Obecnie rozmawiamy o:

grzejniki sklep

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jedzenie do pracy

28 kwi 2014 - 22:05:31

hej dziewczyny :) chciałam się Was zapytać, co przygotowujecie sobie do jedzenia do pracy ? czy są to zwykłe kanapki czy coś innego? ja przyznam szczerze, że mam już dość kanapek i chciałabym zabierać ze sobą coś innego do jedzenia. ale nie mam pomysłu co by to mogło być. dodam, że jest to praca w biurze 8 godzin, nie mam możliwości wyjścia do sklepu i kupienia sobie czegoś więc wszystko muszę zabrać ze sobą rano ewntualnie mogę podjechać do sklepu przed pracą ale rano liczy się każda minuta :D . może któraś z Was ma jakieś ciekawe pomysły ? z góry dzięki za wszystkie podpowiedzi i rady.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-28 22:06 przez klaudia0207.

jedzenie do pracy

28 kwi 2014 - 22:07:33

Już był taki wątek.
Jest masa przepisów w necie na różnorodne śniadania....

jedzenie do pracy

28 kwi 2014 - 22:09:02

Boże, jeśli dziewczyna zakłada wątek to znaczy, że chce się dowiedziec co mozna brac do jedzenia do pracy.
W cale nie ma takiego watku ;) jest tylko o salatkach do pracy.

jedzenie do pracy

28 kwi 2014 - 22:29:03

Cytat
Paulina1865
Już był taki wątek.
Jest masa przepisów w necie na różnorodne śniadania....
Cytat
fashionables92

W cale nie ma takiego watku ;) jest tylko o salatkach do pracy.

Jest. I to chyba ze 2 co najmniej.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-28 22:29 przez corkachaosu.

jedzenie do pracy

29 kwi 2014 - 20:28:21

Ja raczej biorę owoce i jogurt ale mojemu mężowi zawsze przygotowuję albo kanapki, i tu full wypas: sałata, szynka ser, ogórek, pomidor albo jakaś sałatka lub coś na ciepło np. fasola po bretońsku czy bigos...dużo gotuję więc nie sprawia mi to problemu...niech chłop je:)

jedzenie do pracy

29 kwi 2014 - 20:35:50

Owsianka ekspresowa, szybki kisielek, twarożek i chrupkie pieczywko ☺️

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

jedzenie do pracy

29 kwi 2014 - 20:41:04

Były. Sama się wypowiadałam w co najmniej dwóch.

http://szafiarenka.pl/7/7729602/jedzenie-w-pracy.html

http://szafiarenka.pl/12/7696227/smaczny-lunch-w-pracy,1.html

na przykład.

Ja mam ostatni fazę na cukinię, wcinam potrawę/gulach/cholera wie z cukinii albo cukinię faszerowaną, albo cukinię z cukinią.
Jak się ma mikrofalówkę w pracy to to już jest połowa sukcesu i trzeba być leniem śmierdzącym, żeby tego nie wykorzystywać.

Btw ostatnio kupiłam sobie dwa pojemniki na szamę - jeden na zupę, a drugi na zielone koktajle i już mam kolejne opcje na jedzenie do pracy. Nie wiem czy jutro nie kupię kolejnych pojemników. Ogólnie kanapki jadam głównie na śniadanie - kromka 'chleba' z furą warzyw. Do pracy obecnie biorę je od święta.


+ jeszcze tu: http://szafiarenka.pl/12/6201341/2-sniadanie-do-pracy.html
serio, wyszukiwarka i google nie bolą.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-29 20:42 przez matra.

jedzenie do pracy

29 kwi 2014 - 20:45:06

ja dziś miałam ze sobą sałatkę z tuńczyka bo też już mi się kanapki przejadły i co raz co innego staram się zabierać:)

jedzenie do pracy

29 kwi 2014 - 20:47:51

ja zazwyczaj na uczelnie biore kanapki albo jakas salatke. mam czajnik zlew i lodowke ale nie mam mikrofali, wiec cos co jest zjadliwe na cieplo odpada. Bo tego najczesciej jakis owoc i starczy.


ja lubie jako dodatek do obiadu albo i oddzielne danie i smakuje nawet dobrze na zimno: ryz z curry i kukurydza.
ryz gotujemy, odsaczamy i wkladamy na patelnie z odrobina oleju. Przyprawiamy obficie curry, sola, pieprzem i do tego wrzucamy kukurydze z puszki. I gotowe. Mi osobiscie smakuje i nadaje sie nawet do zjedzenia na zimno bez zadnych dodatkow

jedzenie do pracy

29 kwi 2014 - 20:51:26

Ja jestem zbyt leniwa żeby coś przyrządzać;/ Do pracy biorę kanapki, owoce i jogurt. Ale pracuję 7-8 godzin, pewnie gdybym miała pracę po 10-11 godzin albo wracała zbyt późno żeby jeśc obiad to brałabym jakiś obiad w pudełeczkach a tak to wolę zjeść coś ciepłego jak wrócę do domu:)
A co do dań na zimno to np. naleśniki z jabłkami albo twarożkiem, makaron z serem, ryż z jabłkami, pierogi z owocami, sałatka z kurczakiem:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-29 20:55 przez skarbek2012.

jedzenie do pracy

29 kwi 2014 - 20:52:23

Ja robię owsiankę albo omleta owsianego z bakaliami, na lunch ryż z kurczakiem i warzywami, albo makaron lub kaszę z warzywami. Już nie pamiętam kiedy jadłam kanapki.

niezweryfikowana
Posty: 123
Ostrzeżenia: 6/5

jedzenie do pracy

30 kwi 2014 - 08:12:22

Również ine przepadam za zabieraniem kanapek,dlatego głównie zaopatruje się z owoce i sałatki.

jedzenie do pracy

30 kwi 2014 - 08:19:56

Chleb ze smalcem i z ogorkiem kiszonym:)

jedzenie do pracy

30 kwi 2014 - 08:46:56

Wszystko fajnie tylko co jeśli ktoś nie może jeść większości owoców:(

jedzenie do pracy

30 kwi 2014 - 08:53:21

Cytat
budynwproszku
Wszystko fajnie tylko co jeśli ktoś nie może jeść większości owoców:(

zawsze mozna wziac marchewke do przekaszenia, papryke

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

W jakich proporcjach zastępować mąkę pszenną?