Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

"Zgon na pogrzebie" widziała w wersji angielskiej,była zajebista! Ostatnio wyszła wersja amerykańska,gra ten sam karzeł,podobno jest równie śmieszna:)
Świetna była też komedia "Państwo młodzi Chuck i Larry","Dwóch gniewnych ludzi" i "Super tata" :)

rewelacyjne komedie: "Ostrożnie z dziewczynami z Cameron Diaz i Christiną Applegate i "Ja Irena i Ja" z Jimem Carrey

kac vegas... o matkoo można obejrzeć ale nie żeby śmiać się do łez bez przesady.. ja ostatnio oglądałam ciachoo jest super można się uśmiać, polecam również lejdis i jeszcze old dog (stare wygi) moze nie do łez ale jedna z lepszych komedii.

Norbit :)
smiechowy jest :D

Cytat
madzzx
American Pie 5 (Naked Mile)
Kac Vegas

o, znowu Ty, ostatnio Cię cytowałam z pytaniem czy nie można mniejszymi :]

Cytat
Pieszczota
Cytat
laura156
Nie zadzieraj z fryzjerem.
Oglądałam z 10 razy i zawsze śmiałam się do łez.

Czytałam właśnie o niej, ale nie do końca do mnie przemawia, podobno trzeba orientować się w polityce zagranicznej w tym filmie?

zamiast czytać to oglądnij to się dowiesz , śmiałam się i śmiać będę na tym filmie hehe

kac Vegas ;P świetne jest . a nie zadzieraj z fryzjerem ? żenada

najlepsze sa filmy z jim carreyem..ze az brzuch mnie pekal ze smiechu ;D

A mnie ostatnio wzięło na masowe oglądanie horrorów. Szkoda, że jeszcze żadnego strasznego nie obejrzałam ;/

Parodie z Leslie Nielsenem!! Nie ma nic lepszego na poprawę humoru :) A o tym "Zgonie..." słyszałam, kolega mi polecał ale nie zdążyłam jeszcze pooglądać :D Jednak myślę, że szybko to nadrobię :D

Cytat
Sylviia
A mnie ostatnio wzięło na masowe oglądanie horrorów. Szkoda, że jeszcze żadnego strasznego nie obejrzałam ;/
Polecam "Laleczkę Chucky", sikałam ze... śmichu :)))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-30 21:17 przez Futrzana.

dla numer jeden to LEJDIS numer dwa to EURO TRIP

"czas surferów, "mc2" "chłopaki nie płaczą" "ciało potrzebne od zaraz" i wiele innych:)

Zgon na pogrzebie jest świetny!!!

Cytat
karolcia198824
"chłopaki nie płaczą"

To powinien oglądnąć każdy szanujący się wielbiciel komedii. ;]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-30 21:29 przez ragazza177.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Filmy o otyłości