Obecnie rozmawiamy o:

Pogrzeb

gorący temat

Słodycze reklamowe

17 minut temu

produkty dla dziecka

21 minut temu

Prostownica tytanowa

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ja ostatnio sobie kupiłam rower elektryczny :) Działa naprawdę bardzo dobrze :) Ciekawe propozycje znalazłam tu <moderacja>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-09 09:58 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 3/5

Rowerek jest genialny. Zacznij od treningu o umiarkowanej intensywności, do czasu aż bez problemu będziesz w stanie pedałować 60 minut przez 5 dni w tygodniu. Wówczas włącz do planu dni z treningiem intensywnym. Idealny plan będzie uwzględniał dwa dni umiarkowanego treningu i dwa dni treningu intensywnego w tygodniu. Żeby program treningowy był kompletny, uwzględnij w nim również dwa dni lekkich ćwiczeń.

niezweryfikowana
Posty: 56
Ostrzeżenia: 3/5

Ja bym sobie chciała taki kupić, ale nie wiem jaki model będzie ideolo. Są niby ciekawe modele i tanie, ale pewnie się rozsypią po pierwszych kilku dniach użytkowania... :P

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 4/5

Za dobry rowerek trzeba zapłacić. Tak jak mówisz nie ma zbytnio co wydawać pieniędzy na tani model. Jak już kupować to coś dobrego i na lata!

Moim zdaniem warto się doradzić w tego typu sprawach specjalisów z tej dziedziny. Moim zdniem jest to naprawdę dość dobre rozwiązanie :)

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Hm... A może warto byłoby się w tym temacie doradzić jakiegoś specjalisty? Według mnie jest to naprawdę dość dobre rozwiązanie :)

pół godziny z rana, przed śniadaniem, daje mega dużo energii a po ten zimny prysznic i jajko na śniadanie z pieczywem ciemnym albo owsianka

Ja również posiadam rowerek marki Sapphire. Kupiłam go za ok 500 zł i służy mi już 3 lata.

Też kiedyś obowiązkowo siłownia i rozgrzewka na orbitreku, cardio na stacjonarnym.
Później odkryłem ergometr wioślarski i to, jak fantastycznie rozciąga plecy. Polecam:)

Egometr jest bardzo fajny ale niestety zajmuje bardzo dużo miejsca.

Myślę, że to jest dobry kierunek - https://hop-sport.pl/rowery-stacjonarne/
Ale który model? Czy ten najtańszy wystarczy do solidnego treningu?
A jeśli nie, to na co jeszcze warto zwrócić uwagę?
Które parametry decydują o przydatności danego rozwiązania?

Szczerze mówiąc totalnie się na tym nie znam, więc wolę poczytać Wasze odpowiedzi
------------------
panele fotowoltaiczne bielsko biała

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jakie polecacie ćwiczenia dla początkującej?