Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Moda na disco polo

28 sty 2015 - 12:40:43

Ciekawa jestem jak uważacie, co jest fenomenem tej muzyki? Niewiele osób się przyznaje, że ją słucha, w niektórych kręgach to wstyd - a mimo to, jak leci na imprezach to pełen parkiet. Z mojego doświadczenia wynika, że niby mało kto słucha a każdy zna, bo jak zaczynamy śpiewać, to nagle wszyscy znają tekst :D

Moda na disco polo

28 sty 2015 - 12:51:01

Bo jeśli większość naśmiewa się z disco polo to znaczy,że naśmiewanie się jest cool i każdy ma to za obciach. Nie powiem,że "tworcy" disco polo piszą świetne i głębokie teksty. To taka paplanina o niczym, byle rym się zgadzał. Ale uwielbiam się przy tym bawić, to muzyka typowo taneczna na jakiś balach, weselach. W zaciszu wolę posłuchać radia, czy jakieś klubowej muzyki,ale na wesela sobie nie wyobrażam bez disco polo i wcale się tego nie wstydze.

zweryfikowana
Posty: 1.195
Ostrzeżenia: 1/5

Moda na disco polo

28 sty 2015 - 13:06:27

Prosty tekst do zapamiętania, muzyka wpada w ucho no i bez problemu da się tańczyć. Na co dzień nie słucham disco polo ale jestem bardzo za jak jest na różnego typu imprezach :)

Moda na disco polo

28 sty 2015 - 13:09:44

Moda? Wg mnie to żadna moda ta muzyka była popularna tak samo 10 lat temu jak i teraz. Ja nie słucham ale jak na weselu czy innej imprezie lecą tego typu piosenki to lubię się przy nich bawić, są melodyjne i skoczne.

Moda na disco polo

28 sty 2015 - 13:14:30

Moda na disco polo była 20 lat temu.
A słów nie da się nie zdać, skoro pamiętamy je z dzieciństwa. Tym bardziej, że słowa i melodię da się zapamiętać po jednym odsłuchaniu.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Moda na disco polo

28 sty 2015 - 13:19:23

To nie moda, tylko umcyk umcyk do poskakania na weselu. Do zbiorowej glupawy. "Tak bys chciala dotykac mego ciala, w moim lozku podrapac mnie po brzuszku"... jak to mozna nie zapamietac?

Moda na disco polo

28 sty 2015 - 13:36:04

Cytat
roksolana83
To nie moda, tylko umcyk umcyk do poskakania na weselu. Do zbiorowej glupawy. "Tak bys chciala dotykac mego ciala, w moim lozku podrapac mnie po brzuszku"... jak to mozna nie zapamietac?
Przerażasz mnie :D

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Moda na disco polo

28 sty 2015 - 13:53:45

Cytat
incognito85
Cytat
roksolana83
To nie moda, tylko umcyk umcyk do poskakania na weselu. Do zbiorowej glupawy. "Tak bys chciala dotykac mego ciala, w moim lozku podrapac mnie po brzuszku"... jak to mozna nie zapamietac?
Przerażasz mnie :D
jak moja 15 miesieczna córka zaczyna marudzić, to jej to puszczam i tany tany odstawia. To musi trafiać gdzieś do podswiadomosci :) a jaki teledysk jest wypasiony :D mówię ci

Moda na disco polo

02 lut 2015 - 17:43:45

A jednak dopiero teraz ktoś postanowił nagrać film o Disco polo. Chyba, że mam braki w informacjach. :D

Moda na disco polo

03 lut 2015 - 14:34:03

Nie masz, nie masz, jest pierwszy film o tym fenomenie (jakim wciąż jest Discopolo) nie długo wchodzi do kin i to z jaką obsadą: Kot, Ogrodnik, kulig i inni... a tytuł oczywiście "Disco Polo"

Moda na disco polo

05 lut 2015 - 14:54:52

No no, o tym samym filmie pisałam. Ciekawa jestem tego jak aktorzy poradzą sobie w śpiewających rolach. I to jeszcze disco :D

Moda na disco polo

05 lut 2015 - 15:12:51

Disco polo lubie na mprezach, weselach bo piosenki nadaja sie do tanca. W domu slucham innej muzyki, jednak jak najdzie mnie ochote to wlaczam sobie polo tv i wcale sie tego nie wstydze:P

Moda na disco polo

05 lut 2015 - 15:21:13

Sama nie słucham, ale chętnie bawię się przy takiej muzyce na rożnych imprezach, gdzie po paru głębszych okazuje się, że wszyscy wszystko znają a tekst wyśpiewany jest od deski do deski tańczy

Moda na disco polo

11 lut 2015 - 21:29:36

Ale coś w tym jest, że najlepsze wesela to te, na których goście bawią się do muzyki disco polo!:) I to są jednak utwory, które każdy zna, chociaż największe hity mają po te 20-kilka lat!
A teraz właśnie jakoś ta muzyka znowu do nas wraca, co widać chociażby poprzez ten film "Disco polo". Znowu robi się głośno o tym gatunku.

Moda na disco polo

11 lut 2015 - 21:46:23

Mnie nigdy ona zachwycać nie będzie.
Bez obrazy dla kogokolwiek, ale Disco Polo to muzyka z gatunku "chodnikowej". Polskie wesela mają to do siebie, że robione są typowo w stylu wiejskim, stąd muzyka taka a nie inna. Na swoim mogę puścić inne taneczne kawałki. Choćby zespołu Enej.

Cytat
Persimona
Znowu robi się głośno o tym gatunku.

To potwierdza jak zwykle fakt, że polskie społeczeństwo się uwstecznia.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-11 21:48 przez konwalia20.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kino Na Obcasach z Szafa.pl, czyli darmowe wejściówki na kobiece seanse do Multikina.