Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wstydliwy temat-wszy u dziecka!!!

21 wrz 2010 - 21:15:09

Czy preparat PIPI jest na prawdę skuteczny w walce z wszami?

Mój syn zaraził się tym paskudztwem i wydałam majątek na delacet!
I nic nie pomógł!
Co zrobie to na nowo są ;(



Wstydliwy temat-wszy u dziecka!!!

15 sie 2011 - 12:17:05

Nie wiem czy ten preparat o którym piszesz jest skuteczny bo nigdy go nie miałam ale kiedy u nas pojawiły się wszy to w aptece dostałyśmy harton i pomógł więc polecam

Wstydliwy temat-wszy u dziecka!!!

19 lis 2013 - 08:31:47

Hej, orientujecie się może jaki szampon na wszy jest teraz najskuteczniejszy. Moja córka już drugi raz przyniosła robactwo z przedszkola i nic nie pomaga.

Wstydliwy temat-wszy u dziecka!!!

19 lis 2013 - 08:40:35

U mnie kiedyś stosowano właśnie preparat pipi. Ale to było wiele lat temu.

Wstydliwy temat-wszy u dziecka!!!

19 lis 2013 - 09:09:40

szampon dla psów pomaga super:)

Wstydliwy temat-wszy u dziecka!!!

22 lis 2013 - 07:52:45

Nie no, bez przesady, to już chyba lepiej umyć włosy octem;p

Wstydliwy temat-wszy u dziecka!!!

22 lis 2013 - 08:25:29

No tylko to jest chyba inne pH skóry niż człowieka to taki szampon dla psa może ją podrażnić tak mi się wydaję przynajmniej ;p Najlepiej iść do apteki i kupić coś co tam doradzą ;p

zweryfikowana
Posty: 1.443
Ostrzeżenia: 1/5

Wstydliwy temat-wszy u dziecka!!!

22 lis 2013 - 08:30:18

Nic nie pomoze , jeśli w szkole dzieci nadal maja wszy. Jedne mamy zwalczają , puszczają dziecko do szkoły , a ono znów łapie od jakiegoś dziecka. Trzeba iść do dyrekcji i powiedzieć ,z e jest problem/ Nauczycielki powiedzą rodzicom , żeby dokładnie obejrzeć dzieciaki. być moze matki nawet nie wiedzą ,że dziecko ma to paskudztwo.

Wstydliwy temat-wszy u dziecka!!!

22 lis 2013 - 08:33:36

przede wszystkim masz obowiązek powiadomić szkołe, takie pasożyty bardzo szybko się rozwijają i za tydzień cała szkoła będzie je miała... to jak epidemia, więc pochwal się swoją odpowiedzialnością cywilną i niech dzieci przejdą badania... inaczej twoja córa będzie wracać co jakiś czas z tym lub innym problemem

Wstydliwy temat-wszy u dziecka!!!

22 lis 2013 - 08:42:45

Cytat
booonia
przede wszystkim masz obowiązek powiadomić szkołe, takie pasożyty bardzo szybko się rozwijają i za tydzień cała szkoła będzie je miała... to jak epidemia, więc pochwal się swoją odpowiedzialnością cywilną i niech dzieci przejdą badania... inaczej twoja córa będzie wracać co jakiś czas z tym lub innym problemem
tak ,tylko ze jest jednen problem ,aby dziecku sprawdzili w szkole głowe ,cokolwiek ,rodzic musi wyrazić zgode i podpisac ze zgadza się na zbadanie dziecka ,a nie wszyscy rodzice ,się zgadzają ,i to jest problem włąsnie ,



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-22 08:43 przez brunetka71.

Wstydliwy temat-wszy u dziecka!!!

22 lis 2013 - 09:09:18

Preparat Delacet

Wstydliwy temat-wszy u dziecka!!!

22 lis 2013 - 09:29:15

Cytat
brunetka71
Cytat
booonia
przede wszystkim masz obowiązek powiadomić szkołe, takie pasożyty bardzo szybko się rozwijają i za tydzień cała szkoła będzie je miała... to jak epidemia, więc pochwal się swoją odpowiedzialnością cywilną i niech dzieci przejdą badania... inaczej twoja córa będzie wracać co jakiś czas z tym lub innym problemem
tak ,tylko ze jest jednen problem ,aby dziecku sprawdzili w szkole głowe ,cokolwiek ,rodzic musi wyrazić zgode i podpisac ze zgadza się na zbadanie dziecka ,a nie wszyscy rodzice ,się zgadzają ,i to jest problem włąsnie ,

Rany,co za czasy,żeby na zwykłe sprawdzenie głowy dziecka przez higienistkę była na to pisemna zgoda rodzica.U nas w podstawówce,ale to w latach 90-tych wszystkie dzieciaki raz na jakiś czas miały sprawdzane głowy i rodzic nawet nie musiał o tym wiedzieć,a przynajmniej szybko wykrywało się ewentualne wszy.

Wstydliwy temat-wszy u dziecka!!!

22 lis 2013 - 09:39:52

Myślę, że jeśli rodzice dowiedzą się o problemie to sprawdzą głowy swoich dzieci zaczną walkę. Nie wierzę, że ktoś pozwoli dziecku chodzić z wszawicą. Wszy nie biorą się z brudu. Atakują wszystkie dzieci, te czyste też. Nie ma co się wstydzić! Biegiem do dyrekcji.

Wstydliwy temat-wszy u dziecka!!!

22 lis 2013 - 09:52:01

Hej. U mnie w przedszkolu tez pani dyrektor powiedziała mi ,że jedna osoba ma wszy i podpisywałam zgodę na sprawdzanie głowy. A podobno w Gliwicach w szkołach to jest plaga. Ja mam syna więc króciutkie włosy i codziennie mu sprawdzam główkę:) Mam nadzieje,że będzie ok:)

Wstydliwy temat-wszy u dziecka!!!

22 lis 2013 - 10:10:30

Preparat kupiony w aptece powinien spokojnie pomóc, nie trzeba obcinać. Jeśli tamten nie działał to może za krótko trzymałaś, albo najlepiej kup po prostu inny ;]

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

proszę o pomoc