Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Piperine forte- czy to działa?

24 mar 2015 - 16:45:59

Dziewczyny napotkałam się na pewną stronę <moderacja> (wejdźcie i i przeczytajcie). Chciałam zapytać czy któraś z was o tym słyszała albo stosowało to? Jeżeli tak to czy to naprawdę działa?

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-04 15:11 przez moderator.

Piperine forte- czy to działa?

24 mar 2015 - 16:52:34

tylko dieta + ćwiczenia, te wszystkie suplementy to jedna wielka ściema, nie warto wydawać na to kasy, za cene 1 opakowania tego preparatu masz miesięczny karnet open w klubie fitness!

Piperine forte- czy to działa?

24 mar 2015 - 17:23:33

Czy ktoś jeszcze się wypowie?

Piperine forte- czy to działa?

24 mar 2015 - 17:43:49

Chyba nikt nic innowacyjnego nie doda. Każdy doskonale wie, że dla efektu szczupłej sylwetki, trzeba cos od siebie dać, a więc ćwiczenia i dieta.

Piperine forte- czy to działa?

24 mar 2015 - 18:26:09

Ja też nie wierzę w żadne suplementy. Dieta, ćwiczenia i determinacja to klucz do sukcesu :)

niezweryfikowana
Posty: 928
Ostrzeżenia: 1/5

Piperine forte- czy to działa?

24 mar 2015 - 18:27:45

szkoda kasy na suplementy , reklama tez kosztuje . chcesz schudnac zastosuj diete MZ:)i jedz blonnik

Piperine forte- czy to działa?

24 mar 2015 - 18:31:40

Nie stosowałam i nie zastosuję. Zmniejszyłam porcje jedzenia, nie jem kolacji, nie korzystam z windy, z pracy wracam pieszo. Efekt - po miesiącu włożyłam mniejsze spodnie. Tylko ruch i dieta dadzą efekty.

Piperine forte- czy to działa?

24 mar 2015 - 19:26:20

Spojrz na skład. Piperyna to substancja z pieprzu czarnego, kapsaicyna znajduje się w papryczkach chili. Guaranę znajdziesz w energetykach.... Ten suplement diety to totalna strata pieniędzy. Ostre przyprawy przyspieszają przemianę materii, to fakt. Ale zdecydowanie lepiej zastosować je do przyrządzania zdrowych, dietetycznych posiłków :) Chyba że bardzo nie lubisz ostrych potraw, ale nie musisz od razu sypać pieprzu tak żeby piekło dwa razy ;)

Piperine forte- czy to działa?

02 kwi 2015 - 15:16:58

A ja jestem zdania, ze wszytsko jest zależne od organizmu i jeszcze wielu innych czynników. Pewnie dla każdego innych. Czesto jest tak, że jak się łyka suplementy, to spada mobilizacja do robienia ćwiczeń czy do diety i tak naprawdę się każdy trochę jakby opuszcza i je więcej, bo przecież "suplement odwali całą robotę" a to nie można tak wlasnie robic. To jest glowny blad zawsze przy suplementach. Piperyna podkręca działanie cwiczen, metabolizm i nawet na wikipedii pisze, ze poprawia trawienie pokarmu;takzew wg mnie to jest dobry spalacz i przyspieszacz metabolizmu ale trzeba się przyłożyć troche- i nie zajadac sie batonikami, to wtedy działa jak nalezy. Czesto sobie nie zdajemy sprawy, ale np dwie szklanki soku pomaranczowego w pracy albo słodzenie kawy to jest bomba kalorii. A to się wszystko wlicza przecież do bilansu więc jak się bierze suplementy to nie trzeba się głodzić, ale trzeba przypilnować diety. Albo po prostu nie luzować się za bardzo z jedzeniem i wtedy te 2-3 kg na tydzien są spokojnie do zrobienia. w zależnosci jeszcze od tego jaka kto ma wage wyjsciową.

Piperine forte- czy to działa?

28 maj 2015 - 12:32:18

Jestem zła, że dałam się nabrać , zwiodły mnie artykuły na "medycznych" portalach, pomyślałam, że spróbuję, przecież w razie czego zwrócą pieniądze... Kupiłam trzy opakowania Piperine Forte. Po miesiącu stosowania waga ani drgnęła, chciałam odesłać puste opakowanie i dwa pełne, ale jest problem, próbowali mnie przekonać, że preparat ma też inne super właściwości, ale jak stwierdziłam, że nie zauważyłam, kontakt się urwał.
NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ ! TO KOLEJNY "REWELACYJNY" PRODUKT DO WYCIĄGANIA PIENIĘDZY. Pozytywne komentarze są aktualizowane i wciąż wystawiane przez te same osoby.
Pozdrawiam i życzę sukcesów w walce z kilogramami w naturalny sposób.

Piperine forte- czy to działa?

29 cze 2015 - 16:18:48

kasiula2 - zgadzam się, ale tylko w połowie ;) zaczełam brać piperine, bo stwierdziłam, że skoro mam taką możliwość, to czemu by nie spróbować, nie skorzystać. Niestety dieta i odmawianie sobie jedzenia nigdy mi nie szło. Ale to racja, że trzeba też coś dać od siebie. Ja daje basen 2 razy w tygodniu i czasem cwiczenia na yt z popsugar (lubie jej pozytywną energię). Do pracy mam 45 km, więc chodzenie do pracy na nogach, a nawet rowerem w ogóle nie wchodzi w gre. Mysle ze taki złoty środek jest dobrym rozwiazaniem. nie licze ze sam suplement zdziala cuda, bo on ma mi pomóc, a nie odwalic caluśką robote za mnie. Jak na razie jestem z efektów zadowolona. Pozdrawiam, Miśka :)

Piperine forte- czy to działa?

11 wrz 2015 - 18:33:41

Hej, być może mam super przemianę materii (ale raczej nie skoro nie mogłam schudnąć przez długi czas...) albo mój organizm świetnie przyswaja Piperine, ale biorę je od dwóch miesięcy i ztraciłam 4,5 kilo. Nie stosuję diety, może poza oczywistym, że nie obżeram się tłustymi mięsami etc Moim największym problemem zawsze były słodycze, a biorąc piperine nie odczuwam potrzeby rzucania się na snickersy, haagen dazs i ptasie mleczko :)

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 3/5

Piperine forte- czy to działa?

03 sty 2016 - 23:23:58

Właśnie zabieram się za odchudzanie z piperyną. To będzie mój pierwszy kontakt z tymi tabletkami. Poczytałam o nich w necie, szczególnie to, co pisali dietetycy: <moderacja, spam> Możecie coś dodać? Jakieś porady? Kiedy najlepiej brać piperynę? Przed jedzeniem, po? Przed treningiem?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-25 14:08 przez moderator.

Piperine forte- czy to działa?

18 lut 2016 - 11:04:29

PIPERINE to wielka sciema po miesiącu zamiast schudnąć przytyłem 2 kg. Były ferie z wnukami na basen potem rower. Caly czas w ruchu. Zreaygnmowalem ze sniadan , obiad dwudaniowy normalny.kolacja o 18. Zostawilem jedna kapsulke może ktoś ma dostep do laboratorium aby zbadac skład.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-18 11:07 przez Andrzejdziadek.

Piperine forte- czy to działa?

09 mar 2016 - 12:07:51

Jestem przed stosowaniem tych tabletek, może to i suplement diety wspomagający odchudzanie owszem takich jest pełno na rynku. Do tego odpowiednia dieta i ćwiczenia i zobaczymy co będzie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

moja mała zmiana!