się zamyśliłam guma turbo i donald to standard ja pamiętam "pewexy" pomarańcze i krówki na gwiazdkę też inaczej smakowały niż teraz. Zbieranie naklejek za smerfami i naklejanie ich na meble:) Komunia św. gdzie prezentem były zestawy kalkulator długopis i zegarek pamiętacie dziewczyny?

Oddam się za słoik kremu Snickers!

17 lut 2013 - 22:06:37

PEWEX...... to był dopiero sklep czasami cos tam sobie kupiłam jak mi brakuje tych czasów, mimo iż nie było takiego dostatku ludzie byli bardziej życzliwi,radosni i przyjazni.Człowiek cieszył się z każdej zakupionej bzdury a teraz brat ,brata by zabił bo ten ma więcej niż ten drugi.....

Oddam się za słoik kremu Snickers!

17 lut 2013 - 22:12:39

Cytat
anta83
Oj aż się zamyśliłam guma turbo i donald to standard ja pamiętam "pewexy" pomarańcze i krówki na gwiazdkę też inaczej smakowały niż teraz. Zbieranie naklejek za smerfami i naklejanie ich na meble:) Komunia św. gdzie prezentem były zestawy kalkulator długopis i zegarek pamiętacie dziewczyny?

Ja dostałam na komunie dwa takie zestawy bordowy i biały:)
Za gume donald duzo bym dała miała taki pyszny smak i trwał tak długo eh...Chciałabym żeby te czasy wróciły ludzie byli całkiem inni,bardziej życzliwi.Uśmiechnieci i skorzy do pomocy :)

Oddam się za słoik kremu Snickers!

17 lut 2013 - 22:14:37

gumu kulki, chrupki maczugi bądź czipsy duszki (nie pamiętam jak się nazywały - Monsters ?;p ) lody apacz i serduszka sernikowe, oranżada za 30gr, oranżada w proszku na język, jeeeju to były czasy :D

Oddam się za słoik kremu Snickers!

17 lut 2013 - 22:33:24

Cytat
Magda2581
Cytat
anta83
Oj aż się zamyśliłam guma turbo i donald to standard ja pamiętam "pewexy" pomarańcze i krówki na gwiazdkę też inaczej smakowały niż teraz. Zbieranie naklejek za smerfami i naklejanie ich na meble:) Komunia św. gdzie prezentem były zestawy kalkulator długopis i zegarek pamiętacie dziewczyny?

Ja dostałam na komunie dwa takie zestawy bordowy i biały:)
Za gume donald duzo bym dała miała taki pyszny smak i trwał tak długo eh...Chciałabym żeby te czasy wróciły ludzie byli całkiem inni,bardziej życzliwi.Uśmiechnieci i skorzy do pomocy :)
Zgadzam się to były czasy beztroskie dzieciństwo:) zero problemów nie to co teraz same problemy jeden się kończy drugi się zaczyna:(

Oddam się za słoik kremu Snickers!

17 lut 2013 - 22:38:07

Cytat
anta83
Cytat
Magda2581
Cytat
anta83
Oj aż się zamyśliłam guma turbo i donald to standard ja pamiętam "pewexy" pomarańcze i krówki na gwiazdkę też inaczej smakowały niż teraz. Zbieranie naklejek za smerfami i naklejanie ich na meble:) Komunia św. gdzie prezentem były zestawy kalkulator długopis i zegarek pamiętacie dziewczyny?

Ja dostałam na komunie dwa takie zestawy bordowy i biały:)
Za gume donald duzo bym dała miała taki pyszny smak i trwał tak długo eh...Chciałabym żeby te czasy wróciły ludzie byli całkiem inni,bardziej życzliwi.Uśmiechnieci i skorzy do pomocy :)
Zgadzam się to były czasy beztroskie dzieciństwo:) zero problemów nie to co teraz same problemy jeden się kończy drugi się zaczyna:(
Oj prawda to prawda....

Oddam się za słoik kremu Snickers!

17 lut 2013 - 22:44:12

Cytat
karenmuse
gumu kulki, chrupki maczugi bądź czipsy duszki (nie pamiętam jak się nazywały - Monsters ?;p ) lody apacz i serduszka sernikowe, oranżada za 30gr, oranżada w proszku na język, jeeeju to były czasy :D

maczugi widziałam w Piotrze i Pawle :) a oranżady w proszku w mniejszych osiedlowych sklepach :D

Oddam się za słoik kremu Snickers!

17 lut 2013 - 22:45:48

bobo frut
wafelki kuku ruku,
gumy kulki
rogale takie jak teraz 7days
lody bambino w czekoladzie
mieszanka wedlowska, teraz też jest ale tamta smakowała lepiej :)
wata cukrowa, mleko zagęszczane w tubce, które teraz mi nie smakuje...

jeszcze ale to już później, kanapki, które można było kupić w sklepiku w moim liceum ale musiałam o tym napisać ;)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-17 22:53 przez meegiee.

zweryfikowana
Posty: 821
Ostrzeżenia: 1/5

Oddam się za słoik kremu Snickers!

17 lut 2013 - 22:50:57

o jejku chce mi się normalnie oranżady w proszku,nie zasnę teraz .....

Oddam się za słoik kremu Snickers!

17 lut 2013 - 22:58:18

A MI SIE PRZYPOMNIALO
batoniki kleks
ptys w szklanej butelce
gumy bezkonkurencyjne turbo i donald
oranzadki w folii i slomka do tego
no i zwykla oranzada pyszniutka

zweryfikowana
Posty: 1.211
Ostrzeżenia: 1/5

Oddam się za słoik kremu Snickers!

17 lut 2013 - 23:07:51

Cytat
mag23
snickers mozna zamowic przez internet, sama niedawno placilam 7zl za maly sloiczek

gdzie można zamówić?:D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co to jest?