Obecnie rozmawiamy o:

transport i spedycja

gorący temat

Jakie ogrzewanie domu

22 sekund temu

Meble na wymiar Warszawa

godzinę temu

Meble na wymiar Warszawa

godzinę temu

wykonawca budowlany

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

pomysl na sesje zdjeciowa??

03 maj 2009 - 21:56:42

Błagam pomocy!;p...mam mieć za niedługo sesje zdjęciową i nie mamy z dziewczyną pomysłu na nia :/...Mamy opuszczony kozubnik koło siebie ale znowu nie wiemy jak mnie ubrać i umalować :P....może ktoś coś wymyśli :)?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-05-03 22:20 przez citronka.

pomysl na sesje zdjeciowa??

03 maj 2009 - 22:00:46

a z jakiej okazji ta sesja?

pomysl na sesje zdjeciowa??

03 maj 2009 - 22:01:47

bez okazji:)...poprostu sesja ja potrzebuje zdjecia i dziewczyna do portfolia:)

pomysl na sesje zdjeciowa??

03 maj 2009 - 22:11:57

Ok, :) po prostu jak przeczytalam wypowiedz to moje pierwsze skojarzenie bylo cos a la sesja narzeczenska ;) Potem avatar wzbudzil moja watpliwoc...

pomysl na sesje zdjeciowa??

03 maj 2009 - 22:13:58

hmmm dziwne że robisz zdjęcia i brak Ci wyobraźni :/ to nie świadczy dobrze

pomysl na sesje zdjeciowa??

03 maj 2009 - 22:15:33

po 1...to nie ja robie zdjecia :)...po 2...wszystkie moje dotychczasowe pomysly zostaly wyczerpane :)...a wiec?

pomysl na sesje zdjeciowa??

03 maj 2009 - 22:18:50

to moze niech fotograf coś wymyśli...
nie ma nic gorszego niz fotograf bez wyobrazni
pchać się w industrialne wnętrza bez pomysłu na sesję?? to nie ma sensu. akurat indu potrzebuje mocno myślącego fotografa przed sesją a nie w jej trakcie.

[btw - Kozubnik a nie Kozłubnik o ile mnie pamięć geograficzna nie myli]

pomysl na sesje zdjeciowa??

03 maj 2009 - 22:19:45

wyczerpane? to straszna lipa Tobie powiem... lepiej poszukaj na maxmodels ze swojej okolicy osoby której się nie wyczerpują pomysły, to jakaś lipa być fotografem amatorem czy profesjonalista i nie posiadać wyobraźni

pomysl na sesje zdjeciowa??

03 maj 2009 - 22:22:57

Cytat
fashion77
wyczerpane? to straszna lipa Tobie powiem... lepiej poszukaj na maxmodels ze swojej okolicy osoby której się nie wyczerpują pomysły, to jakaś lipa być fotografem amatorem czy profesjonalista i nie posiadać wyobraźni
Kto powiedzial ze nie posiada:)...mamy kilka typow lecz szukamy czegos naprawde spektakularnego...a niestety wyczerpane sa bo ogranicza nas wiele czynnikow...a dziewczyna tez nie jest 100% profesjonalista bo jest mloda i lapie doswiadczenie:)

pomysl na sesje zdjeciowa??

03 maj 2009 - 22:24:29

Cytat
Dott
to moze niech fotograf coś wymyśli...
nie ma nic gorszego niz fotograf bez wyobrazni
pchać się w industrialne bez pomysłu na sesję?? to nie ma sensu. akurat indu potrzebuje mocno myślącego fotografa przed sesją a nie w jej trakcie.

[btw - Kozubnik a nie Kozłubnik o ile mnie pamięć geograficzna nie myli]
Tak masz racje nie zauwazylam bledu:)...mamy pomysl ale poprostu jak juz napisalam ktoras z was wpadnie na cos extra:)...w koncu co 2 glowy to nie jedna...a nawet wiecej:)

pomysl na sesje zdjeciowa??

03 maj 2009 - 22:25:31

Moze na spontana? :p
Mi zawsze wtedy najlepsze pomysły do głowy przychodzą, chociaż jakąś tam wizje chyba trzeba mieć.. :))

zweryfikowana
Posty: 1.135
Ostrzeżenia: 1/5

pomysl na sesje zdjeciowa??

03 maj 2009 - 22:25:57

oh, no daj spokój wybierz się w to miejsce i "poczuj" ten klimat... czerp inspirację ze wszystkiego dookoła... ja zawsze wymyślam tuż przed sesją - po prostu ustalamy z kupelami jakie mamy nastroje i samo się układa i tyle mamy pomysłów, że nie starcza czasu... usiądź i rozejrzyj się - ja mam przed sobą sreberko po czekoladzie i już mam pomysł na "kosmiczną" sesję ;)

pomysl na sesje zdjeciowa??

03 maj 2009 - 22:27:36

Cytat
carioke
Moze na spontana? :p
Mi zawsze wtedy najlepsze pomysły do głowy przychodzą, chociaż jakąś tam wizje chyba trzeba mieć.. :))
tylko wiesz to musi byc wszystko dograne itd;p...myslalysmy cos o pin up girl ...albo o jakiejs w stylu flamenco :)

pomysl na sesje zdjeciowa??

03 maj 2009 - 22:28:20

nie trzeba być "w 100% profesjonalistą" aby tworzyć oryginalne obrazy... fotografia to przecież odkrywanie, nie wymyślanie..... ;)

pomysl na sesje zdjeciowa??

03 maj 2009 - 22:30:08

najlepiej poprzeglądać sobie różne portfolia na internecie i zaczerpnąć z nich jakąś inspirację do zdjęć. a później wypad do SH i możecie szaleć z ciuchami:) ja tak zawsze robię:) albo kupuje ciuch w sklepie, nie odrywam metki na sesji a potem oddaję:P (oczywiście nie możne być to rzecz przeceniona) .

następna dyskusja:

SPODNIE W KRATKE