Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ja ostatnio sobie kupiłam rower elektryczny :) Działa naprawdę bardzo dobrze :) Ciekawe propozycje znalazłam tu <moderacja>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-09 09:58 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 3/5

Rowerek jest genialny. Zacznij od treningu o umiarkowanej intensywności, do czasu aż bez problemu będziesz w stanie pedałować 60 minut przez 5 dni w tygodniu. Wówczas włącz do planu dni z treningiem intensywnym. Idealny plan będzie uwzględniał dwa dni umiarkowanego treningu i dwa dni treningu intensywnego w tygodniu. Żeby program treningowy był kompletny, uwzględnij w nim również dwa dni lekkich ćwiczeń.

niezweryfikowana
Posty: 56
Ostrzeżenia: 3/5

Ja bym sobie chciała taki kupić, ale nie wiem jaki model będzie ideolo. Są niby ciekawe modele i tanie, ale pewnie się rozsypią po pierwszych kilku dniach użytkowania... :P

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 4/5

Za dobry rowerek trzeba zapłacić. Tak jak mówisz nie ma zbytnio co wydawać pieniędzy na tani model. Jak już kupować to coś dobrego i na lata!

Moim zdaniem warto się doradzić w tego typu sprawach specjalisów z tej dziedziny. Moim zdniem jest to naprawdę dość dobre rozwiązanie :)

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Hm... A może warto byłoby się w tym temacie doradzić jakiegoś specjalisty? Według mnie jest to naprawdę dość dobre rozwiązanie :)

pół godziny z rana, przed śniadaniem, daje mega dużo energii a po ten zimny prysznic i jajko na śniadanie z pieczywem ciemnym albo owsianka

Ja również posiadam rowerek marki Sapphire. Kupiłam go za ok 500 zł i służy mi już 3 lata.

Też kiedyś obowiązkowo siłownia i rozgrzewka na orbitreku, cardio na stacjonarnym.
Później odkryłem ergometr wioślarski i to, jak fantastycznie rozciąga plecy. Polecam:)

Egometr jest bardzo fajny ale niestety zajmuje bardzo dużo miejsca.

Myślę, że to jest dobry kierunek - https://hop-sport.pl/rowery-stacjonarne/
Ale który model? Czy ten najtańszy wystarczy do solidnego treningu?
A jeśli nie, to na co jeszcze warto zwrócić uwagę?
Które parametry decydują o przydatności danego rozwiązania?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jakie polecacie ćwiczenia dla początkującej?