Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

pomysl na sesje zdjeciowa??

03 maj 2009 - 21:56:42

Błagam pomocy!;p...mam mieć za niedługo sesje zdjęciową i nie mamy z dziewczyną pomysłu na nia :/...Mamy opuszczony kozubnik koło siebie ale znowu nie wiemy jak mnie ubrać i umalować :P....może ktoś coś wymyśli :)?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-05-03 22:20 przez citronka.

pomysl na sesje zdjeciowa??

03 maj 2009 - 22:00:46

a z jakiej okazji ta sesja?

pomysl na sesje zdjeciowa??

03 maj 2009 - 22:01:47

bez okazji:)...poprostu sesja ja potrzebuje zdjecia i dziewczyna do portfolia:)

pomysl na sesje zdjeciowa??

03 maj 2009 - 22:11:57

Ok, :) po prostu jak przeczytalam wypowiedz to moje pierwsze skojarzenie bylo cos a la sesja narzeczenska ;) Potem avatar wzbudzil moja watpliwoc...

pomysl na sesje zdjeciowa??

03 maj 2009 - 22:13:58

hmmm dziwne że robisz zdjęcia i brak Ci wyobraźni :/ to nie świadczy dobrze

pomysl na sesje zdjeciowa??

03 maj 2009 - 22:15:33

po 1...to nie ja robie zdjecia :)...po 2...wszystkie moje dotychczasowe pomysly zostaly wyczerpane :)...a wiec?

pomysl na sesje zdjeciowa??

03 maj 2009 - 22:18:50

to moze niech fotograf coś wymyśli...
nie ma nic gorszego niz fotograf bez wyobrazni
pchać się w industrialne wnętrza bez pomysłu na sesję?? to nie ma sensu. akurat indu potrzebuje mocno myślącego fotografa przed sesją a nie w jej trakcie.

[btw - Kozubnik a nie Kozłubnik o ile mnie pamięć geograficzna nie myli]

pomysl na sesje zdjeciowa??

03 maj 2009 - 22:19:45

wyczerpane? to straszna lipa Tobie powiem... lepiej poszukaj na maxmodels ze swojej okolicy osoby której się nie wyczerpują pomysły, to jakaś lipa być fotografem amatorem czy profesjonalista i nie posiadać wyobraźni

pomysl na sesje zdjeciowa??

03 maj 2009 - 22:22:57

Cytat
fashion77
wyczerpane? to straszna lipa Tobie powiem... lepiej poszukaj na maxmodels ze swojej okolicy osoby której się nie wyczerpują pomysły, to jakaś lipa być fotografem amatorem czy profesjonalista i nie posiadać wyobraźni
Kto powiedzial ze nie posiada:)...mamy kilka typow lecz szukamy czegos naprawde spektakularnego...a niestety wyczerpane sa bo ogranicza nas wiele czynnikow...a dziewczyna tez nie jest 100% profesjonalista bo jest mloda i lapie doswiadczenie:)

pomysl na sesje zdjeciowa??

03 maj 2009 - 22:24:29

Cytat
Dott
to moze niech fotograf coś wymyśli...
nie ma nic gorszego niz fotograf bez wyobrazni
pchać się w industrialne bez pomysłu na sesję?? to nie ma sensu. akurat indu potrzebuje mocno myślącego fotografa przed sesją a nie w jej trakcie.

[btw - Kozubnik a nie Kozłubnik o ile mnie pamięć geograficzna nie myli]
Tak masz racje nie zauwazylam bledu:)...mamy pomysl ale poprostu jak juz napisalam ktoras z was wpadnie na cos extra:)...w koncu co 2 glowy to nie jedna...a nawet wiecej:)

pomysl na sesje zdjeciowa??

03 maj 2009 - 22:25:31

Moze na spontana? :p
Mi zawsze wtedy najlepsze pomysły do głowy przychodzą, chociaż jakąś tam wizje chyba trzeba mieć.. :))

zweryfikowana
Posty: 1.135
Ostrzeżenia: 1/5

pomysl na sesje zdjeciowa??

03 maj 2009 - 22:25:57

oh, no daj spokój wybierz się w to miejsce i "poczuj" ten klimat... czerp inspirację ze wszystkiego dookoła... ja zawsze wymyślam tuż przed sesją - po prostu ustalamy z kupelami jakie mamy nastroje i samo się układa i tyle mamy pomysłów, że nie starcza czasu... usiądź i rozejrzyj się - ja mam przed sobą sreberko po czekoladzie i już mam pomysł na "kosmiczną" sesję ;)

pomysl na sesje zdjeciowa??

03 maj 2009 - 22:27:36

Cytat
carioke
Moze na spontana? :p
Mi zawsze wtedy najlepsze pomysły do głowy przychodzą, chociaż jakąś tam wizje chyba trzeba mieć.. :))
tylko wiesz to musi byc wszystko dograne itd;p...myslalysmy cos o pin up girl ...albo o jakiejs w stylu flamenco :)

pomysl na sesje zdjeciowa??

03 maj 2009 - 22:28:20

nie trzeba być "w 100% profesjonalistą" aby tworzyć oryginalne obrazy... fotografia to przecież odkrywanie, nie wymyślanie..... ;)

pomysl na sesje zdjeciowa??

03 maj 2009 - 22:30:08

najlepiej poprzeglądać sobie różne portfolia na internecie i zaczerpnąć z nich jakąś inspirację do zdjęć. a później wypad do SH i możecie szaleć z ciuchami:) ja tak zawsze robię:) albo kupuje ciuch w sklepie, nie odrywam metki na sesji a potem oddaję:P (oczywiście nie możne być to rzecz przeceniona) .

następna dyskusja:

SPODNIE W KRATKE