Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 ... 6 7 8 -->

Anja Rubik - Poodba się Wam?

17 lut 2014 - 19:53:48

Cytat
laleczka08
Cytat
skarbek2012
O nie! Uważam że jestem od niej ładniejsza i mam lepsza figurę! Tak wiem, jestem skromna ale na serio dla mnie jest brzydka!
nie ma czegoś takiego jestem od niej ładniejsza. Ktos to oficjalnie potwierdził? komuś się ona podoba a komuś nie. Tak samo Ty według siebie jesteś piękna a ktoś może twierdzić że wyglądasz jak paszczur
Dlatego napisałam swoją opinię. Nie napisałam że ktoś mnie uważa za ładniejszą od niej tylko ja sama siebie za taką uważam:D
Uważam że zero w niej kobiecości.

Anja Rubik - Poodba się Wam?

17 lut 2014 - 19:55:12

jej twarz to tragedia. Chodzi taka nie uczesana jak by szczotki w domu nie miała :)
Ciało wiadomo szczupłe, wysokie więc ładne .

Anja Rubik - Poodba się Wam?

17 lut 2014 - 19:59:50

Mi się wogle nie podoba, nie moja bajka

Anja Rubik - Poodba się Wam?

17 lut 2014 - 20:00:23

Cytat
skarbek2012
Cytat
laleczka08
Cytat
skarbek2012
O nie! Uważam że jestem od niej ładniejsza i mam lepsza figurę! Tak wiem, jestem skromna ale na serio dla mnie jest brzydka!
nie ma czegoś takiego jestem od niej ładniejsza. Ktos to oficjalnie potwierdził? komuś się ona podoba a komuś nie. Tak samo Ty według siebie jesteś piękna a ktoś może twierdzić że wyglądasz jak paszczur
Dlatego napisałam swoją opinię. Nie napisałam że ktoś mnie uważa za ładniejszą od niej tylko ja sama siebie za taką uważam:D
Uważam że zero w niej kobiecości.

Ty jesteś od niej ładniejsza?!
Pamiętaj , że brzydcy ludzie widzą siebie w lustrze 5 razy ładniejszymi niż są w rzeczywistości:)

Anja Rubik - Poodba się Wam?

17 lut 2014 - 20:00:48

Końska twarz, wiecznie niedomknięte usta. Nie podoba mi się.

Anja Rubik - Poodba się Wam?

17 lut 2014 - 20:01:26

Dla mnie okropna! Brzydkie ciało i twarz. ..nie podoba mi sie jako ikona modelingu.

Anja Rubik - Poodba się Wam?

17 lut 2014 - 20:02:58

mój kolega z klasy jest nią zafascynowany, i mówi nawet że wyglądam jak ona. ja tam podobizny nie widzę, na szczęście bo jej nie lubię :D

Anja Rubik - Poodba się Wam?

17 lut 2014 - 20:04:16

To ja się zaliczam do tych osób, które uważają, że Anja jest brzydka.

Anja Rubik - Poodba się Wam?

17 lut 2014 - 20:11:26

Cytat
PatrycjaB89
niestety mi sie kompletnie nie podoba. uwazam ze ma dziwna twarz. nic w niej nie widze. i nie ze zazdrosna jestem czy cos...poprostu niet, :)


Uważam tak samo. Jak dla mnie ta kobieta nie ma nic w sobie ciekawego. Niczym nie zachwyca. Uważa się za nie wiadomo jaką modelkę, a według mnie jest beznadziejna.
I też nie piszę tego z zazdrości, bo są modelki o wiele ciekawsze od niej.

Anja Rubik - Poodba się Wam?

17 lut 2014 - 20:13:58

Jeżeli to ma być przykład pięknej kobiety, to ja pierdziele- wolę być "brzydka"... Przeraża mnie. Wygląda jak kostucha i do tego sepleni

zweryfikowana
Posty: 367
Ostrzeżenia: 1/5

Anja Rubik - Poodba się Wam?

17 lut 2014 - 20:14:17

chudy szczurek

o gustach sie nie dyskutuje skoro moda ja kocha ..

Anja Rubik - Poodba się Wam?

17 lut 2014 - 20:16:24

mi się jej twarz nie podoba ale ciało ma smukłe symetryczne i moim zdaniem ładne

Anja Rubik - Poodba się Wam?

17 lut 2014 - 20:17:19

Cytat
Bbettunia

Ty jesteś od niej ładniejsza?!
Pamiętaj , że brzydcy ludzie widzą siebie w lustrze 5 razy ładniejszymi niż są w rzeczywistości:)

Żałosne...

Anja Rubik - Poodba się Wam?

17 lut 2014 - 20:28:34

Nie wiem co w niej jest ładnego. Chude to brzydkie!

Anja Rubik - Poodba się Wam?

17 lut 2014 - 20:33:06

Kompletnie nie podoba mi się jej typ urody. Zawsze dziwie się jak słyszę ahy i ohy jak ktoś nad nią tak wzdycha. Przecież na ulicy jest wiele ładniejszych dziewczyn, a Anja jest karykaturalna jak dla mnie. Ale co ja tam wiem, przecież świat mody rządzi się innymi kryteriami, nie koniecznie atrakcyjnymi dla "normalnego" człowieka :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-17 20:35 przez Marteczka91.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Alessandra Ambrosio - Piękna?