Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak chcesz schudnąć musisz robić ćwiczenia głównie cardio (rowerek może być częścią tego). Nie da się schudnąć z wybranej partii ciała niestety.

niezweryfikowana
Posty: 175
Ostrzeżenia: 1/5

Na rowerku stacjonarnym można schudnąć, tylko wiadomo trzeba regularnie ćwiczyć. Nie można się objadać słodyczami i jeść regularnie - to podstawa. Kupiłam sobie rowerek w fajnej promocji w sportbody.pl Do tego dostałam fajne gratisy ebook o odchudzaniu i masażer do ciała.

1kg to koło 7000 kcal, wiec trzeba robić tak by blians kcal był mniejszy o tą liczbę. Od razu widać, że w ciągu tygodnia tego nie da się zrobić.

moja koleżanka schudła dzięki rowerkowi ok. 5 kg w 3 miesiące. w sumie wydaje sie, że schudła jeszcze wiecej, ale to po prostu pieknie wyrzeźbione ciało :) Gdybym i ja miała taki samozapał..... hahahaha

postanowilam rozpoczac trening na rowerku stacjonarnym. czy ktoras z Was jest w stanie mi powiedziec, czy udalo jej sie schudnac w ten sposob?

Powiem tak jeździłam na rowerku stacjonarnym przez ponad miesiąc codziennie z nóg owszem zeszczuplałam ale brzucha ani troche nie ruszyło, brzuch jaki miałam taki mam a na tym mi bardzo zależało, także jesli zalezy ci tylko aby wyszczuplić nogi to polecam. Chociaż bardzo umięśniły mi sie łydki, a nie chciałam takiego efektu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-13 10:25 przez rosonetka1.

zastanów się czy będziesz na nim jeżdziła bo ja kupiłam i sobie stoi i się kurzy
strasznie mnie pupppa boli od jazdy na nim i dałam spokój wolę poćwiczyć z Mel :D

Ja na stacjonarnym pedałuję już pare lat,no z przerwą na ciąże bo wtedy mi sie nie chciało :p powiem tak,przy odpowiedniej diecie i 40 min dziennie szybkiej jazdy ładnie sobie chudłam.Teraz też jeżdżę ale głownie dlatego żeby utrzymać wagę

Dodam że kupiłam najtańszy z promocji w markecie :p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-19 13:24 przez anka87874.

Mi jeżdżenie na rowerku stacjonarnym nie dawało nic. Nie chudłam i zawsze po miesiącu odpuszczałam.

Cytat
juliakawka
1kg to koło 7000 kcal, wiec trzeba robić tak by blians kcal był mniejszy o tą liczbę. Od razu widać, że w ciągu tygodnia tego nie da się zrobić.

da się, ale trzeba by spalać ćwiczeniami 1000kcal dziennie, czyli ćwiczyć intensywnie po 4 godziny, co mało kto by wytrzymał i co nie jest raczej zdrowe:)

niezweryfikowana
Posty: 121
Ostrzeżenia: 8/5

kto ma 4 godziny czasu dziennie żeby tyle ćwiczyć;p.

ja 1 godzina dziennie i to nie zawsze mi sie tyle udaje;p
A rowerek stacjonarny mi sie nie podoba takie to monotonne lepiej na dwór wyjśc;p

Zależy jaki rowerek. Te nowe szału nie robią. Mam porównanie, ponieważ miałam nowy rowerek, a teraz wymieniłam go na starego rometa stacjonarnego i ma masakryczne obciążenie. Na takim idzie sporo spalić. Mimo wszytko polecam trenażer. spalasz górę i dół:)

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 6/5

Może komuś się przyda - Widziałam na <moderacja - spam> trening na rower mechaniczny, Zawsze jest to jakieś urozmaicenie bo zwyczajna jazda jest bardzo monotonna i przynajmniej mi szybko się nudzi.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-23 08:51 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 1/5

Mi taki rowerek służy głównie do cardio nie liczyłabym że samym rowerkiem się schudnie :) za to na pewno wyrobi się porządnie mięśnie nóg zwłaszcza jak ktoś z nim przesadza.

od roweru stacjonarnego to możesz głównie wyrzeźbić i wysmuklić nogi:) ale to minimum 40 minut dziennie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ciuchy sportowe