Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

TOLKIEN :)

27 gru 2013 - 16:11:19

Tolkien miał wg mnie wszystkie książki ciekawe. Przede wszystkim są one osadzone w świecie Śródziemia. Jeśli ktoś twierdzi, że tylko Hobbit i WP się liczy to po prostu nie czytał reszty. Dla mnie rewelacyjną książką jest Silmarillion. Co do filmów, byłam na Hobbit 2. Dzieję się naprawdę, nie wiadomo kiedy mijają te 3 godziny:)

TOLKIEN :)

27 gru 2013 - 16:17:08

tolkien jest świetny w każdym swoim dziele

TOLKIEN :)

30 gru 2013 - 11:57:17

Cytat
maora
Co do filmów, byłam na Hobbit 2. Dzieję się naprawdę, nie wiadomo kiedy mijają te 3 godziny:)

Zgodzę się całkowicie. Oglądałam w sobotę i film jest na prawdę dobry :d

TOLKIEN :)

30 gru 2013 - 12:07:34

Uwielbiam Tolkiena, ale w mojej bibliotece nie było "Niedokończone Opowieści" i innych tych mało znanych. Przeczytałam Silmarillion, Hobbita i trylogie. Musze się przejść do biedronki i zobaczyć. A w jakiej cenie ?

TOLKIEN :)

30 gru 2013 - 12:13:11

Czytalyscie tylko fragmenty Hobbita w szkole? My mielismy jako lekture cala...

TOLKIEN :)

30 gru 2013 - 12:13:13

Cytat
Lukrowa
Cytat
maora
Co do filmów, byłam na Hobbit 2. Dzieję się naprawdę, nie wiadomo kiedy mijają te 3 godziny:)

Zgodzę się całkowicie. Oglądałam w sobotę i film jest na prawdę dobry :d

A ja byłam mocno rozczarowana drugą częścią. To nie był ten sam klimat.

TOLKIEN :)

30 gru 2013 - 12:14:07

Cytat
maora
Jeśli ktoś twierdzi, że tylko Hobbit i WP się liczy to po prostu nie czytał reszty. Dla mnie rewelacyjną książką jest Silmarillion.
Ja Hobbita i Władcę Pierścieni cenię bardzo wysoko, ale Silmarillionu juz nie dałam rady skończyc, chociaż podchodziłam do niego parę razy. Dla mnie to już chyba zbyt "high" fantasy, poza tym przeszkadza mi tolkienowskie czarno-białe widzenie świata i przede wszystkim ciągłe nawiązywanie do religii, którego w Silmarillionie jest bardzo duzo. W Hobbicie tego nie było, "Władca Pierścieni" jest, owszem, czarno-biały, ale jest tak epicki i uroczy, że jestem w stanie to przełknąć. Natomiast po więcej Tolkiena nie sięgam - szanuję bardzo, ale to nie moje klimaty.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-30 12:14 przez angua79.

TOLKIEN :)

20 sty 2014 - 08:17:18

Tutaj znajdziesz np. "Opowieści z niebezpiecznego królestwa" za 5,90 - http://www.libroteka.pl/opowiesci-z-niebezpiecznego-krolestwa-301139.html Szkoda tylko, że "Niedokończonych opowieści" nie ma na magazynie (w sklepie jest cena 7,90)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kalendarz dzentelmeni!