Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 28
Ostrzeżenia: 3/5

JAKI to FILM? zbiorczy

19 lip 2011 - 20:20:03

Może ktoś mi pomoże.. Kilka lat temu oglądałam taki film : niby katastroficzny .Rozbił się samolot z grupką ludzi , większość przeżyła. Wrak samolotu był na jakiś terenie gdzie dookoła był śnieg .Nie mieli co jeść wiec po kilku dniach czy tygodniach zaczęli jeść mięso trupów.. Wiem , że nie za dokładny opis ale za wiele z niego nie pamiętam . Wie może ktoś jaki ten film miał tytuł ?.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-19 20:25 przez madzia1611.

JAKI to FILM? zbiorczy

22 lip 2011 - 17:43:57

<moderacja - spam>
Nie zobaczyłam tego tematu wcześniej ;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-30 23:16 przez moderator.

JAKI to FILM? zbiorczy

22 lip 2011 - 17:53:31

Cytat
madzia1611
Może ktoś mi pomoże.. Kilka lat temu oglądałam taki film : niby katastroficzny .Rozbił się samolot z grupką ludzi , większość przeżyła. Wrak samolotu był na jakiś terenie gdzie dookoła był śnieg .Nie mieli co jeść wiec po kilku dniach czy tygodniach zaczęli jeść mięso trupów.. Wiem , że nie za dokładny opis ale za wiele z niego nie pamiętam . Wie może ktoś jaki ten film miał tytuł ?.

Film kojarzę, ale tytuły niestety nie...

Chyba mam, "Alive, dramat w Andach"?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-22 17:55 przez nikaaa152.

JAKI to FILM? zbiorczy

22 lip 2011 - 18:02:25

Hej :)
Ja od dłuższego czasu również jeden poszukuję i za nic nie mogę sobie przypomnieć nazwy
Był to film o dziewczynie (młodej) która wyszła z zakładu dla osób chorych psychicznie. Wróciła do domu wraz z ojcem. Jej matka zmarła śmiercią tragiczną i to chyba było powodem jej choroby psychicznej. Jej ojciec znalazł sobie nową żonę, która była od niego dużo młodsza i wykorzystywała go. Ta sytuacja nie podobała się głównej bohaterce dlatego często wchodziła w ostre konflikty z nową macochą. Dziewczynie przez cały czas wydawało się też iż jest obecna (fizycznie) jej zmarła siostra. Na końcu filmu dziewczyna zabija macochę (wraz z siostrą) i próbując ukryć ciało zostaje przyłapana przez ojca.
Jeżeli ktoś zna tytuł będę baaardzo wdzięczna za informacje .

JAKI to FILM? zbiorczy

22 lip 2011 - 17:39:21

Mam nadzieję że dobrze umieściłam wątek

Poszukuję filmu o facecie, który wypożyczył dziewczynie mieszkanie, podglądał ja na weneckim lustrze w łazience i nie tylko . Gwałcił ją a wcześniej dosypywał coś do napojów itd .. na końcu ona zabija go pistoletem na gwoździe czy czymś takim ... Słyszałam o nim przypadkowo :P:P

Zna ktoś tytuł ??

JAKI to FILM? zbiorczy

23 lip 2011 - 11:09:49

Chcialabym obejrzeć sobie taki filmik który leciał jakieś 2 lata temu w tv. Szukałam w google ale za cholerę nie moge znaleźć tytułu ;/ Film opowiada o dziewczynie,której hobby jest surfowanie (oczywiście rzecz dzieje sie w Miami czy coś w tym stylu ;)) Ale ona pracuje jako pokojówka w hotelu i do tego hotelu przyjeżdza druzyna footbolowa i laska zakochuje sie w jednym z zawodników a poźniej wspierana przez niego startuje w zawodach. JESTEŚCIE MOJĄ OSTATNIĄ NADZIEJĄ BO FILMIK JEST SUPER :)

JAKI to FILM? zbiorczy

23 lip 2011 - 11:15:19

Też go oglądałam:) Ale tytułu nie pamiętam;/

JAKI to FILM? zbiorczy

23 lip 2011 - 11:17:18

aaaaaaaaaa tez ogladam ten film :D z tako fajna aktorka
Już wiem jaki to ONA TO ON film z AMANDA BYNES



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-23 11:19 przez kropeczka16_ja.

JAKI to FILM? zbiorczy

23 lip 2011 - 11:21:44

Kochana ten film to "błękitna fala "
Miłego oglądania :)

JAKI to FILM? zbiorczy

23 lip 2011 - 11:24:26

Cytat
justi083
Kochana ten film to "błękitna fala "
Miłego oglądania :)
Dziękuje bardzo:*:*:*
Cytat
kropeczka16_ja
aaaaaaaaaa tez ogladam ten film :D z tako fajna aktorka
Już wiem jaki to ONA TO ON film z AMANDA BYNES

ona to on tez fajny i aktorka super, ale to nie ten filmik



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-23 11:25 przez BlondBunny.

JAKI to FILM? zbiorczy

23 lip 2011 - 11:28:09

Cytat
BlondBunny
Cytat
justi083
Kochana ten film to "błękitna fala "
Miłego oglądania :)
Dziękuje bardzo:*:*:*
Cytat
kropeczka16_ja
aaaaaaaaaa tez ogladam ten film :D z tako fajna aktorka
Już wiem jaki to ONA TO ON film z AMANDA BYNES

ona to on tez fajny i aktorka super, ale to nie ten filmik

a to sorki :D najwidoczniej pomylilam sie hehe:P

JAKI to FILM? zbiorczy

31 lip 2011 - 22:59:10

chodzi mi dokładnie o polski film, stary już dosyć z jakieś 15 lat może? mogę się mylić. Była tam taka akcja co facet musiał wkraść się do domu dziecka i podmienić jakieś dziecko, gdzie w końcu nie umiał tego jednego zostawić i zabrał dwójke :) może ktoś kojarzy ?

JAKI to FILM? zbiorczy

01 sie 2011 - 13:40:19

ooooo PAMIETAM! ten film tylko kurde nie moge sobie przypomniec tytulu:d

JAKI to FILM? zbiorczy

01 sie 2011 - 13:43:19

Cytat
rikarika
Esmeralda? ;p
Aaa głównymi ;p to nie wiem ;D
Uwielbiałam tego tasiemca :D Jeszcze "Paulina" uzurpatorka haha xDD Kiedyś to telenowele były konkretne, dzisiaj nie oglądam bo robią wodę z mózgu i są tępe :pp
Cytat
trinity22
no to ja mam zagakę ;) jakieś pare tygodni temu leciał na polsacie pewien horror- leciał późno wieczorem- zapomniałam sprawdzic tytuł ...
oglądałam od środka ..Chodziło w nim o to,ze jakaś grupa ludzi założyła taką jakby organizację - łapali ludzi ,którzy stawali się ofiarami psychicznych bogaczy,którzy za kasę mogli zadawać im różne cierpienie - np.przywiązywali ich do stołków i rozcinali brzuch,robili różne rany itd. na końcu musieli zabic tą ofiarę nad ,którą się znęcali -bo inaczej sami byli zabijani!
Za możliwość znęcania sie -płacili dużą kasę ...
No ogólnie psychiczny horror- ale bardzo ciekawi mnie jaki był jego tytuł .
Film moim zdaniem nie był super, głupawy. Ale jeśli lubisz filmy o cierpieniu, znęcaniu się to "polecam" 'martyrs', odechce Ci sie po tym ://



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-01 13:46 przez 19BaMbOoChA90.

JAKI to FILM? zbiorczy

17 sie 2011 - 19:06:11

Laski pomóżcie, film oglądałam kupe lat temu na kasecie VHS opowiadał o chłopaku, który w dzień swoich urodzin dostał motor, tego samego dnia zdarzył sie wypadek,on stracił nogę.... pamietam, ze sie nie poddawał i zaczął jeżdzić na rowerze, pamięta któraś ?????

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Szkoła uczuć.