Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 732
Ostrzeżenia: 3/5

POMOCY!!!! Ilustracje do książki.

06 sty 2013 - 17:03:34

Muszę zrobić 5 ilustracji do książki, a totalnie nie mam pomysłu jaką książkę mogłabym zilustrować. Czy może któraś z Was coś pisze i mogłaby podjąć ze mną współpracę ? Zrobię to za darmo, a właścicielka tekstu będzie mogła używać tych obrazków np. gdyby chciała sobie egzemplarz wydrukować. Ewentualnie mogę wydrukować i wysłać za opłatą już gotową zilustrowaną książkę ?
Może być bajka, wiersze cokolwiek :D POMOŻCIE !!!!
Oczywiście autor tekstu będzie podany na okładce !!!! Mnie oceniają tylko za oprawę graficzną NIE ZA TREŚĆ.

BŁAGAM bo oszaleje.

Chociaż podbijajcie albo proponujcie proste do zilustrowania książki...

POMOCY!!!! Ilustracje do książki.

06 sty 2013 - 17:06:45

Nie bardzo rozumiem-masz zilustrowac dowolną książkę?
Może to być nawet cos bardzo popularnego np. czerwony kapturek?

Jesli tak to są przecież tysiące bajeczek które można zilustrować



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-06 17:07 przez oryginal.

POMOCY!!!! Ilustracje do książki.

06 sty 2013 - 17:09:34

zilustruj modne ostatnio 50 twarzy greya - sama nie czytałam, ale już trochę o książce słyszałam :P

POMOCY!!!! Ilustracje do książki.

06 sty 2013 - 17:11:56

piję kranówę, stąd mam polot w wodolejstwie i mogę Ci nawymyślać co tylko chesz :D Jeden warunek - podaj jakieś linki do swych prac. Rozumiem, że to na jakiś konkurs potrzebujesz?

zweryfikowana
Posty: 732
Ostrzeżenia: 3/5

POMOCY!!!! Ilustracje do książki.

06 sty 2013 - 17:12:57

Chciałam zilustrować "Krucze Wrota" ale stwierdziłam że niee, nie dam rady.

Co do bajeczek typu Czerwony Kapturek, wszystko w klasie już zajęte... A ja jutro mam oddać jedną ilustrację i projekty 4 :/
Nie, nie na konkurs, poprostu mam ćwiczenie w szkole. Ilustacji jakotakich nie mam, zajmuję się głównie reklamą (logo itp) a tu się profesorowi się wymarzyła książka. Może byś jakąś ciekawą bajkę wymyśliła, taką dla większych dzieci ?
Nie będę miała z tego nic oprócz zaliczenia półrocza...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-06 17:15 przez bezsenna22.

POMOCY!!!! Ilustracje do książki.

06 sty 2013 - 17:23:36

a może Mistrz i Małgorzata? ja zawsze sobie wyobrażałam boską twarz Szatana, bystre oczy kota-Behemota, i ten moment w którym bodajże Berlioz poślizną się na oleju i wpadł pod tramwaj:P dawno nie czytałam ale swego czasu uwielbiałam tą książkę-kiedyś nawet sobie szkicowałam jak wyglądała sala, na której był bal u Szatana-ściany z płaskorzeźbami demonów i takie tam:P
albo jakąś baśń Braci Grimm? tam to można poszaleć z wyobraźnią:P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-06 17:24 przez monika_psujek.

POMOCY!!!! Ilustracje do książki.

06 sty 2013 - 17:26:07

Cytat
estusia
zilustruj modne ostatnio 50 twarzy greya - sama nie czytałam, ale już trochę o książce słyszałam :P

Hahah no to by raczej były obrazki +18 :D

POMOCY!!!! Ilustracje do książki.

06 sty 2013 - 17:31:31

Cytat
monika_psujek
a może Mistrz i Małgorzata? ja zawsze sobie wyobrażałam boską twarz Szatana, bystre oczy kota-Behemota, i ten moment w którym bodajże Berlioz poślizną się na oleju i wpadł pod tramwaj:P dawno nie czytałam ale swego czasu uwielbiałam tą książkę-kiedyś nawet sobie szkicowałam jak wyglądała sala, na której był bal u Szatana-ściany z płaskorzeźbami demonów i takie tam:P
albo jakąś baśń Braci Grimm? tam to można poszaleć z wyobraźnią:P

świetny pomysł ! kocham tę książkę serce

zweryfikowana
Posty: 732
Ostrzeżenia: 3/5

POMOCY!!!! Ilustracje do książki.

06 sty 2013 - 17:31:59

Tylko ilustracje mają być na jutro.. oj chyba nie pójdę dziś spać. Szukam streszczeń bo raczej nie zdąrzę wszystkich zaproponowanych książek przeczytać i zilustrować do jutra...

POMOCY!!!! Ilustracje do książki.

06 sty 2013 - 17:34:31

Jeśli to praca na zajęcia- odradzam bajki. To dość płytkie i przewidywalne. Zrób coś, gdzie będziesz mogła poszaleć, pobawić się w metafory. Zamiast poraz setny ilustrować czerwone kapturki i inne pierdy, weź jakiś horror, dramat psychologiczny itp. Zrób coś, co pozwoli Ci na oddanie emocji, napięcia. Przestrasz widza, zaintryguj. Zostaw bajki dla leni.
(Ps ja miałam ilustrować "Całując klamki" [praca dyplomowa]. Przeczytaj bo naprawdę wato. To historia dziesczyny chorej na nerwicę natręctw, żyjącej we własnym świecie- naprawdę można poszaleć :D)

zweryfikowana
Posty: 732
Ostrzeżenia: 3/5

POMOCY!!!! Ilustracje do książki.

06 sty 2013 - 17:45:45

Właśnie chciałam wziąć coś ambitnego, ale profesor stwierdził że jutro to ocenia, a miało być miesiąc więcej czasu... Zapewne zilustruję dwie, ale na jutro muszę coś oddać...
Dziękuję za wszystkie propozycje, rozważę każdą.
Na jutro robię ilustrację do bajki "sceny z życia smoków" - propozycja boheme.
Zapewne na przegląd zrobię jeszcze jedną książkę.
Wykończę się w tym tygodniu.. Całe półrocze jest luz i mamy normalne terminy a potem wszystko naraz... :/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-06 18:03 przez bezsenna22.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dowód osobisty