Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

akcesoria kuchenne

16 sie 2017 - 20:54:38

@agata74 wynajduje naprawdę wspaniałe rzeczy.
Ma dobre oko i niezłego nosa.
Często są to rzeczy jedyne-bez kompletów,ale tworzy z nich niepowtarzalną całość komponując wszystko w jednym klimacie.

akcesoria kuchenne

16 sie 2017 - 22:05:07

@czarownicaao ona ma dobre oko szperacza, jak coś znajdzie to zazwyczaj w stylu wcześniej znalezionych przedmiotów...jak styl morski to i trafiają się cacuszka w tym klimacie, szczęściara;) ja jak filiżankę trafiłam to też w klimatach morskich, porcelana i podpasiła mi pod klimat morskich dodatków, czasami ma się farta:D

akcesoria kuchenne

16 sie 2017 - 22:10:35

Cytat
CzerwoneUsta
@czarownicaao ona ma dobre oko szperacza, jak coś znajdzie to zazwyczaj w stylu wcześniej znalezionych przedmiotów...jak styl morski to i trafiają się cacuszka w tym klimacie, szczęściara;) ja jak filiżankę trafiłam to też w klimatach morskich, porcelana i podpasiła mi pod klimat morskich dodatków, czasami ma się farta:D

To prawda.
Myślę,że podstawą jest chyba wyczucie,jakiś "smak"
i chyba zmysł "szperacza" :D .Często może jakiś plan w głowie odnośnie tego właśnie przedmiotu.
Czasem bywa tak,że znajdujemy coś w jednym sklepie,a za 2 tygodnie już w innym udaje się dorwać coś podobnego,ale pasującego do całości.
Sama jeszcze nigdy nie znalazłam od razu kompletu,bo myślę,że to jest mało realne,ale poszczególne sztuki owszem.
P.S.: Też mam słabość do filiżanek.

akcesoria kuchenne

17 sie 2017 - 07:04:47

@czerwoneusta @czarownicaao dziekuję moje oko szperacza ma 14 lat, bo od mniej wiecej tylu szperam ;) a jak wiadomo trening czyni mistrzem. Poza tym mam szczescie ze są i znam miejsca gdzie mozna wygrzebać ciurupy domowe. musze kiedys wybrac sie na Koło to jest ogromniasty targ staroci chodz obawiam sie ze tam bedzie mega drogo.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

akcesoria kuchenne

29 sie 2017 - 16:21:27

Mnie ostatnio urzekła linia Fresh Kitchen od Tefala. Dużo kolorów! A i Tefal wg mnie jest świetną firmą. Nie mniej co sądzicie o takim zestawie? Fajnie jak każde w innym kolorze czy może lepiej wszystko jakby z zestawu? Do tej pory dobierałam wszystko pod kolor kuchni ale ostatnio zastanawiałam się czy nie przełamać tym właśnie takie może trochę kuchennej monotonii...?

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-11 13:50 przez moderator.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 2/5

akcesoria kuchenne

11 gru 2017 - 13:34:37

Mam kilka produktów z tefala, ale czy są aż tak dobre jakościowo? Ich cena raczej nie jest adekwatna.

akcesoria kuchenne

11 kwi 2019 - 11:13:40

z gadzetami domowymi jest tez sklep Homla ceny przystepne jakosc tez chyba ok, jest tez JYsk ale u nich jakość taka marna

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 2/5

akcesoria kuchenne

23 kwi 2019 - 12:51:21

Polecam zapoznać się z ofertą sklepu Porcelana24. Szeroki wybór akcesoriów kuchennych począwszy od sztućców, a skończywszy na eleganckiej porcelanie. Już kilkakrotnie robiłam tam zakupy zarówno dla siebie, jak i w postaci upominku dla bliskich. Zawsze szybka realizacja zamówienia i dobra cena.

zweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

akcesoria kuchenne

26 kwi 2019 - 10:28:10

Mi bardzo przypasowała do kolorów i stylu kuchni seria akcesoriów kuchennych retro od dr. oetkera. Mam już kilka rzeczy z tej serii a ostatnio kupiłam jeszcze formę do brownie. :)

akcesoria kuchenne

26 kwi 2019 - 12:40:27

ja kupuję w sklepach ze starociami, albo na esty, albo w sklepach z rękodziełem. Lubię takie rzeczy z dusza

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 5/5

akcesoria kuchenne

27 cze 2019 - 12:25:30

No własnie sama nie przepadam za drewnianymi łyzkami i innymi akcesoriami z drewna w kuchni z uwagi na to, że mam problem z włożeniem ich do zmywarki :P Poza tym mam wrazenie, ze po jakimś czasie jak przyklejają sie do nich resztki jedzenia z gotowania to praktycznie nie mozna ich tak do konca doczyścić. Tak wiec jeśli mam już cos wybierać to jest to coś z tworzywa sztucznego, które jest o wiele łatwiejsze jeśli chodzi o fakt utrzymania go w czystości.
Pochwalę się również co ostatnio sobie kupiłam. Mianowicie robot kuchenny <moderacja> w kolorze czerwonym, długo sie w sumie nad nim zastanawiałam. Wcześniej planowałam sobie kupić kitchenaid i w zasadzie funkcjami za bardzo się nie roznił a clatronic kosztuje 10 razy mniej (jedyna róznica jest w obudowie bo kitchenaid jest metalowy). Jak na razie sprawdza się super.

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-07-03 22:06 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dynia zupa jesień