Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Moda na disco polo

16 lut 2015 - 18:07:13

Cytat
konwalia20

Cytat
Persimona
Znowu robi się głośno o tym gatunku.

To potwierdza jak zwykle fakt, że polskie społeczeństwo się uwstecznia.

Niezwykle szorstkie podejście... Ja pomimo iż nie słucham na co dzień tej muzyki, to jednak odczuwam do niej pewien sentyment i nie wydaje mi się, że w ten sposób się jakoś uwsteczniam. Doceniam raczej fenomen kulturowy tego gatunku.

Moda na disco polo

18 lut 2015 - 17:05:26

O ja też wolę wiele innych gatunków, ale przy tym zawsze się dobrze bawię na imprezkach rodzinnych, w szkole za młodu też ta muzyka na Podlasiu gdzieś tam towarzyszyła. Ten film przyciąga kolorem, obsada, samym pomysłem bardzo. Trzeba to zobaczyć.

Moda na disco polo

18 lut 2015 - 17:28:56

Cytat
konwalia20
Mnie nigdy ona zachwycać nie będzie.
Bez obrazy dla kogokolwiek, ale Disco Polo to muzyka z gatunku "chodnikowej". Polskie wesela mają to do siebie, że robione są typowo w stylu wiejskim, stąd muzyka taka a nie inna. Na swoim mogę puścić inne taneczne kawałki. Choćby zespołu Enej.

Cytat
Persimona
Znowu robi się głośno o tym gatunku.

To potwierdza jak zwykle fakt, że polskie społeczeństwo się uwstecznia.

Właśnie tak!

Moda na disco polo

18 lut 2015 - 18:00:17

nie moje klimaty :) muszę się upić żeby bawić się do disco polo :D

Moda na disco polo

20 lut 2015 - 12:42:59

Cytat
Dexa
O ja też wolę wiele innych gatunków, ale przy tym zawsze się dobrze bawię na imprezkach rodzinnych, w szkole za młodu też ta muzyka na Podlasiu gdzieś tam towarzyszyła. Ten film przyciąga kolorem, obsada, samym pomysłem bardzo. Trzeba to zobaczyć.
no ja żebym jakoś pałała miłością do disco polo to nie powiem ;) ale nie przeszkadza mi jak gdzieś pod koniec imprezy ktoś puści, a jak mam ochotę się poruszać to i przy disco polo mogę. Nawet jakoś bardziej człowiek ciągnie wtedy na parkiet;) a jeśli chodzi o film to widziałąm terailery i nawet jestem zaciekawiona, pewnie się wybiore w przyszły weekend na rozluznienie po meczacym tygodniu :)

Moda na disco polo

01 mar 2015 - 23:18:44

Tak mi się ten film spodobał, że aż szukałam tego wątku specjalnie, żeby się tym podzielić. :P Jeżeli któraś się waha czy pójść do kina to myślę, że warto zaryzykować. Mi poczucie humoru w tym filmie mega podpasowało. :)

Moda na disco polo

01 mar 2015 - 23:50:35

Moda? Gdzie, bo nie u mnie.
Sama nie słucham muzyki disco, nie tancze do niej, omijam szerokim lukiem tego typu potancówki i nie znam tekstu. Przykro mi.

Właściwie nawet jak gdzieś trafi się, że tego typu muzyka poleci to jakoś ani troche nie ciągnie mnie na parkiet, wręcz jestem zniesmaczona i przestaje się dobrze bawić. Strasznie denerwuje mnie ten lalusiowaty męski głos w tych disco.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-01 23:52 przez truskawka_ang.

Moda na disco polo

05 mar 2015 - 16:34:32

Cytat
Vancy
Tak mi się ten film spodobał, że aż szukałam tego wątku specjalnie, żeby się tym podzielić. :P Jeżeli któraś się waha czy pójść do kina to myślę, że warto zaryzykować. Mi poczucie humoru w tym filmie mega podpasowało. :)

ja też już byłam i potwierdzam :) i sympatia czy antypatia do disco polo w przypadku tego filmu w ogóle nie ma znaczenia, bo to rozrywka dla wszystkich. Można się pośmiać, wychwycić kilka mrugnięć okiem do widza. Naprawde chyba polskie kino rozrywkowe staje na nogi :)

Moda na disco polo

05 mar 2015 - 23:14:55

Nawet jest przekaz. Że ryzyko się opłaca, jeśli chcemy osiągnąć coś więcej niż "większość". Chociaż z początku może się wydawać, że nie ma większych szans.

Moda na disco polo

10 mar 2015 - 12:51:37

apaszka13 - ja to już teraz to czekam na soudntrack z tego filmu - chce mieć "Czekoladkę" w wykonaniu Ogrodnika na własność, mniam ;-)

Moda na disco polo

10 mar 2015 - 13:27:34

Przpomniało mi się zdarzenie sprzed dwóch lat.Moja córka (5 lat) Jadąc ze mną busem do miasta zaczęła na głos spiewac pisoenke diso polo ,słowa pragne twego ciała itd :) Nawet nie wiedziałam że ona to zapamiętała w ogóle :) Wszyscy w busie w smiech .W sumie to smieszne nie było jakby na to nie ptrzeć.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-10 13:28 przez filipekkrol.

Moda na disco polo

10 mar 2015 - 13:43:57

to prawda śmieją się śmieją a co do czego do po kilku głębszych skaczą jak szaleni :D na codzien nie słucham ale jakies wesele, imprezy itd to jak najbardziej :) obecnie planuje swój slub więc troszkę więcej ta muzyka u mnie gości :) hehe a nawet spodobało mi się kilka pioseneczek, hehe :)
np. akcent- przez twe oczy zielone :D lub classic- to nie przyjazn tylko miłośc :D od razu zapisalam je na listę piosenek które muszą pojawić się na moim weselu :D



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-10 13:49 przez ewelinkka23.

Moda na disco polo

10 mar 2015 - 13:55:58

Moda? no chyba nie :P słucha się tyle samo co D'n'B czy popu. Ja natomiast muszę trochę wypić, aby iść na dyskotekę tego typu.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Moda na disco polo

10 mar 2015 - 13:57:56

Cytat
aksolotl
Cytat
konwalia20
Mnie nigdy ona zachwycać nie będzie.
Bez obrazy dla kogokolwiek, ale Disco Polo to muzyka z gatunku "chodnikowej". Polskie wesela mają to do siebie, że robione są typowo w stylu wiejskim, stąd muzyka taka a nie inna. Na swoim mogę puścić inne taneczne kawałki. Choćby zespołu Enej.

Cytat
Persimona
Znowu robi się głośno o tym gatunku.

To potwierdza jak zwykle fakt, że polskie społeczeństwo się uwstecznia.

Właśnie tak!
Uwsteczniają się dla mnie osoby, które odcinaja sie od czegoś, bo uważają, że jest to dla nich niewystarczajaco Ą Ę. To jest gatunek muzyki, do którego można fajnie poskakać, powariować, nie należy go traktować poważnie. Słucham całkiem innej muzyki, ale czasem lubię się powygłupiać. Trzeba mieć dystans. Troszkę mniej snobistyczne podejście

mnie czasem bardziej niż muzyka rozwalają teledyski. układy taneczne - boskie. Nad disco polo można się uśmiać, ale pozytywnie





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-10 14:06 przez roksolana83.

Moda na disco polo

10 mar 2015 - 14:17:21

możecie mi wierzyc albo nie...ja disco polo nie słucham i nie znam nikogo kto słucha. Jak ktoś napisał wcześniej sa to takie proste (wręcz prostackie) teksty, że większość osób pamięta po jednym nawet przypadkowym wysłuchaniu (nawet robiąc zakupy na bazarku). Nie zgadzam się tez, że wesele nie będzie fajne bez disco polo. Jest tyle super muzyki na tym swiecie, nie tylko umca umca, że spokojnie można się bawic bez tego badziewia. Moje wesele było super, zespól trzech facetów grał wszystko od Police poprzez Kult, stare polskie kawałki z lat 60, 70 oraz disco lat 70 i wszyscy się super bawili. Mieli zakaz grania disco polo nawet na życzenie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pozytywne filmy, książki i seriale :)