Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

Anja Rubik - Poodba się Wam?

18 lut 2014 - 10:38:17

Cytat
zambezi
dla mnie nie podoba się ani jej ciało, ani twarz. broń boże jej nie krytykuję, fajnie że jej się w życiu udało. Po prostu mam inny kanon piękna

Anja Rubik - Poodba się Wam?

18 lut 2014 - 10:40:39

Nie podoba mi sie, ogólnie uwazam że modelki nie są ładne. Te na wybiegach to wieszaki z przesadnie wyrzeźbionymi kościami policzkowymi...

Anja Rubik - Poodba się Wam?

18 lut 2014 - 10:41:08

Cytat
Pesymysia
Nie chciałabym tak wyglądać. Na niektórych zdjęciach nie wygląda źle,ale podejrzewam, że w rzeczywistości wygląda gorzej. Za chuda i twarz taka trochę końska jak na moje. No i jeszcze sepleni się...

Jak wyżej.
Chociaż na początku kariery,gdy nie była jeszcze tak bardzo wychudzona była całkiem ładna:)

Anja Rubik - Poodba się Wam?

18 lut 2014 - 10:41:53

Cytat
skarbek2012
Cytat
Cholerka
Cytat
Bbettunia

Ty jesteś od niej ładniejsza?!
Pamiętaj , że brzydcy ludzie widzą siebie w lustrze 5 razy ładniejszymi niż są w rzeczywistości:)

Żałosne...
He He;) Dla innych mogę być brzydka, przecież sa gusta i guściki, ważne że sama sobie się podobam i nie jestem zakompleksiona:)

Rozumiem, ale takie komentarze są dla mnie żałosne, jakby jakaś zakompleksiona osoba nie mogła przeżyć tego, ze ktoś się sobie podoba... Rozumiem napisać "Mnie się nie podobasz, dla mnie jesteś brzydka", ale nie jakieś tego typu paranoje...

Anja Rubik - Poodba się Wam?

18 lut 2014 - 10:58:01

ja uwazam ze jest ladna, i nie zgodzę sie z Cholerką w reklamie apartu wyglada naprawde ladnie. Fakt może troszkę za chudziutka, ale i tak jest piekna kobieta:) ehhh jak ja nie lubie jak ludzie czepiaja sie osob szczuplych, sory ale lepiej byc chudym niz zapasionym;p

Anja Rubik - Poodba się Wam?

18 lut 2014 - 11:03:32

Cytat
tric
ja uwazam ze jest ladna, i nie zgodzę sie z Cholerką w reklamie apartu wyglada naprawde ladnie. Fakt może troszkę za chudziutka, ale i tak jest piekna kobieta:) ehhh jak ja nie lubie jak ludzie czepiaja sie osob szczuplych, sory ale lepiej byc chudym niz zapasionym;p

Każdy ma swoje zdanie, ja tez jestem szczupła i co... Różnieca polega na tym, że Anka jest CHUDA, a nie szczupła... I nie generalizuj, ze ktoś się kogoś czepia, bo coś... Jednemu może się jej figura i twarz podobać, innemu nie... I nie ma tu lepiej ani gorzej, nie jest dobrze być ani grubym, ani chudym...

Dla mnie w reklamie Apartu wygląda źle, jak anorektyczka i tyle, ale to moje zdanie :).

Anja Rubik - Poodba się Wam?

18 lut 2014 - 22:44:46

Cytat
tric
ja uwazam ze jest ladna, i nie zgodzę sie z Cholerką w reklamie apartu wyglada naprawde ladnie. Fakt może troszkę za chudziutka, ale i tak jest piekna kobieta:) ehhh jak ja nie lubie jak ludzie czepiaja sie osob szczuplych, sory ale lepiej byc chudym niz zapasionym;p

Mogę poznać źródło tego stwierdzenia " sory ale lepiej być chudym niż zapasionym ".To jest stwierdzone medycznie?Czy tak twierdzą twoje koleżanki? Statystyki pokazują,że otyli żyją dłużej niż "chodzące kości".Jedno i drugie to patologia odżywiania się.Otyłość i niedożywienie(bo inaczej tego nazwać nie można) to choroba "duszy".Jak dla mnie pomijając kwestie estetyki,jedno i drugie jest zagrożeniem dla naszego życia i zdrowia.
A wracając do wątku:
Rubik nie podoba mi się,na polskich ulicach na co dzień można spotkać wiele piękniejszych dziewczyn.
Moim zdaniem po prostu miała farta,znalazła się w dobrym miejscu o dobrej porze.
I życzę jej wszystkiego dobrego.

Anja Rubik - Poodba się Wam?

18 lut 2014 - 22:51:08

Mi się nie podoba, ani twarz ani ciało

Anja Rubik - Poodba się Wam?

20 lut 2014 - 23:49:27

To jest piękna modelka...

Anja Rubik - Poodba się Wam?

04 mar 2015 - 22:13:58

Anja Rubik jest dobra na wybieg, ale większość facetów zdecydowanie wybrałaby chociażby Emily Ratajkowski, która ma "więcej ciała". Nie rozumiem tego zafascynowania wagą XXS - ani to zdrowe ani seksowne

Anja Rubik - Poodba się Wam?

18 mar 2015 - 11:33:23

widziałyście, jak ostatnio zareagowała na komentarz, że w internecie krąży opinia, że ma twarz jak koń? :D http://www.tvnstyle.pl/aktualnosci,1865,n/zobacz-reakcje-rubik-na-kobiete-o-twarzy-konia,161212.html

Anja Rubik - Poodba się Wam?

18 mar 2015 - 11:42:07

Zdecydowanie nie. To nie mój typ kobiety...

Anja Rubik - Poodba się Wam?

18 mar 2015 - 12:05:49

jest tragiczna. a jak otworzy buzie to od razu jak się spojrzy to widac ta wade, az sie boje jak cos powie. ohyda!

Anja Rubik - Poodba się Wam?

19 mar 2015 - 08:38:03

@Lilka55, niby się nie przejęła, ale jednak :D

anja mi się nie podoba, ale może modelką jest dobrą, nie znam się

Anja Rubik - Poodba się Wam?

19 mar 2015 - 08:58:37

Może nie ma typu urody, który mi się podoba, ale przynajmniej jest naturalna i nie wygląda jakby zjechała z taśmy produkcyjnej plastikowych glonojadów. Może i jest za chuda, ale takie są wymogi jej zawodu. Gdyby nie to nie miałaby szansy na taką karierę.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Alessandra Ambrosio - Piękna?