Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->
niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 5/5

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

14 lis 2015 - 14:36:52

ja zamiast kremów zaczełam stosować serum z bielendy z witaminą C, gdzieś wyczytałam, że w porze jesiennej powinno się skórę zaopatrzyć w tą witaminę, jak na razie efekt jest zadowalający

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

16 lis 2015 - 17:07:26

Cytat
warszawa0000
Osobiście polecam Ziaja HerbikaPlant krem odżywczo- kojący z awokado. Rewelacyjnie nawilża i kosztuje grosze.Ja go stosuję w większej ilości na noc, a rano skóra jest tak miękka i gładka, że właściwie nie trzeba stosować kremu. Jednak z przyzwyczajenia używam Ziaji nuno w strefie T.

Słabe składy :)

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 8/5

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

01 gru 2015 - 10:33:56

Cena kremu nie ma znaczenia, sam krem niewiele zdziała jeśli chodzi np. o zmarszczki. U mnie w Krakowie w salonie Vici Clinic mają promocję na zabieg laserem ResurFX. Płacąc za jeden zabieg drugi jest gratis. Jestem właśnie po pierwszym, zobaczymy jaki będzie rezultat. Drugi w zależności od efektów pierwszego dopiero za 3-6 miesięcy.

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

01 gru 2015 - 10:39:46

Ja kupiłam krem Celia Argan królewski, jest napisane na wieczku, że od 40 do 60lat ale kosmetyczka do której chodzę spojrzała na skład kremu i powiedziała, że nie ma tam żadnych składników które miałyby zły wpływ na młodszą cerę, krem kosztuje około 10zł i dla mnie jest rewelacyjny, mam cere z takimi problemami jak Ty, z jednej strony mieszaną, rozszerzone pory, syfy z drugiej robią mi się zmarszczki (mam 27lat) krem jest rewelacyjny, po 2tygodniach skóra jest zauwazalnie w lepszym stanie, pory zmniejszone, wygładzona

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

09 lut 2016 - 12:40:09

A ja używam zwykłego olejku rycynowego zakupionego w aptece i od tamtej pory nie mam zadnych problemów z cerą

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

09 lut 2016 - 15:54:31

krem ze śluzu ślimaka :)

niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

10 lut 2016 - 11:43:59

Teraz używam zimowego kremu z flos leku. Jest bardzo dobry. A latem przerzucę się na vichy aqua thermal.

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

19 lut 2016 - 14:16:22

Ja bardzo sobie chwalę Serum 2H, na dzień - zamierzam jeszcze ten na noc wypróbować (krem jest na bazie colostrum)i wreszcie znalazłam taki który nie tylko wyraźnie zmniejsza widoczność zmarszczek ale i świetnie nadaje się pod pod makijaż.

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

24 lut 2016 - 12:54:01

Cytat
Dexa
Ja bardzo sobie chwalę Serum 2H, na dzień - zamierzam jeszcze ten na noc wypróbować.
Ja mam Serum2h ale na noc :) i zastanawiam sie nad kupnem kremu na dzień :) Bo wiadomo warto używać tej samej firmy kremu na noc i na dzień bo sie uzupełniają. Obecnie na dzień używam kremu BB bo zawsze mi sie rano spieszy, ale muszę jednak zainwestować jeszcze w dobry krem na dzień i dobry podkład.

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

25 lut 2016 - 13:10:18

Serum2h to dla mnie nowość, którą muszę przetestować. Natomiast Colostrum czyli tak naprawdę "Siara" to jedna z najsilniejszych naturalnych substancji mających wpływ na układ immunologiczny, więc jeżeli krem jest rzeczywiście oparty o tą substancje, to warto go wypróbować.

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

11 mar 2016 - 21:12:25

Cytat
ovi24
Serum2h to dla mnie nowość, którą muszę przetestować. Natomiast Colostrum czyli tak naprawdę "Siara" to jedna z najsilniejszych naturalnych substancji mających wpływ na układ immunologiczny, więc jeżeli krem jest rzeczywiście oparty o tą substancje, to warto go wypróbować.

Ja kupując krem nawet nie wiedziałam, że tam jest coś takiego jak Colostrum a nawet jakbym wiedziała, że tam jest to bym nie wiedziała co to i nie zastanawiałabym sie nad tym :/ ale dzięki za uświadomienie czego używam :) Kosmetyczka mi poleciła więc kupiłam i nawet nie wiedziałam co :)

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

24 mar 2016 - 12:08:59

Cytat
Millilou
Cytat
ovi24
Serum2h to dla mnie nowość, którą muszę przetestować. Natomiast Colostrum czyli tak naprawdę "Siara" to jedna z najsilniejszych naturalnych substancji mających wpływ na układ immunologiczny, więc jeżeli krem jest rzeczywiście oparty o tą substancje, to warto go wypróbować.

Ja kupując krem nawet nie wiedziałam, że tam jest coś takiego jak Colostrum a nawet jakbym wiedziała, że tam jest to bym nie wiedziała co to i nie zastanawiałabym sie nad tym :/ ale dzięki za uświadomienie czego używam :) Kosmetyczka mi poleciła więc kupiłam i nawet nie wiedziałam co :)
Ja natomiast słyszałam o colostrum jako takim, ale nie wiediząłam,ze jets w zwykłych kosmetykach stosowane.

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

08 kwi 2016 - 13:18:20

"Ja natomiast słyszałam o colostrum jako takim, ale nie wiediząłam,ze jets w zwykłych kosmetykach stosowane"
Nie takie zwykłe kosmetyki :) To sa juz dermokosmetyki i te kremy możemy kupić w aptece lub u kosmetyczki i takim tylko ufam. Nie przekonują mnie kosmetyki dostępne w rossmanach lub hebe.

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

11 kwi 2016 - 13:33:00

W drogeriach to ja już dawno nie kupuje, one sa po prostu mało skuteczne, zwłaszcza z wiekiem, czy przy wymagającej cerze.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Peeling do twarzy