Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

pomysl na sesje zdjeciowa??

03 maj 2009 - 22:30:36

Kozubnik jest ciezki do sfotografowania sam w sobie jako miejsce a co dopiero z modelką
bez doświadczenia niewiele tam można zrobić na tyle dobrego z kimś zeby moc to nazwać spektakularnym osiagnieciem
a i owszem - mozna zabawic sie strojem i makijazem ale bez wyczucia klimatu [i obycia ze sprzętem...] nic z tego nie wyjdzie. tzn wyjdą płaskie zdjęcia bez "duszy". wrzucanie w indu kolejnej panny w stroju wieczorowym z mocnym makijazem jest wtórne i nudne.

lepiej się wybrać na łąkę/do lasu i tam porobić zdjęcia - nie będą spektakularne - chyba że pomyślicie - ale będą mocne solidne i dobre - chyba że dziewczyna nie poradzi sobie z aparatem, modelką i/lub słońcem.

... na chwilę zrobiłam się wrednym fotografem ;] - pojawiło mi się kilka różnych pomysłów na sesje ale... nie powiem jakich - jestem wrednym fotografem :D


poza tym
sesje i stylizacje dobiera się do modelki ;] albo modelkę do miejsca...

pomysl na sesje zdjeciowa??

03 maj 2009 - 22:33:03

ja widze tu minimal, niedbale przeroczystosci a pod nimi minimalistyczna alse seksowna bielizne i kosmiczna fryzure.
ale moja wyobraznia dosc czesto w takich problemach wybiega poza mozliwosci ;p

pomysl na sesje zdjeciowa??

03 maj 2009 - 22:36:12

Cytat
Sacrum
nie trzeba być "w 100% profesjonalistą" aby tworzyć oryginalne obrazy... fotografia to przecież odkrywanie, nie wymyślanie..... ;)
tak tak wiem:)...tylko ze np ogranicza nas wiele rzeczy:)...po 1 i najwazniejsze ma to byc plener:)...po 2 nie mamy jakiegos budzetu na to:)...po 3 wszystko co ostatnio wlasnie wpadalo nam do glowy zostalo zrealizowane:)...wiec stwierdzilysmy ze na forum moze ktos na cos wpadnie lub podpowie:)...a wy mnie ze tak to odczulam atakujecie:(

pomysl na sesje zdjeciowa??

03 maj 2009 - 22:38:36

Cytat
klaamerkaa
najlepiej poprzeglądać sobie różne portfolia na internecie i zaczerpnąć z nich jakąś inspirację do zdjęć. a później wypad do SH i możecie szaleć z ciuchami:) ja tak zawsze robię:) albo kupuje ciuch w sklepie, nie odrywam metki na sesji a potem oddaję:P (oczywiście nie możne być to rzecz przeceniona) .

super o Tobie swiadczy... Jak dla mnie to oszustwo wobec sklepu i pozniejszych nabywcow "nowego" towaru

pomysl na sesje zdjeciowa??

03 maj 2009 - 22:39:32

jak dla mnie to by była podpowiedź kompletnie w ciemno...
nie widząc miejsca, nie widząc modelki, nie czując atmosfery miejsca.....

ja jestem daleka od atakowania....

pomysl na sesje zdjeciowa??

03 maj 2009 - 22:39:48

jestem ekspertem w dziedzinie industrialu.... xd więęęc proponuje cos a'la lala porcelanowa, sukienka, makijaz i wielki kok czy cos w ten desen. na ustach serduszko, kokarda jakas na glowie, cos w ten desen :D
no a swoja droga, wybieranie sie na zdjecia bez zadnej wizji to troche ciezko. xd

pomysl na sesje zdjeciowa??

03 maj 2009 - 22:42:37

nie atakujemy tylko mobilizujemy.
ja ci moge ze swojego doświadczenia z kozubnikiem powiedzieć że jest ciężki sam w sobie i jak dziewczyna dopiero raczkuje w fotografii to nie wiem czy da radę z samym miejscem

tam w okolicy przecież są lasy - w lesie są łąki/polanki
flamenco na łące - jak najbardziej
do tego bańki mydlane
albo zamiast flamenco i baniek - folia malarska [zdradzam się :P] ładnie się układa na wietrze a kosztuje 2,5 chyba
alicja w krainie czarów

rzepak kwitnie - oklepane - ale medialne

to że zostało zrealizowane - co z tego - zawsze można się czymś zainspirować

pomysl na sesje zdjeciowa??

03 maj 2009 - 22:43:59

Cytat
Sacrum
jak dla mnie to by była podpowiedź kompletnie w ciemno...
nie widząc miejsca, nie widząc modelki, nie czując atmosfery miejsca.....

ja jestem daleka od atakowania....
modelke ci moge pokazac;]...miejsce szukamy;p..a jak znajdziemy moge ci podac adres zajrzysz i pozniej napiszesz co ci do glowy wpadlo ok:P?...

pomysl na sesje zdjeciowa??

03 maj 2009 - 22:51:06

rzepak daleko od nas, banki zrealizowane;p...ale moze ta folia malarska ;>....

pomysl na sesje zdjeciowa??

03 maj 2009 - 22:53:28

dla mnie np fotografia to obrazy które jedynie stykają się z rzeczywistością i trzeba patrzeć ponad to co jest widzialne... daje to ogromne pole manewru dla wyobraźni.... poniekąd to inna forma halucynacji....

pomyśl w ten sposób......

pomysl na sesje zdjeciowa??

03 maj 2009 - 22:56:02

Cytat
Sacrum
dla mnie np fotografia to obrazy które jedynie stykają się z rzeczywistością i trzeba patrzeć ponad to co jest widzialne... daje to ogromne pole manewru dla wyobraźni.... poniekąd to inna forma halucynacji....

pomyśl w ten sposób......

dziękuję :D

pomysl na sesje zdjeciowa??

03 maj 2009 - 22:57:51

a ja to widzę tak : Kozubnik to hotel dla "bogaczy" lat 50tych.. Bądz elegancką kobietką z lat 50tych, ktora "wypoczywa" jak gdyby nigdy nic, jakby hotel nigdy nie zamienił się w ruinę. Ty będziesz np. czytac ksiązke na krzesle, opalać się lub pić beztrosko drinka, a dookoła Ciebie wspomnienie "dobrych czasów" ruina i smutek.. wiesz o co mi chodzi?

pomysl na sesje zdjeciowa??

03 maj 2009 - 22:58:34

jezuu....przez Ciebie Dott teraz mam ochote na sesje w czerwonym w polu rzepaku z krzeslem;p

pomysl na sesje zdjeciowa??

03 maj 2009 - 23:01:00

Cytat
olga123
a ja to widzę tak : Kozubnik to hotel dla "bogaczy" lat 50tych.. Bądz elegancką kobietką z lat 50tych, ktora "wypoczywa" jak gdyby nigdy nic, jakby hotel nigdy nie zamienił się w ruinę. Ty będziesz np. czytac ksiązke na krzesle, opalać się lub pić beztrosko drinka, a dookoła Ciebie wspomnienie "dobrych czasów" ruina i smutek.. wiesz o co mi chodzi?
oooo.....wiem wiem:)

pomysl na sesje zdjeciowa??

03 maj 2009 - 23:01:47

Cytat
citronka
jezuu....przez Ciebie Dott teraz mam ochote na sesje w czerwonym w polu rzepaku z krzeslem;p

przepraszam ^-^

następna dyskusja:

SPODNIE W KRATKE