Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

Anja Rubik - Poodba się Wam?

17 lut 2014 - 21:40:07

Wygląda strasznie, dla mnie to jest przerażające ze modelki musza byc tak chude.

Anja Rubik - Poodba się Wam?

17 lut 2014 - 21:40:51

Jak dla mnie jest przeciętna. Ładniejsze dziewczyny widziałam. Na pewno jest za chuda. Kobieta powinna mieć trochę ciała. Mężowi mojemu też się nie podoba.

Anja Rubik - Poodba się Wam?

17 lut 2014 - 21:40:58

Cytat
Inezzz
Cytat
PlusSize
W świecie mody wiadomo jaki jest kanon piękna. Chudzą te biedne dziewczyny do nieprzytomności. Czy jakiś facet chciałby dotykać takiego kościotrupa? Czy chciałabyś Inezz mieć chudego kota lub psa, kościste dziecko? Niedowaga jest jeszcze gorsza w swoich skutkach niż otyłość. Należałoby odróżnić szczupłe osoby od chudych. Dla mnie idealną sylwetkę ma Justyna Steczkowska, a jest szczupła.

Ja nigdzie nie wyraziłam swojej opinii, jakoby ona mi się podobała, czy też nie. Po prostu ni mnie to ziębi ni grzeje jak kto wygląda.. Owszem jest bardzo chuda i na pewno piękniej by wyglądała z tymi +5 czy +10 kg..
Z tą nagonką napisałam, bo czy Tobie np byłoby miło wysłuchiwać takich komentarzy w necie? Nie mówię, tu na szafie - tu to jest delikatnie - ale zobaczcie w jaki sposób ludzie ją komentują w internecie. Mnie to przechodzi.
Co do Twojego pytania - nie, nie chciałabym niczego ani nikogo tak wychudzonego. Ja sama nie pogardziłabym dodatkowymi 5-7 kg.. Kto chce sprzedać zapraszam :D I na szczęście dla siebie mam faceta, który raczej ma ciut więcej ciałka niż mniej. Nie mniej jednak daleka jestem od rzucania określeń typu wieszak, anorektyczka itp..

Ale jeśli się jest osobą publiczną, trzeba się liczyć z czymś takim... Wkraczając w świat sławy trzeba mieć mocną psychikę...

Anja Rubik - Poodba się Wam?

17 lut 2014 - 21:45:38

Cholerka - Abstrahując od tego.. czy to znaczy, ze jak ktoś jest osobą publiczną to można po niej jechać jak po szmacie i sypać wulgaryzmami? No nie sądzę..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-17 21:46 przez Inezzz.

Anja Rubik - Poodba się Wam?

17 lut 2014 - 21:49:10

jako modelka to jest mega, ale ja bym tak wyglądać nie chciała

Anja Rubik - Poodba się Wam?

17 lut 2014 - 21:50:34

Fu! Dla mnie jest naprawdę brzydka. Nie zebym sama była jakąś pięknością, ale po prostu nie znoszę jej typu urody.

Anja Rubik - Poodba się Wam?

17 lut 2014 - 21:55:49

Cytat
Inezzz
Cholerka - Abstrahując od tego.. czy to znaczy, ze jak ktoś jest osobą publiczną to można po niej jechać jak po szmacie i sypać wulgaryzmami? No nie sądzę..

Ja nie powiedziałam, że można, ale mało to jest osób, które ani kultury, ani jakiegokolwiek poziomu sobą i swoimi wypowiedziami nie reprezentują? Szczególnie teraz, w dobie internetu, gdzie ludzie czują się anonimowi i bezkarni, wylewają swoje frustracje, kompleksy i inne rzygowiny na innych... A internetowa odwaga niknie w promieniach słońca dnia codziennego - żywego, face to face...

Niestety...

Anja Rubik - Poodba się Wam?

17 lut 2014 - 21:57:42

według mnie jest brzydka.
denerwuje mnie jej wada wymowy...

Anja Rubik - Poodba się Wam?

17 lut 2014 - 22:00:02

po 1 jest obrzydliwie chuda... sama jestem szczupła ale to juz przesada, co seksownego i ładnego jest w wystajacych kosciach?
po 2 ma twarz jak kon, nie ja pierwsza i nie ja ostatnia to widze.

Anja Rubik - Poodba się Wam?

17 lut 2014 - 22:00:56

Brzydka nie jest, ale ja się nią nie zachwycam. Fakt że urodę ma nietypową, ale ja nie chciałabym tak wyglądać :) Moim zdaniem jest pełno ładniejszych znanych kobiet. Ale w zawodzie modelki chodzi o nietypową urodę i szczupłą sylwetkę więc się nadaje :)

Mój narzeczony mówi że ona jest koniem :p
I mnie też irytuje jej wada wymowy, nie mogę jej nigdy zrozumieć :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-17 22:02 przez MoniakV.

Anja Rubik - Poodba się Wam?

17 lut 2014 - 22:02:38

nie podoba mi się w ogóle

Anja Rubik - Poodba się Wam?

17 lut 2014 - 22:06:35

Cytat
Bbettunia
Cytat
skarbek2012
Cytat
laleczka08
Cytat
skarbek2012
O nie! Uważam że jestem od niej ładniejsza i mam lepsza figurę! Tak wiem, jestem skromna ale na serio dla mnie jest brzydka!
nie ma czegoś takiego jestem od niej ładniejsza. Ktos to oficjalnie potwierdził? komuś się ona podoba a komuś nie. Tak samo Ty według siebie jesteś piękna a ktoś może twierdzić że wyglądasz jak paszczur
Dlatego napisałam swoją opinię. Nie napisałam że ktoś mnie uważa za ładniejszą od niej tylko ja sama siebie za taką uważam:D
Uważam że zero w niej kobiecości.

Ty jesteś od niej ładniejsza?!
Pamiętaj , że brzydcy ludzie widzą siebie w lustrze 5 razy ładniejszymi niż są w rzeczywistości:)

nie trzeba być ładnym, żeby byc ladniejszym od Anji... laska zrobiła furorę bo jest świetną modelką i to trzeba przyznać ale ładna nie jest, to, że z niej celebrytka nie oznacza, że musi być ładna.

Anja Rubik - Poodba się Wam?

18 lut 2014 - 10:31:40

Cytat
Cholerka
Cytat
Bbettunia

Ty jesteś od niej ładniejsza?!
Pamiętaj , że brzydcy ludzie widzą siebie w lustrze 5 razy ładniejszymi niż są w rzeczywistości:)

Żałosne...
He He;) Dla innych mogę być brzydka, przecież sa gusta i guściki, ważne że sama sobie się podobam i nie jestem zakompleksiona:)

Anja Rubik - Poodba się Wam?

18 lut 2014 - 10:33:20

I stąd się biorą kompleksy - ktoś zachwyca się taką Anją która jest na prawdę brzydka a później inne kobiety nie doceniają samych siebie gdzie są na prawdę ładne:)

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

Anja Rubik - Poodba się Wam?

18 lut 2014 - 10:37:22

jest okropna. za chuda brzydka i się sepleni. nie lubię jej.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Alessandra Ambrosio - Piękna?