Obecnie rozmawiamy o:

zalety diety pudełkowej

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

pomysl na sesje zdjeciowa??

03 maj 2009 - 23:04:27

Ja swoją następną sesję planuję w jakimś opuszczonym starym budynku/zamku. Jeśli chodzi o stroje to planuję białą sukienka z lat 20 a'la ślubną- koronki te sprawy troszkę przerobiona u dołu postrzępiona jakby podarta. Do tego ciemne oczka i delikatne afro... fotki utrzymane w klimacie mrocznym. ;) Myślę, że najważniejsze jest ukazanie jak najwięcej emocji przez modelkę, tak by odbiorca jak najlepiej odczuł panujący podczas sesji nastrój. ;)

pomysl na sesje zdjeciowa??

03 maj 2009 - 23:05:19

Cytat
Dott
Cytat
Sacrum
dla mnie np fotografia to obrazy które jedynie stykają się z rzeczywistością i trzeba patrzeć ponad to co jest widzialne... daje to ogromne pole manewru dla wyobraźni.... poniekąd to inna forma halucynacji....

pomyśl w ten sposób......

dziękuję :D

:)

pomysl na sesje zdjeciowa??

03 maj 2009 - 23:09:52

Zrób sesje z koniem w plenerze to będzie bajer ożna zrobić wiele pięknych i ciekawych fotek=)

pomysl na sesje zdjeciowa??

03 maj 2009 - 23:11:16

Ja się przyznam, że zaraz po maturce czeka mnie, nazwijmy to "sesja" w stylu audrey hepburn.. uwielbiam ją! Tak się zapatrzylam w tę kobietę, że już spora większośc mojej garderoby, stylu, makijażu i fryzur opiera się na jej stylu. Inspiracją jest tez brigitte bardot .. ale audrey po pierwsze i przede wszystkim ; ) mniej więcej tak: białe tlo i "nieporadna" kobietka w czarnej sukieneczce ; ) mam też dużo kreacji dziennych, zobaczymy jak to wyjdzie w praniu, moj fotograf ma wizje :D moze pozniej pochwale się zdjeciami ;P ;)

pomysl na sesje zdjeciowa??

03 maj 2009 - 23:11:44

chyba poszukam tego rzepaku jednak;p...hihi...ale znowu stroj...widzi mi sie czerwien ale w jakim stylu sie ubrac??...sukienka??...nadal to flamenco?

pomysl na sesje zdjeciowa??

03 maj 2009 - 23:13:52

ja sie od flamenco teraz nie uwolnie :D oczywiscie ze hiszpańsko i gorąco
ale moze jednak na łące? [zieleń i czerwień ładnie pójdzie w kontrasty]

pomysl na sesje zdjeciowa??

03 maj 2009 - 23:18:47

jak i czerwien i zolc;p..nie wiem pomyslimy jeszcze:)...ja sobie wyobrazam srodek pola rzepakowego a nagle ja z brazowym krzeslem w czerwieni:)

pomysl na sesje zdjeciowa??

26 sty 2010 - 13:56:33

Ja przedstawie wam swoje pomysły...
Jako, ze na codzień zajmuje sie fotografią (roi sie w mej głowie od pomysłów)
- Dość lubiana sesja to:
Kobieta w męskiej białek koszuli (za dużej) pijąca czerwone wino (z kieliszka dużego). Pić musi je tak aby wino kapało z buzi. Ustawiona musi być profilem, aby widoczne było kapanie wina. Drugą rękę wkłada we włosy unosząc je.
- Fabryka:
Kobieta ubrana w czerń, w starej fabryce (dość efektowne zdjęcia.
Następnie w fabryce możemy wykożystac okna:
Jezeli jest mozliwość (oczywiście w słoneczny dzień) kobieta siada pod ścianą nieopodal okna. Promienie słoneczne padają na nią pod kontem 90 stopni. Troszke krucej otwarta migawka (z filtrem uv). Wychodza wtedy zdjęcia zarypiste. Tzn. kobieta w połowie wychodzi oświetlona, z okna padaja widoczne promienie. A reszta jest ciemna...
W fabryce można wykożystać zdjęcia na tle cegieł.
- wykonuje często:
Kupujemy parę róż (wystarczy 7):
zrywamy płatki i rozkładamy na bialym prześcieradle. Kobieta kładzie sie na nich. A fotograf czyni swoje (pstryka foty).

Kupujemy 2 pomarańcze (rozkrajamy). kładziemy na biurko lub podłogę. Kładziemy na nich tylko glowę i robimy zdjęcia. To będą zdjecia portretowe.

-Plenet:
- Usiądź na ziemi i wyprostuj nogi, palcami (rąk) złap podeszwy. A fotograf niech robi zdjęcie od dołu, na pierwszy plan łapiąc buty.
-trochę znane i często używane. Podskocz do góry jak najwyżej. Fotograf niech uchwyci ciebie na pierwszy plan (tak abyś była "ostra", a cała reszta rozmazana)
- Sesje na wysokich i szerokich schodach wychodzą efektownie

- Sesje nad jeziorem:


--wejdź w ubraniach do wody, chlapnij wodą w górę. w tym czasie fotograf niech robi serie zdjęć (około 30).
--Połóż sie w wodzie (otwarte oczy) tak aby twoja twarz była do połowy zanużona. Fotograf niech zrobi zdjęcie, kładząc abarat niemal ze na tafli wody.
TE ZDJĘCIA SA EFEKTOWNE, GDY:
JEST DOBRE OŚWIETLENIE,
DOBRA LUSTRZANKA,
WYSOKIE NASYCENIE KOLORÓW,
CZYSTA WODA W JEZIORZE LUB RZECE.
A DOOKOŁA ŁADNY WIDOK (CZYLI ZIELONO)




JAK CHCECIE JESZCZE JAKIEŚ POMYSŁY TO PISAC ;]

pomysl na sesje zdjeciowa??

06 cze 2010 - 01:05:04

łaaaaa blackxdevil twoje pomysły są przee..:D:D
dawaj wiecej jak mozesz..:D
przydadzą sie!

pomysl na sesje zdjeciowa??

27 cze 2010 - 20:42:43

Idź w plener gdzieś na lakę
do lasu lub gdzieś do jakiegoś parku albo nad jakiś staw gdzie można po wodzie pływać na łódkach

pomysl na sesje zdjeciowa??

28 cze 2010 - 09:48:45

Plener ma swój urok, ale wydaje mi się, że bardzo dobrze mogą się sprawdzić też miejsca typu opuszczona fabryka czy coś w tym stylu. Jakieś ruiny mogą bardzo fajnie na zdjęciach wyglądać, oczywiście zależy wszystko od tego, jaki charakter mają mieć zdjęcia.

pomysl na sesje zdjeciowa??

16 paź 2011 - 16:52:30

Cytat
citronka
Błagam pomocy!;p...mam mieć za niedługo sesje zdjęciową i nie mamy z dziewczyną pomysłu na nia :/...Mamy opuszczony kozubnik koło siebie ale znowu nie wiemy jak mnie ubrać i umalować :P....może ktoś coś wymyśli :)?

Ciekawe pomysły na sesje zdjęciowe ma: http://blog.multi-fashion.com/471/sesje-zdjeciowe-pomysly/
POLECAM!! :)

następna dyskusja:

SPODNIE W KRATKE