Obecnie rozmawiamy o:

Nowy samochód

gorący temat

rozwód

4 minuty temu

Przebranżowienie lokalu

41 minut temu

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Bielizna komplety damskie

dzisiaj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 12 13 14 15 16 ... 18 19 -->

Cytat
cleoo
Dziewczyny jeżdże od miesiąca na rowerze stacjonarnym do tego piję dużo wody oraz ograniczam jedzenie i nic, nie schudzłam ani troche. Dodam że jeżdżę 70 min dziennie, wychodzi 35 km. CZy którać z was jeździła na rowerze były jakieś efekty? JeŚli tak to po jakim czasie?

Jeżdżę godzinę dziennie i też nie widzę po sobie efektów. To już moje któreś podejście jest i zawsze rezygnuję bo efektów brak, a ta jazda na stacjonarnym rowerku nie jest dla mnie przyjemnością.

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 5/5

To zależy ile pracy w to wkładasz. Możesz jeździć 2h, ale spokojnie. A możesz też jeździć 1h, ale szybciej. Poszukaj na necie jakichś treningów dla roweru stacjonarnego i dostosuj odpowiednio dla siebie :) Pozdrawiam.



_________
Sport – Odkrywaj, wyraź się, kolekcjonuj na Stylowi.pl

niezweryfikowana
Posty: 349
Ostrzeżenia: 1/5

Mam takie pytanie czy któraś z was jeździła na takim rowerku? Widziałyście jakieś efekty tzn. spadek wagi? Jak myślicie czy kupno takiego rowerka to dobry pomysł dla osoby która chce zrzucić parę kg?


pomoże ktoś?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-13 21:06 przez lovemeamore31.

Witam Zamierzam kupić stacjonarny rower treningowy najlepiej magnetyczny w cenie do 600 zl
Potrzebuje rady na co zwrócic uwage kupując rower i czy możecie mi polecic jakieś konkretne modele rowerów? Dziękuję za wszytskie podpowiedzi

Po rozgrzewce, chcąc osiągnąć najlepsze efekty ćwiczeń jeżdżąc na rowerku stacjonarnym, a tym samym spalić nadmiar tłuszczu, należy ćwiczyć przez 20-30 minut, z intensywnością określaną przez puls w wysokości ¾ Twojego maksymalnego tętna. Jest to zalecany poziom, ponieważ pozwoli na zbicie ok. 300 kalorii podczas 30-minutowego treningu, co pozwala nie tylko pozbyć się zbędnych kilogramów, ale także zapobiega gromadzeniu się tłuszczu.
Ćwiczenia kończymy zawsze poprzez obniżanie tempa oraz intensywności, tak by osiągnąć niski puls. Najlepiej „wygaszać” się przez 10 minut.

Witam. Będzie to mój pierwszy post na forum i mam nadzieje że będzie ich więcej. Zbliża się zima i planuję kupić właśnie urządzenie które z moim lekkim zapałem pozwoli dać memy ciału trochę ruchu ;). Latem chodziłam dużo z kijkami razem z mamą teraz jesienią oraz zimą raczej tak systematycznie nie będziemy spacerować. Zastanawiamy się nad zakupem roweru stacjonarnego, - moj planowany zakup -. Po przeczytaniu wiekszości postów jestem skłonna dokonać zakupu. Jednak wskazane były by sugestję czy wybór jest trafiony.

zweryfikowana
Posty: 1.237
Ostrzeżenia: 1/5

Ja zakupiłam sobie niedawno taki rowerek i polecam wszystkim którzy chcą zrobić coś ze sobą:) Ustawiam go przed telewizorem,jak zaczyna sie ulubiony serial i przez czas jego trwania cały czas jade :)). Staram się tak 3,4 dni w tygodniu,to zalezy jak mi czas wolny pozwala. Robię tak ponad 3 km a do tego ćwiczę SKALPEL. Ewekty po rowerku są-ale polecam je połączyć z ćwiczeniami Ewy-efekt jest o wiele szybszy :))

zweryfikowana
Posty: 303
Ostrzeżenia: 1/5

ja mam rowerek,w pierwszym dniu ustawiłam go sobie przed telewizorem a akurat leciały wszystkie moje seriale i jechałam ze 3 godziny,a potem zejść z niego nie mogłam,a na drugi dzień oj panie... I brat wyniósł mi go do piwnicy żebym się nie forsowała więcej :D

Ja jezdze dwa miesiace prawie bo 17 rowno bedzie ja osobiscie chyba nie schudlam jesli chodzi o kg w obwodzie moze po 1-2 cm spadlo ,ale ja nie trzymam jakiejs diety staram sie nie opychac. Moze efekty co do schudniecia marne bo ja nie mam czego zrzucac cialko ladnie sie wyrzezbilo talila ladnie podkreslona jezdze tylko zeby pozbyc sie cellulitu dodatkowo cwicze na rozne partie ciala tak ok godzinki wszystko wuychodzi;) Ale wiem ze jazda na rowerku pomaga bo moja mama jezdzi tez moze nie codziennie ale prawie i zrzucila juz ok 8 cm w tali 6 w brzuchu;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-05 14:36 przez dzina55.

niezweryfikowana
Posty: 144
Ostrzeżenia: 5/5

ja również jeżdżę na rowerku, poza zrzuconymi kg nogi ładnie się wyrzeźbiły i umięśniły, już tak się przyzwyczaiłam do codziennego pedałowania że nie wyobrażam sobie dnia bez rowerka, ja mam taki model http://www.fitnessexpert.pl/produkt/23278/rowery-pionowe_rower-treningowy-giro-m-kettler.html - mogę spokojnie Wam go polecić poza funkcjonalnością jest bardzo ładny wizualnie i cena jak na taki rower w miarę przystępna

Ja jeżdżę na rowerze tylko zimą, gdy jest za zimno żeby biegać. Jak go kupowałam 2 lata temu to Pan w sklepie doradził mi taki model, który ma różne programy np. 30min program w którym co pięć minut zmienia się opór w pedałach z lżejszego na cięższy. Dzięki temu efekty są bardziej widoczne.

ooo dziś wsiadam na swój rowerek :D

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-29 13:55 przez Milenaa20.

niezweryfikowana
Posty: 175
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
homopogaevkilo
Witam Zamierzam kupić stacjonarny rower treningowy najlepiej magnetyczny w cenie do 600 zl
Potrzebuje rady na co zwrócic uwage kupując rower i czy możecie mi polecic jakieś konkretne modele rowerów? Dziękuję za wszytskie podpowiedzi

W sportbody.pl mają ciekawe modele rowerków magntycznych i do tego w promocji. Zajrzyj, może akurat Ci się któryś spodoba.
Rowerki Sapphire całkiem ciekawie się prezentują i są solidne.

Ja też widze szczególnie poprawę kondycji:D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Przy jakich cwiczeniahc najwięcje mozna wypocić ?