Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

akcesoria kuchenne

16 sie 2017 - 20:54:38

@agata74 wynajduje naprawdę wspaniałe rzeczy.
Ma dobre oko i niezłego nosa.
Często są to rzeczy jedyne-bez kompletów,ale tworzy z nich niepowtarzalną całość komponując wszystko w jednym klimacie.

akcesoria kuchenne

16 sie 2017 - 22:05:07

@czarownicaao ona ma dobre oko szperacza, jak coś znajdzie to zazwyczaj w stylu wcześniej znalezionych przedmiotów...jak styl morski to i trafiają się cacuszka w tym klimacie, szczęściara;) ja jak filiżankę trafiłam to też w klimatach morskich, porcelana i podpasiła mi pod klimat morskich dodatków, czasami ma się farta:D

akcesoria kuchenne

16 sie 2017 - 22:10:35

Cytat
CzerwoneUsta
@czarownicaao ona ma dobre oko szperacza, jak coś znajdzie to zazwyczaj w stylu wcześniej znalezionych przedmiotów...jak styl morski to i trafiają się cacuszka w tym klimacie, szczęściara;) ja jak filiżankę trafiłam to też w klimatach morskich, porcelana i podpasiła mi pod klimat morskich dodatków, czasami ma się farta:D

To prawda.
Myślę,że podstawą jest chyba wyczucie,jakiś "smak"
i chyba zmysł "szperacza" :D .Często może jakiś plan w głowie odnośnie tego właśnie przedmiotu.
Czasem bywa tak,że znajdujemy coś w jednym sklepie,a za 2 tygodnie już w innym udaje się dorwać coś podobnego,ale pasującego do całości.
Sama jeszcze nigdy nie znalazłam od razu kompletu,bo myślę,że to jest mało realne,ale poszczególne sztuki owszem.
P.S.: Też mam słabość do filiżanek.

akcesoria kuchenne

17 sie 2017 - 07:04:47

@czerwoneusta @czarownicaao dziekuję moje oko szperacza ma 14 lat, bo od mniej wiecej tylu szperam ;) a jak wiadomo trening czyni mistrzem. Poza tym mam szczescie ze są i znam miejsca gdzie mozna wygrzebać ciurupy domowe. musze kiedys wybrac sie na Koło to jest ogromniasty targ staroci chodz obawiam sie ze tam bedzie mega drogo.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 1/5

akcesoria kuchenne

29 sie 2017 - 16:21:27

Mnie ostatnio urzekła linia Fresh Kitchen od Tefala. Dużo kolorów! A i Tefal wg mnie jest świetną firmą. Nie mniej co sądzicie o takim zestawie? Fajnie jak każde w innym kolorze czy może lepiej wszystko jakby z zestawu? Do tej pory dobierałam wszystko pod kolor kuchni ale ostatnio zastanawiałam się czy nie przełamać tym właśnie takie może trochę kuchennej monotonii...?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-11 13:50 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 229
Ostrzeżenia: 2/5

akcesoria kuchenne

11 gru 2017 - 13:34:37

Mam kilka produktów z tefala, ale czy są aż tak dobre jakościowo? Ich cena raczej nie jest adekwatna.

akcesoria kuchenne

11 kwi 2019 - 11:13:40

z gadzetami domowymi jest tez sklep Homla ceny przystepne jakosc tez chyba ok, jest tez JYsk ale u nich jakość taka marna

niezweryfikowana
Posty: 74
Ostrzeżenia: 2/5

akcesoria kuchenne

23 kwi 2019 - 12:51:21

Polecam zapoznać się z ofertą sklepu Porcelana24. Szeroki wybór akcesoriów kuchennych począwszy od sztućców, a skończywszy na eleganckiej porcelanie. Już kilkakrotnie robiłam tam zakupy zarówno dla siebie, jak i w postaci upominku dla bliskich. Zawsze szybka realizacja zamówienia i dobra cena.

akcesoria kuchenne

26 kwi 2019 - 12:40:27

ja kupuję w sklepach ze starociami, albo na esty, albo w sklepach z rękodziełem. Lubię takie rzeczy z dusza

niezweryfikowana
Posty: 196
Ostrzeżenia: 4/5

akcesoria kuchenne

27 cze 2019 - 12:25:30

No własnie sama nie przepadam za drewnianymi łyzkami i innymi akcesoriami z drewna w kuchni z uwagi na to, że mam problem z włożeniem ich do zmywarki :P Poza tym mam wrazenie, ze po jakimś czasie jak przyklejają sie do nich resztki jedzenia z gotowania to praktycznie nie mozna ich tak do konca doczyścić. Tak wiec jeśli mam już cos wybierać to jest to coś z tworzywa sztucznego, które jest o wiele łatwiejsze jeśli chodzi o fakt utrzymania go w czystości.
Pochwalę się również co ostatnio sobie kupiłam. Mianowicie robot kuchenny <moderacja> w kolorze czerwonym, długo sie w sumie nad nim zastanawiałam. Wcześniej planowałam sobie kupić kitchenaid i w zasadzie funkcjami za bardzo się nie roznił a clatronic kosztuje 10 razy mniej (jedyna róznica jest w obudowie bo kitchenaid jest metalowy). Jak na razie sprawdza się super.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-07-03 22:06 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 4/5

akcesoria kuchenne

17 lip 2019 - 14:42:29

Jakie nietypowe akcesoria macie w kuchni? Macie może zdjęcia? Szukam świnki do lodówki :)

niezweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 6/5

akcesoria kuchenne

24 cze 2020 - 12:48:43

W ostatnim czasie postanowiłam nieco wyposazyć swoją kuchnie oraz sprawiłam sobie sporo nowych rzeczy. Najlepszą w sumie z nich wszystkich jest Kitchenaid, na którego polowałam od wielu, wielu lat i dopiero w tym roku zdecydowałam sie na kupienie. Faktycznie bita śmietana, jaka z niego wychodzi jest przepyszna i po prostu inne sie do niej nie umywają.

No i zakupiłam sobie nowe kieliszki. Bo tak naprawdę do chwili obecnej miałam wszystko z innej parafii. Wybrałam kryształowe przyciemniane kieliszki: https://homeandpassion.pl/marki/la-rochere




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-07-03 10:28 przez jumkaa.

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

akcesoria kuchenne

14 wrz 2020 - 12:31:44

O teflonowa trzeba dbać. Najlepiej nie zalewać zimna wodą gorącej patelni, myć bez dużej ilości płynu. Grillowa musi byc mocno rozgrzana zeby nic sie nie przypaliło (jeśli sie smaży bez oleju)..

No raczej nie polecam wkładać jej do zmywarki ( poza tym nie jest to takie wygodne bo w zmywarce patelnia zajmuje duzo miejsca).

No i jesli chcecie skompletować sobie komplet porządnych garnków i macie gdzieś blisko Netto po drodze i robicie tam zakupy to teraz jest promocja na garnki od Masterchef. Można za zakupy dostać naklejki,które potem wymienia się na garnki z promocji w sklepach:


akcesoria kuchenne

14 wrz 2020 - 12:46:43

słyszałem o sklepie Pepco i mam podobne zdanie. W miare tanio i sa potrzebne elementy. Jesli już urzązisz domowa kuchnię to może jak masz mozliwości stwóz kuchnię letnia taka na powietrzu, a w niej kociołek węgierski taki jak ten: kociołek węgierski Pichcenie w takim kociołku nie jest trudne. Ulubiona zupa małżonki jest buraczkowa ja uwielbiam grzybową. Świetna sprawa taka letnia kuchnia.

akcesoria kuchenne

15 wrz 2020 - 13:31:31

Wiem, że temat jest o kuchni ale chcę zapytać o ofertę https://wyposazenielazienek.pl/projekty/wizualizacje sądzicie, że warto skorzystać?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dynia zupa jesień