Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Moze ktos by chcial LACOSTE z FM?

05 kwi 2011 - 13:36:35

Witajcie:) Mam na zbyciu Perfumy z FM nr 146 LACOSTE w promocyjnej cenie nie 54 tylko 44 z przesyłka 50ml. Pisac na prv!



Moze ktos by chcial LACOSTE z FM?

05 kwi 2011 - 13:38:36

Nie ma czegoś takiego, jak lacoste z fm ;] albo lacoste, albo fm. Zależy, czy komuś zależy na jakości, czy nie.

Moze ktos by chcial LACOSTE z FM?

05 kwi 2011 - 13:45:27

Cytat
rikarika
Nie ma czegoś takiego, jak lacoste z fm ;] albo lacoste, albo fm. Zależy, czy komuś zależy na jakości, czy nie.
Boże...kobieto...FM to firma z perfumami(i nie tylko)są to trwałe zamienniki oryginałów,w sumie niczym sie nie różnią i cieszą się wielką popularnością więc OCZYWIŚCIE,ŻE ISTNIEJĄ PERFUMY LACOSTE POUR FEMME-LACOSTE!!!Z FM!!!:)zero info na ten temat ..

Moze ktos by chcial LACOSTE z FM?

05 kwi 2011 - 13:47:46

Cytat
oliwcia162
Cytat
rikarika
Nie ma czegoś takiego, jak lacoste z fm ;] albo lacoste, albo fm. Zależy, czy komuś zależy na jakości, czy nie.
Boże...kobieto...FM to firma z perfumami(i nie tylko)są to trwałe zamienniki oryginałów,w sumie niczym sie nie różnią i cieszą się wielką popularnością więc OCZYWIŚCIE,ŻE ISTNIEJĄ PERFUMY LACOSTE POUR FEMME-LACOSTE!!!Z FM!!!:)zero info na ten temat ..

No widzisz- przy porównaniu jednak się różnią ;] więc dla mnie nie istnieją te "zamienniki".
Taaaak- słyszałam już gadkę o wykupieniu tych samych zapachów.

Moze ktos by chcial LACOSTE z FM?

05 kwi 2011 - 13:50:20

Cytat
oliwcia162
Cytat
rikarika
Nie ma czegoś takiego, jak lacoste z fm ;] albo lacoste, albo fm. Zależy, czy komuś zależy na jakości, czy nie.
Boże...kobieto...FM to firma z perfumami(i nie tylko)są to trwałe zamienniki oryginałów,w sumie niczym sie nie różnią i cieszą się wielką popularnością więc OCZYWIŚCIE,ŻE ISTNIEJĄ PERFUMY LACOSTE POUR FEMME-LACOSTE!!!Z FM!!!:)zero info na ten temat ..


Zgadzam sie z Toba jak ktos nie ma pojecia to po co sie wypowiada:)

Moze ktos by chcial LACOSTE z FM?

05 kwi 2011 - 13:50:26

perfumy z FM są trwalsze od oryginałów :) szukam wszędzie zapachu bruno bannani z FM i nie mogę znaleźć :(

zweryfikowana
Posty: 1.682
Ostrzeżenia: 1/5

Moze ktos by chcial LACOSTE z FM?

05 kwi 2011 - 13:51:01

ja dziękuje ^ ^

Moze ktos by chcial LACOSTE z FM?

05 kwi 2011 - 13:52:31

u mnie do kupienia próbki nowe FM rozne

Moze ktos by chcial LACOSTE z FM?

05 kwi 2011 - 13:56:13

Cytat
rikarika
Cytat
oliwcia162
Cytat
rikarika
Nie ma czegoś takiego, jak lacoste z fm ;] albo lacoste, albo fm. Zależy, czy komuś zależy na jakości, czy nie.
Boże...kobieto...FM to firma z perfumami(i nie tylko)są to trwałe zamienniki oryginałów,w sumie niczym sie nie różnią i cieszą się wielką popularnością więc OCZYWIŚCIE,ŻE ISTNIEJĄ PERFUMY LACOSTE POUR FEMME-LACOSTE!!!Z FM!!!:)zero info na ten temat ..

No widzisz- przy porównaniu jednak się różnią ;] więc dla mnie nie istnieją te "zamienniki".
Taaaak- słyszałam już gadkę o wykupieniu tych samych zapachów.

NO TO KUPUJ ORGINAŁKI( BO NIE WSZYSTKICH STAC)I NIE WYPOWIADAJ SIĘ O FM JAK NIE MASZ O TYM ZIELONEGO POJĘCIA:)POZDRO:)
Cytat
m13081987
perfumy z FM są trwalsze od oryginałów :) szukam wszędzie zapachu bruno bannani z FM i nie mogę znaleźć :(

Tymczasowo nie znajdziesz,ponieważ w karcie FM nie ma ich do zamówień niestety;(Jestem w FM i też pytali,no ale niestety niema;(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-05 14:00 przez oliwcia162.

Moze ktos by chcial LACOSTE z FM?

05 kwi 2011 - 13:59:49

Podróbka Prady to też zamiennik oryginału ;)

Aaaaa zaraz cała piramidka na mnie naskoczy ;p strach się bać normalnie :D

Moze ktos by chcial LACOSTE z FM?

05 kwi 2011 - 14:00:39

to wystaw na szafie te perfumy i zobacz czy ktoś je kupi a nie się reklamujesz

Moze ktos by chcial LACOSTE z FM?

05 kwi 2011 - 14:04:36

Moja koleżanka miała kiedyś próbki z FM i były tam cudne truskawkowe . Niestety nie pamiętam nazwy , ale gdyby ktoś kojarzył lub miał takie to chętnie kupie ;D

Moze ktos by chcial LACOSTE z FM?

05 kwi 2011 - 14:07:05

Cytat
rikarika
Podróbka Prady to też zamiennik oryginału ;)

Aaaaa zaraz cała piramidka na mnie naskoczy ;p strach się bać normalnie :D


Jestem tego samego zdania. Lacoste to Lacoste, a FM to FM. I niech nikt mi nie wmówi, że to ten sam zapach, tak samo trwały itp.

Moze ktos by chcial LACOSTE z FM?

05 kwi 2011 - 14:18:01

Bo to zamienniki,,,jezu co za tępactwo!

Cytat
m13081987
perfumy z FM są trwalsze od oryginałów :) szukam wszędzie zapachu bruno bannani z FM i nie mogę znaleźć :(

Tymczasowo nie znajdziesz,ponieważ w karcie FM nie ma ich do zamówień niestety;(Jestem w FM i też pytali,no ale niestety niema;(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-05 14:27 przez oliwcia162.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ponad 20 ciuchów do rozesłania !